4:5
    Mikuláš PLÁŠEK
    (Bagin)

Panthers Praha - FAT PIPE Traverza 4:5
branky: 3. Petr Škoda, 10. Petr Kölbl, 11. Jakub Žiška, 18. Jan Kšír - 7. Jan Kerzel, 9. Jakub Kerzel, 21. Tomáš Volf, 38. Vojtěch Bagin, 59. Mikuláš Plášek; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 5:1; využití: 0:2; diváků: 66; zásahy brankářů: Jan Buzík 12 - Josef Bína 15; po třetinách: 4:2, 0:2, 0:1
60:00 Komentář domácích Míka Patrik (Trenér): Kupy šancí zůstaly nevyužity, skvělý Bína nás potrápil i v odvetném utkání. Traverzu jsme ždímali přes 40 minut, bohužel kýžený efekt v podobě vstřelené branky to nepřineslo. V nestandardních situacích je Traverza famózní, ukázala nám, co ještě musíme doladit před PO. Přeji soupeři mnoho zdaru ve vyřazovací části a děkuji za dnešní zápas.
60:00 Komentář hostů Pudich Jan (Vedoucí): Po první třetině jsme si řekli jak hrát a ve zbylých 40 minutách jsme tyto pokyny plnili. A když už nám něco uteklo, podržel nás výborně chytající brankář. Viděli jsme skvělý zápas a jde poznat, že se blíží play off. Díky soupeři za fér utkání a přejeme hodně štěstí v play off.
60:00 Střely ve 3. části: 4:4
59:01 Panteři jsou v šesti!
58:36 Timeout Panthers Praha
58:36 GÓL FAT PIPE Traverza! 4:5
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #70 Mikuláš Plášek, asistoval #23 Vojtěch Bagin (4:5)
58:36 A risk se jim vyplácí, dotlačili balonek za Buzíka a jdou do vedení!
58:30 Hosté to zkouší vabank a v šesti bojují o tři body!
58:20 Timeout FAT PIPE Traverza
57:00 Tři minuty do konce a hosté už jsou viditelně unavení. Využijí toho Panteři?
55:02 Obrza hry se nemění - domácí jsou v tlaku a Traverza spoléhá na protiútoky, proti skórování jsou ale Bína a nepřesnosti.
52:39 Vavroušek je zpět na place.
51:26 Kšír skončil zaklesnutý v jednom z hráčů soupeře přímo před střídačkou Traverzy, náseldnou rozehrávku ale Panteři nevyužili i díky natažené ruce Bíny.
50:39 Vyloučen hráč #65 Matěj Vavroušek družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
48:15 Do Rudné dnes dorazilo 66 platících diváků, děkujeme ale o těm, kteří zápas sledují online!
46:36 A teď mu pomohl i jeden parádní, Jančík podruhé v utkání pohrdl prázdnou klecí...
46:05 Domácí jsou sice v tlaku, Bína ale musí zatím vytahovat zákroky spíše z kategorie těch rutinních.
44:01 Hraje se hodně do těla a bez bázně a han co se soubojů obecně týče. Vyložených šancí jsme se ale zatím nedočkali.
41:39 Domácí první přesilovkou pohrdli, Traverza je zpět v pěti.
40:00 Střely ve 2. části: 7:5
39:37 Vyloučen hráč #92 Filip Řehulka družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání
37:45 GÓL FAT PIPE Traverza! 4:4
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #23 Vojtěch Bagin, asistoval #24 Tomáš Vávra (4:4)
37:30 Vyloučen hráč #25 Petr Škoda družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
35:46 Domácí přečkali oslabení bez úhony, sami navíc několikrát nebezpečně vystartovali směrem vpřed, což se setkalo s ovacemi tribun.
33:46 Vyloučen hráč #92 Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
33:46 Začínají se nám tu mísit sporty - kromě florbalu teď vidíme i skok daleký, překvapivě ale s trestem pro opačného z obou aktérů.
30:22 Jsme za polovinou utkání a můžeme směle konstatovat, že to začíná být zábava - šancí notně přibylo a nouze není ani o tvrdé souboje, jimiž nešetří zejména statnější reprezentanti obou celků.
28:37 Fantom Bína znovu začíná strašit panteří střelce, tentokrát vytáhl neuvěřitelný přesun proti Jančíkovi, který tu bránu už snad prázdnější mít nemohl.
27:06 Srážka Lombina a Vávry skončila očekávaným způsobem, tedy zaparkováním druhého jmenovaného těsně vedle pořadatelského stolku. Pamětníci si možná vzpomenou na nedávný souboj Christophera Mathesona s nebohým rperezentantem plzeňských Goril, jenž podobným místem prosvištěl hlavou napřed v rámci utkání divize.
26:24 Ojedinělá akce Traverzy skončila v předbrankovém prostoru, odkud zakončující útočník mířil taktéž až ke stropu.
24:59 Daněk do třetice z prostoru za dvěma kopci a devíti hráči, znovu ale neúspěšně - tentokrát jeho projektil opsal balistickou křivku a skončil v kumbálu na košťata.
