Adam LEŠUK
  • 60 59:53
    Panthers Praha

T.B.C. Králův Dvůr - Panthers Praha 6:9
branky: 22. Tomáš Vlček, 26. Štěpán Švejda, 41. Štěpán Švejda, 49. Štěpán Švejda, 55. Adam Lešuk, 56. Jan Pinkas - 2. Lukáš Pokorný, 13. Zdeněk Prokůpek, 22. Lukáš Pokorný, 23. Petr Škoda, 33. Jakub Žiška, 36. Petr Škoda, 40. Jakub Žiška, 44. Jakub Žiška, 52. Petr Škoda; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 6:4; využití: 2:2; diváků: 87; zásahy brankářů: Jiří Procházka 19 - Jan Buzík 22; po třetinách: 0:2, 2:5, 4:2
60:00 Komentář domácích Kubert Michal (Trenér): Soupeř byl lepší a zaslouženě si odváží body. V závěru jsme se vrátili do hry, ale bylo už málo času. Klíčový zápas nás čeká příští týden a pěvně věřím, že přijde 7 hráč na hřišti - naši fandové i s bubny ať Rudná ví kdo je doma. Děkujeme za korektní zápas Panterům přejeme hodně štěstí do play off a šťastnou cestu domů. Děkujeme pořadatelům a všem v hale.
60:00 Komentář hostů Míka Patrik (Trenér): Dvě třetiny jsme drželi opratě zápasu. V závěru jsme zbytečnými vyloučeními vrátili soupeře do hry. Díky za férový zápas a přeji hodně štěstí soupeři do vyřazovacích bojů.
60:00 Střely ve 3. části: 15:6
59:53 Timeout Panthers Praha
59:53 Vyloučen hráč #66 Adam Lešuk družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře
59:53 Závěr utkání je velmi náročný a vyhrocený. Oba týmy si proto v závěru vzaly oddechový čas.
59:28 Timeout T.B.C. Králův Dvůr
57:40 T.B.C. hraje další přesillovku, při které mělo mnoho šancí. Bohužel žádnou zatím nevyužilo.
56:51 Vyloučen hráč #7 David Navrátil družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:30 Pinkas povedeným lobem překonal soupeřova brankáře
55:29 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 6:9
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #59 Jan Pinkas, asistoval #57 Daniel Škoula (6:9)
54:41 Velmi dobrá souhra přesilovkové formace domacích přinesla  tbcéčku zasloužený gól.
54:40 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:9
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #27 Tobiáš Uhřík (5:9)
53:54 Vyloučen hráč #20 Jakub Žiška družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
52:26 Hra na hřišti začíná být z obou stan velmi důrazná. I na tribuně začíná být velmi bouřlivo
51:30 GÓL Panthers Praha! 4:9
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #25 Petr Škoda, asistoval #60 Marco Lombino (4:9)
51:06 Vyloučen hráč #66 Adam Lešuk družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
49:55 Vyloučen hráč #48 Tomáš Jančík družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:28 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:8
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #58 Štěpán Švejda, asistoval #66 Adam Lešuk (4:8)
48:28 Domácí hráč Štěpán Švejda si svým třetím gólem zapsal hattrick.
48:28 T.B.C. nyní sehrálo velmi dobrou kombinaci během přesilovky a vstřelilo zasloužený gól.
47:30 Vyloučen hráč #49 David Mašát družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
47:00 Domácím se povedlo při svém oslabení dostat do do přečíslení na soupeřovu branku, bohužel branku se jim vstřelit nepovedlo.
46:30 Domácí zatím úspěsně brání své oslabení.
