• 35 34:39
    5:4
    (Skácelová)

Asper Šumperk - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava B 5:4
branky: 13. Hana Pokorná, 18. Miroslava Iskerková, 22. Eva Filipiová, 24. Vendula Švábová, 34. Šárka Šíblová - 26. Lucie Šrotová, 34. Nikol Škopková, 34. Nikol Škopková, 35. Lucie Šrotová; rozhodčí: Petr Holan - David Eliáš Lipenský; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marie Koníčková ? - Lucie Chytilová ?; po třetinách: 0:0, 4:0, 1:4
36:00 Ukončení 3. části
34:40 minuta a dvacet vteřin dokonce, dočkáme se vyrovnání?
34:39 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava B! 5:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava B vstřelil #26 Lucie Šrotová, asistoval #5 Romana Skácelová (5:4)
34:11 pravidlo nedáš dostaneš se uplatnilo a asper toho využívá
33:57 GÓL Asper Šumperk! 5:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #7 Šárka Šíblová, asistoval #19 Hana Pokorná (5:3)
33:47 Ostrava břevno
33:26 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava B! 4:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava B vstřelil #66 Nikol Škopková, asistoval #5 Romana Skácelová (4:3)
33:21 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava B! 4:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava B vstřelil #66 Nikol Škopková, asistoval #26 Lucie Šrotová (4:2)
32:20 Ostrava začala více cenit zuby a na šance je tato třetina jednoznačně pro Ostravu
25:03 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava B! 4:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava B vstřelil #26 Lucie Šrotová, asistoval #66 Nikol Škopková (4:1)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:26 GÓL Asper Šumperk! 4:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #27 Vendula Švábová, asistoval #28 Tereza Marošková (4:0)
21:37 GÓL Asper Šumperk! 3:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #11 Eva Filipiová, asistoval #28 Tereza Marošková (3:0)
20:30 Duo Iskerová a Pokorná si položili brankářku ale prázdnou bránu trefit nedokázali
17:55 GÓL Asper Šumperk! 2:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #88 Miroslava Iskerková, asistoval #19 Hana Pokorná (2:0)
12:50 A hráčky asperu se do toho pouští ve větším stylu než první třetina
12:32 GÓL Asper Šumperk! 1:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #19 Hana Pokorná, asistoval #7 Šárka Šíblová (1:0)
12:15 Anča křičí už to fičí, druhá třetina nám začala
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:17 Hráčky asperu si vytvořili dobrou šanci ale zakončující Pokorná nedokázala trefit uvolněný prostor za Chytilovou v bráně
09:41 I přes fakt že Ostravských hráček je o čtyři méně hra se přesouvá z jedné půlky na druhou
08:24 Veronika Drápalová alá Hvězda z plakátu zkusila střelu od půlky ale trefila pouze první blokující hráčku