3:4
    Filip ŠTĚDRÝ
    (Med)

Florbal Primátor Náchod - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 3:4p
branky: 14. Jonáš Mikšovský, 37. Matěj Mikšovský, 55. Jonáš Mikšovský - 55. Filip Konrady, 56. Jakub Mikolášek, 60. Jan Huleš, 61. Filip Štědrý; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 23 - Jiří Cisler 21; po třetinách: 1:0, 1:0, 1:3, 0:1
65:00 Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér): Výsledek je pro naše hráče krutý, 55min jsme nulovali nejlepší ofenzivu v lize. Není to ale jen černé, ikdyž to tak mnoho hráčů aktuálně vidí. Obrovským pozitivem je předvedená hra, kde se objevují prvky, na kterých makáme v tréninku. Na každé cestě jsou překážky a tým zažije mnoho pádů. Důležité je, jak se z nich dokáže vzpamatovat a být silnější. Díky fanouškům za podporu a soupeři za utkání.
65:00 Komentář hostů Kubinec Lukáš (Trenér): Dneska jsme se trápili se skvěle bránícím soupeřem. Díky tomu jsme byli vystaveni situace, kterou jsme dlouho nezažili. Prohrávali jsme 2:0 po druhé třetině a museli jsme zůstat trpěliví až do poslední vteřiny. Za to klukům moc děkuji. Máme dva cenné body. Díky soupeři za těžký zápas a našim fanouškům za podporu.
65:00 Střely v prodloužení: 0:1
60:19 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #19 Patrik Med (3:4)
60:19 Hosté rozhodují z první šance v prodloužení, v Náchodě zůstane pouze 1 bod
60:01 Úvodní bule prodloužení pro hosty
60:00 Střely ve 3. části: 9:10
59:50 Hosté měli hodně blízko k vítězné brance v posledních vteřinách, ale naštěstí pro Náchod jí nedokázali vstřelit
59:25 Hosté dokonávají třígólový comeback a je vyrovnáno
59:24 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #56 Filip Konrady (3:3)
58:30 Skalický drží svůj tým nad vodou neskutečnými zákroky!
57:45 Plzeň už zkouší hru bez brankáře
57:25 Hosté pokračují v napadání až za náchodskou brankou, domácí mají velké problémy s rozehrávkou
55:59 Plzeň začíná dramatizovat utkání a snižuje na rozdíl jedné branky
55:58 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #37 Adam Stejskal (3:2)
55:05 Další nevybíravý zákrok hostů, tentokrát skončil za mantinelem Macháček, opět bez potrestání
54:32 Hosté rychle reagují na obdrženou branku a právě vstřelili svou první branku v zápasu
54:31 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady, asistoval #8 Jakub Mikolášek (3:1)
54:09 Brácha na bráchu a je to 3:0!
54:08 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #56 Matěj Mikšovský (3:0)
53:30 Timeout Florbal Primátor Náchod
52:11 Náchod bude hrát další přesilovku, protože Rázl dostal ránu hokejkou do hlavy, doufejme, že bude v pořádku
52:10 Vyloučen hráč #8 Jakub Mikolášek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za vysoká florbalka
50:50 M. Mikšovský se ocitnul sám před brankářem, ale bohužel nedokázal ideálně zakončit
48:55 Pekárek skvěle zastoupil Skalického a chytnul jasný gól!
47:15 Další velká šance Náchoda zůstala nevyužita
45:54 Náchod nedokázal využít ani druhou přesilovku
43:55 Velmi nehezký zákrok byl náležitě potrestán a Náchod bude mít k dispozici 2 minuty hry v početní výhodě
43:54 Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost
42:50 Prause předvedl 2 velmi dobré defenzivní zákroky za sebou
41:00 J. Mikšovský skvěle napravil svojí ztrátu a získal balónek zpět
40:01 Úvodní bule pro Plzeň
40:00 Střely ve 2. části: 7:9
39:38 Náchod dokázal ubránit další přesilovku!
37:39 Velmi zvláštní vyloučení, každopádně Náchod bude muset ubránit další přesilovou hru soupeře
37:38 Vyloučen hráč #12 Daniel Kříž družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za vysoká florbalka
36:31 Náchodští skvěle vyřešili protiútok a dostávají se do dvoubrankového vedení!
36:30 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #13 David Špaček (2:0)
36:15 Hosté zařadili ve druhé třetině vyšší rychlostní stupeň a Náchod má plné ruce práce
34:45 Hosté jsou poslední minuty o dost více na míčku, ale náchodská obrana je zatím bezchybná!
33:10 Neskutečný Skalický teď zlikvidoval 2 velmi dobré střely!
31:15 Dnešní utkání sleduje 50 diváků, včetně dvoučleného kotle z Plzně, děkujeme!
29:20 Macháček vyslal Kříže do samostatného úniku, ale tomu chybělo jen pár centimetrů, aby trefil branku
27:25 Hra se začíná přiostřovat, převážně ze strany hostů
25:30 Brankář hostů působivým zákrokem vyrazil Špačkovu střelu
24:00 Rozhodčí pro tento zápas zvolili poněkud volnější způsob pískání a ani jedné střídačce se to nelíbí
22:00 Náchod také nedokázal využít přesilovku a Plzeň už hraje v plném počtu
21:40 Špaček trefil horní tyč
21:10 Náchod nedokázal využít tutovku po krásné křižné přihrávce
20:02 Náchod začne druhou třetinu v početní převaze
20:01 Úvodní bule pro Náchod
20:00 Vyloučen hráč #41 Jiří Sloup družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
20:00 Střely v 1. části: 8:7
19:20 Další fantastické skokanské číslo gólmana Skalického!
18:18 Hosté nevyužili 100% šanci a Náchod hraje opět v plném počtu
16:18 Náchod bude znovu čelit nebezpečné přesilovce soupeře
16:17 Vyloučen hráč #6 Jakub Vysoký družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za špatné střídání
14:45 Náchodu se zatím daří rozehra a hosté těží pouze z jejich chyb a následných protiútoků
13:01 Náchod se ujímá vedení! Tradiční bratrská souhra a je to 1:0!
13:00 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:0
12:00 Náchod moc nepouští Plzeň na míček a ze hry má výrazně více
10:55 Skvěle ubráněné oslabení domácích, především díky několika zákrokům gólmana Skalického
08:55 Uvidíme první přesilovou hru v zápase
08:54 Vyloučen hráč #47 Ondřej Macháček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
08:45 Náchodu se nepovedla rozehrávka volného úderu
07:40 Rázl nahrával Křížovi, jeho střela se ale nevešla mezi tři tyče
05:45 Náchod vstoupil do utkání velmi aktivně, Plzeň zatím spíše brání
03:50 Hosté zaznamenali první střelu na branku
01:55 Náchod kombinuje na vlastní polovině
00:01 Úvodní bule pro Náchod
00:00 Vážení diváci, vítám Vás u dnešního on-line přenosu ze zápasu 21. kola Národní ligy - západ. V náchodské Plechárně se utká domácí Florbal Náchod a hostující FBŠ Slavia Plzeň. Očekávejte vyrovnané utkání!