46:02 Vyloučen hráč #27 Tobiáš Uhřík družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hra rukou
43:30 Šťastná střela hráče hostů s číslem 20 dopadla za Procházkova záda
43:29 GÓL Panthers Praha! 3:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #39 Lukáš Pokorný (3:8)
41:30 Po snížení brankového náskoku se hosté opět pevně ujali balónku
40:50 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:7
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #58 Štěpán Švejda, asistoval #71 Michal Nový (3:7)
40:34 Domácí tým nastoupil do 3. třetiny v promíchaných formacích
40:00 Střely ve 2. části: 8:11
39:59 GÓL Panthers Praha! 2:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #7 David Navrátil (2:7)
37:08 Hra je v záveřečně části druhé třetiny vyrovnanější a domácí hráč s číslem 58 Štěpán Švejda se dostal do střely, při které trefil bohužel jen tyčku soupeřovy brány
35:24 GÓL Panthers Praha! 2:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #25 Petr Škoda, asistoval #27 Antonín Ježek (2:6)
34:30 Vyloučen hráč #13 Michal Mašek družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
34:30 Domácí úspěšně ubránili výhodu hostů a nyní musí ubránit soupeřovu přesilovku.
32:59 GÓL Panthers Praha! 2:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #25 Petr Škoda (2:5)
32:59 Hosté využívají přesilovku a znovu odskakují do tříbrankového vedení.
32:15 Další skvělý zákrok domácího brankáře Procházky během soupeřovy přesilovky
31:24 Vyloučen hráč #80 Tomáš Hájek družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za blokování florbalky
29:50 První formace domácího týmu teď odehrála dobré střídání, ve kterém držela balónek na svých florbalkách, bohužel do žádné velké šance se nedostali.
27:30 Hosté se zatím prezentují poměrně důraznou hrou. Ta jim zatím nese ovoce.
25:54 Hra je nyní velmi dynamická a přelévá se od jedné brány k druhé.
25:19 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #58 Štěpán Švejda, asistoval #12 David Zeman (2:4)
25:19 Domáci po rychlé akci snižují brankový rozdíl
24:00 Domácí tým měl teď veliké štěstí, protože soupeř při nebezpečně akci trefil pouze tyčku odkryté brány.
22:40 Soupeři se právě povedli dát 2 rychlé  góly, a tak utekli domácímu T.B.C. na tříbrankový náskok
22:39 GÓL Panthers Praha! 1:4
21:49 GÓL Panthers Praha! 1:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #39 Lukáš Pokorný, asistoval #7 David Navrátil (1:3)
21:30 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #11 Tomáš Vlček, asistoval #12 David Zeman (1:2)
21:30 Domácí tým úspěšně ubránil oslabení a poté snížil Tomáš Vlček na 2:1
20:01 T.B.C. nastupuje  do 2. třetiny stále v oslabení z konce třetiny 1.. A tak se musí nejprve bránit.
20:00 Střely v 1. části: 5:11
19:40 T.B.C. právě mělo velmi dobrou šanci ve svém vlastním oslabení, bohužel šanci neproměnilo.
18:30 Domácí brankář Jiří Procházka předvedl další skvělý zákrok.
16:54 Hra je nyní vyrovnanější a domácí již tráví více času na balónku.
13:55 I v druhé polovině 1. třetiny hře dominují Panthers.
12:37 GÓL Panthers Praha! 0:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #92 Zdeněk Prokůpek, asistoval #49 David Mašát (0:2)
10:36 První skvělá střela domácího týmu, kterou vystřelil hráč s číslem 19 Votava. Brankář hostů střelu bohužel vychytal.
07:50 Další velmi dobrý zákrok domácího golmana.
06:55 Hosté zatím bezpečně drží míček na svých florbalkách.
04:02 Brankář domácích Jiří Procházka právě výtečne vychytal přečíslení týmu Panthers.
03:00  Soupeř domácího týmu se nyní dostává do soustavného tlaku na bránu.
01:29 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #39 Lukáš Pokorný, asistoval #27 Antonín Ježek (0:1)
01:29 Panthers se po klidném držení balonku dostali do šance a hráč s čáslem 39 vstřelil gól.
01:00 Hra je zatím klidná. Míček drží ale tým hostů.
00:00 Vážení diváci, vítáme Vás u sledování zápasu 20. kola Národní ligy - západ. V dnešním utkáni vyzve domácí tým T.B.C. Králův Dvůr soupeře z Prahy - Panthers Praha.