5:8
    Pavlína FICOVÁ
    (Vávrová)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - TJ Centropen Dačice 5:8
branky: 18. Jaroslava Bálintová, 18. Jitka Romančáková, 25. Jaroslava Bálintová, 26. Karolína Řeháková, 56. Karolína Řeháková - 6. Aneta Lisová, 15. Aneta Lisová, 34. Adéla Lélyová, 36. Kristýna Minářová, 38. Lucie Bártů, 55. Karolína Petrlíková, 58. Denisa Kolářová, 58. Pavlína Ficová; rozhodčí: Radek Hrdlička - Lukáš Filípek; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Klára Karlíková 20 - Kateřina Pospíchalová 20; po třetinách: 2:2, 2:3, 1:3
60:00 Komentář domácích Krýsl Miloslav (Trenér): Špatně se dnešní náš výkon hodnotí. I přesto, že jsme bušili na vrátka soupeře a byli jsme celý zápas více na balónu, tak jsme z toho tlaku dokázali dát jen pět gólů. Mysleli jsme si, že to půjde samo, ale vždy ta poslední tečka k proměnění tutovek chyběla. Soupeři naopak stačilo jen pár šancí a to nám v morálce moc nepomohlo. Musíme navázat na utkání předtím a hodit tenhle ospalý zápas za hlavu. Příští sobota pro nás bude náročná v 6+1, protože nám nebyl umožněn přesun, tak si nacvičíme alespoň betonování ;-) nDíky soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Vacuška Lukáš (Trenér): Konečně !!! Konečně jsme prolomili střelecké trápení a sérii proher. Zápas byl celkově vyrovnaný, oběma týmům se dařily spíše jednotlivé pasáže než kontrolovat hru po delší časový úsek. Velký respekt holkám, že ani po ztrátě dvoubrankového vedení a nepovedeném vstupu do druhé třetiny v sobě našly víru a odhodlání to tak nenechat a šly si pro tenhle super výsledek. Ve třetí třetině to byly místy ještě nervy, ale poctivou prací v obraně jsme soupeři vyrovnání nedovolili a odměnou nám jsou tři body. Vrásky mi dělají další dvě zranění, tahle smůla nás bohužel ještě neopustila. Snad budou obě dvě a také další marodi co nejdříve fit. Moc díky holkám za zápas, rovněž tak děkuji za utkání soupeřům. A teď s radostnou náladou hurá domů a do další práce.
60:00 Střely ve 3. části: 6:10
59:59 Děkujeme za sledování online přenosu a přejeme vám krásný večer.
59:30 Rtyně nám jeste na konec zápasu ukazuje krásné kombinace, ale to nestačí.
58:00 Rtyně zkouší hru v 6.
57:51 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:8
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #7 Pavlína Ficová, asistoval #10 Zuzana Vávrová (5:8)
57:51 Rtyně podlehla tlaku Dačic a Dačice navyšuje na 8:5.
57:01 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:7
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #6 Denisa Kolářová, asistoval #21 Adéla Lélyová (5:7)
55:28 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #33 Karolína Řeháková, asistoval #2 Jaroslava Bálintová (5:6)
55:28 Vylíčilová nádherně našla Řehákovou před bránou a ta prostřeluje tři hráčky .
55:08 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
54:28 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:6
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #68 Karolína Petrlíková, asistoval #7 Pavlína Ficová (4:6)
54:28 Ondráčková jde do tří hráček před vlastní bránou, ztrácí balónek a Rtyně dostává další gól.
53:05 Dačická hráčka střílí od manťáku, ale trefuje pouze brankařku.
51:40 Výlíčilová ze standartky trefuje pouze fotbalovou bránu.
50:02 Trestné střílení družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší neproměnil #68 Jitka Romančáková.
50:02 Romančáová z nájezdu trefuje pouze boční síťku.
49:25 Romančáková i přes nátlak dvou bránících hráček našla Řehákovou, ale ta jen tak tak netrefuje balónek.
47:00 Vylíčilová krásně našla Ondráčkovou na crossu, ale ta netrefuje bránu.
46:34 Dačická hráčka je na zemi po souboji s Brejtrovou.
41:40 Rtyně kombinuje na své polovině a snaží se najit moment překvapení.
40:01 Bule 3. třetiny vyhrávají hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 8:12
37:22 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:5
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #4 Lucie Bártů, asistoval #84 Barbora Kratochvílová (4:5)
37:22 Krásný gol z otočky posílá Dačice do vedení.
35:43 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #38 Kristýna Minářová, asistoval #84 Barbora Kratochvílová (4:4)
35:43 Hosté využívají přesilovku a dorovnávají.
35:23 Vyloučen hráč #4 Nikola Brejtrová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
33:48 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #21 Adéla Lélyová bez asistence (4:3)
33:48 Hráčka s číslem 21 číhá před bránou a doklepává do prázdné brány a snižuje na 4:3.
29:40 Výlíčilová se vrací a skvěle blokuje střelu hráčky z Dačic.
27:14 Dačice presují, ale gól se jim dát nedaří.
25:28 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #33 Karolína Řeháková, asistoval #94 Helena Klazarová (4:2)
25:28 Rtyně odskakuje do dvou gólového náskoku, díky skvělé souhře Řehákové a Klazarové.
24:57 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #2 Jaroslava Bálintová, asistoval #4 Nikola Brejtrová (3:2)
24:01 Rtyně nevyužívá přesilovku.
22:00 Vyloučen hráč #8 Šárka Divišová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
22:00 Rtyně si opět vyzkouší přesilovku.
20:00 Střely v 1. části: 11:6
17:49 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #68 Jitka Romančáková, asistoval #33 Karolína Řeháková (2:2)
17:49 Rychlé dva góly opět Rtyni dostávaji do hry.
17:04 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #2 Jaroslava Bálintová, asistoval #68 Jitka Romančáková (1:2)
17:04 Skvelá střela Bálentové končí gólem odrazem od tyčky.
14:42 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #3 Aneta Lisová, asistoval #68 Karolína Petrlíková (0:2)
14:42 Další skvělý individuální útěk Losivé končí ulně stejnym golem jako předtím.
13:21 Skvělé zákroky domácí golmanky.
10:37 Skvelá souhra Klazarové a Šrámkové bohužel končí mimo bránu.
07:48 Vyloučen hráč #21 Adéla Lélyová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
07:48 A máme tu další vyloučení a Rtyně opět má přesilovku.
05:12 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #3 Aneta Lisová, asistoval #20 Vendula Vrbová (0:1)
05:12 Lisová si sama běží na bránu a tato akce končí golem na zadní tyč.
04:01 Hosté v pěti.
02:01 Vyloučen hráč #10 Zuzana Vávrová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
02:01 Rtyně opakuje svoji taktiku na nedovolenou vzdalenost a opět jim vychází.
01:39 Rtyně na balonku.
00:01 ůvodní bule pro domácí.