23:49 Žiška vystihl rozehrávku soupeře a hnal se na Bínu, před nímž se ale musel ještě vyhnou Schullerovi. To Traverzu pro tuto chvíli zachránilo, protože následné zakončení radlického kanonýra už postřádalo potřebnou přesnost.
22:00 Před Bínou zkoušel uspět zajímavou tečí Sládek, míček nakonec skončil za rohovým praportkem v klubku hrajících si elévů.
20:21 GÓL FAT PIPE Traverza! 4:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #4 Tomáš Volf, asistoval #68 Robert Štipka (4:3)
20:21 Rychlá kombinace a je sníženo, Traverza začíná nejlépe jak to jen lze.
20:00 Střely v 1. části: 8:8
19:23 Vyloučen hráč #93 Vojtěch Wojnar družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
19:23 Hosté mají druhou šanci k nápravě, tentokrát je za katr odeslán Wojnar.
18:24 Svěřenci Jaroslava Jelínka i zbytek oslabení strávili na soupeřově půlce a provinivšího se Škodu už vítají zpět na hřišti.
17:17 GÓL Panthers Praha! 4:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Jan Kšír, asistoval #60 Marco Lombino (4:2)
17:17 A neúspěchem skončila i další snaha Traverzy, tentokrát navíc znásobená o přesilovou hru. Tu hosté vůbec nezvládli, naopak nabídli brejk Lombinovi, jenž ještě našel před volnou klecí Kšíra a ten dopravil za Bínova záda jak loptičku, tak i sebe. Panteři poprvé vedou o dvě branky.
16:24 Vyloučen hráč #25 Petr Škoda družstva Panthers Praha na 2 minuty za zvedání florbalky
15:03 Přečíslení tři na jednoho se rozhodl mladší z bratří Kerzelů vyřešit střelou. Nápad jistě dobrý, výsledky nebyly dobré.
13:49 Daněk dnes k zápasu dorazil s ostřelovací puškou místo klasického revolveru - další ostrá nábojnice z dálky tentokrát provětrala levou Bínovu paži, jež musela vytáhnout mrštný zákrok lapačkou.
12:20 Po delší době se do herního vytížení vrátil i Buzík, který sice nahozený balon mezi nohama nějakou chvíli naháněl, nakonec si ale připsal úspěšný zákrok.
10:26 GÓL Panthers Praha! 3:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #7 David Navrátil (3:2)
10:26 Z neplánované pauzy navíc těží domácí vytouženou třetí trefu - slovy nejmenovaného trenéra brankářů bychom jí navíc mohli označit jako EXKLUZIVNÍ, protože se Panteři hostující obranou prohnali jako tornádo a několik krásných nahrávek z první skončilo až u do prázdné klece zakončujícího Žišky.
10:00 Mohlo to být znovu o gól pro Pantery, po krásné krosové přihrávce ale Bína vytáhl famózní monstersave helmou z úplně prázdné klece. Další nátlak pak přerušil překvapivý hvizd časomíry, která je myšlenkami stále na dopoledním turnaji elévů.
09:22 GÓL Panthers Praha! 2:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #47 Petr Kölbl, asistoval #60 Marco Lombino (2:2)
09:22 Od gólu na 1:1 to byla s přehledem nejnudnější fáze hry, najednou ale z čistého enbe přistály dvě trefy a vyrovnané skóre se posunulo o číslo nahoru.
08:59 GÓL FAT PIPE Traverza! 1:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #6 Jakub Kerzel, asistoval #68 Robert Štipka (1:2)
06:10 GÓL FAT PIPE Traverza! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #27 Jan Kerzel, asistoval #23 Vojtěch Bagin (1:1)
06:10 Z druhé vážnější akce ale Traverza srovnává, prakticky stejné místo jako předtím Žiška zužitkoval Kerzel, jenž našel místo nad ramenem Buzíka. 1:1.
05:29 Začátek utkání je jednoznačně v režii domácích - teď se na Bínu řítil pro změnu Kölbl, jehož backhandová klička ale byla až příliš přetažena a tím pádem jí lze hodnotit coby neúspěšnou.
04:44 Přes Lombina a Chochlovského se hadí vajíčko dostalo až k Daňkovi, jenž měl čas a prostor, díky čemuž vyslal pěknou pumelici do Bínova na poslední chvíli nastaveného ramene.
03:45 Panteři nadále drží balonek na svých florbalkách, jejich narůstající tlak nicméně přerušil nešťastný výraz Navrátila, jenž posmutnělou tváří tečoval hrací předmět mimo mantinely.
02:03 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #25 Petr Škoda, asistoval #20 Jakub Žiška (1:0)
02:03 Úvodní oťukávaná trochu překvapivě končí prvním gólem - Žiška z mantinelu posunul loptičku na Škodu, jenž si jí kousek povytáhl a následně střelou nad nohu jí procpal až za záda nic netušícího Bíny.
00:57 Mašát hned na úvod vrbil hrubici v domácí obraně, hosté jí ale i díky dobrému položení Buzíka zužitkovat neodkázali, navíc po zásahu mantinelu nezískali ani standardní situaci.