• 59 58:20
    9:7
    (Nachtmann)

FAT PIPE Traverza - Prague Tigers 9:7
branky: 15. Robert Štipka, 16. Robert Štipka, 27. Robert Štipka, 30. Tomáš Vávra, 38. Robert Štipka, 46. Vojtěch Bagin, 49. Tomáš Volf, 50. Albert Kulík, 51. Robert Štipka - 1. Tomáš Navrátil, 23. Šimon Masár, 30. Tomáš Navrátil, 31. David Koudelka, 38. Martin Hort, 57. Dominik Šimáně, 59. Tomáš Navrátil; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 6 + Jáchym Syrovátko OS + Tomáš Vávra OS + Jáchym Syrovátko 4 + TDKU:1; využití: 1:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Josef Bína 26 - Kryštof Ernst 25; po třetinách: 2:1, 3:4, 4:2
60:00 Komentář domácích Řehulka Filip (Trenér): Dneska jsme měli možnost vidět velice napínavé utkání. nPrvní dvě třetiny od nás nevyrovnaný a místy špatný výkon, který jsme zlepšili až ve třetí třetině. Patnáct minut ve třetí třetině jsme hráli florbal, který chceme. To, čeho jsme byli svědky v závěru utkání, jsem dlouho neviděl a doufám, že už nikdy neuvidím. nDěkuji soupeři za férové utkání a přeji jim mnoho štěstí v dalších utkáních.
60:00 Komentář hostů Večeřa Tomáš (Trenér): Ačkoliv s tím hráči nesouhlasí, tak za mě i tato prohra má svá pozitiva. Bohužel jsme netrestali to, co nám soupeř nabídl a dotahovali pozdě. Nicméně jedeme dále a soustředníme se na další část sezony, která nás čeká. Soupeři gratuluji a přeji mnoho štěstí v playoff. Každopádně poslední třetina byla fakt velká jizda a místy diskuzní kroužek, soupeři se nedivím.
60:00 Střely ve 3. části: 12:11
58:45 Vyloučen hráč #50 Jáchym Syrovátko družstva FAT PIPE Traverza do konce utkání
58:45 Vyloučen hráč #50 Jáchym Syrovátko družstva FAT PIPE Traverza na 2+2 minuty za nesportovní chování
58:45 Vyloučen hráč #50 Jáchym Syrovátko družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za zvedání florbalky
58:20 Timeout FAT PIPE Traverza
58:20 GÓL Prague Tigers! 9:7
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #93 Jan Nachtmann (9:7)
58:20 Vyloučen hráč #24 Tomáš Vávra družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za nesportovní chování
58:20 Vyloučen hráč #24 Tomáš Vávra družstva FAT PIPE Traverza - osobní trest
57:18 Tigers stále zkouší bez brankáře.
56:30 GÓL Prague Tigers! 9:6
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #99 Dominik Šimáně, asistoval #29 Jiří Kratina (9:6)
56:30 Z místa bezprostředně před brankou se prosazuje Šimáně - 9:6.
56:09 Pokus Navrátila blokuje Schuller.
55:38 Tigers opět v šesti.
55:11 U míčku Traverza na útočné polovině.
54:39 Tigers to zkusí v šesti.
54:38 Timeout Prague Tigers
54:38 Prague Tigers mají rozehrávku v útočném rohu.
54:02 Schuller z daleké pozice vedle.
51:25 Hostující hráč dorážkou pouze 20 cm vedle.
50:40 GÓL FAT PIPE Traverza! 9:5
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #68 Robert Štipka, asistoval #23 Vojtěch Bagin (9:5)
50:40 Štipkovi nestačily ani 4 branky, posouvá Traverzu do 4 brankového vedení.
49:04 GÓL FAT PIPE Traverza! 8:5
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #10 Albert Kulík, asistoval #23 Vojtěch Bagin (8:5)
49:04 Kulík trefuje nad nohu a Traverza vede už o 3 góly.
48:05 GÓL FAT PIPE Traverza! 7:5
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #4 Tomáš Volf, asistoval #34 Walter Schubert (7:5)
48:05 Schubert našel Volfa a ten zvyšuje na rozdíl dvou gólů.
45:01 GÓL FAT PIPE Traverza! 6:5
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #23 Vojtěch Bagin, asistoval #68 Robert Štipka (6:5)
45:01 Bagin v přesilovce z první - Traverza opět vede.
44:33 Vyloučen hráč #9 Šimon Fišer družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost
42:20 Sledujeme aktivní vstup do třetí třetiny od obou týmů.
40:26 Domácí v plném počtu.
40:00 Střely ve 2. části: 15:17
38:25 Vyloučen hráč #34 Walter Schubert družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za bránění ve hře
37:44 Obří šanci hostů likviduje Bína.
37:22 GÓL FAT PIPE Traverza! 5:5
37:22 Štipka okamžitě srovnává, Štipkovi hattrick očividně nestačí.
37:03 GÓL Prague Tigers! 4:5
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #81 Martin Hort, asistoval #93 Jan Nachtmann (4:5)
37:03 Náhodný odraz míčku od Manka a Tigers vedou 5:4.
35:36 Volf beckhandem do hostujícího brankáře.
34:26 Série zakončení na obou stranách, stav utkání se ale nemění.
30:38 GÓL Prague Tigers! 4:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #21 David Koudelka, asistoval #46 Vilém Kavan (4:4)
30:38 Prague Tigers srovnávají rychlým brejkem. 4:4
29:47 GÓL FAT PIPE Traverza! 4:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #24 Tomáš Vávra, asistoval #14 Radim Fořt (4:3)
29:47 Traverza rychle odpovídá z hole Vávry.
29:33 GÓL Prague Tigers! 3:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #55 Vítězslav Matěj (3:3)
29:13 Tigers stále v 5:3 a Traverza perketně brání.
28:02 Prague Tigers v 5:3 - nejdříve nastřelili břevno.
27:53 Vyloučen hráč #50 Jáchym Syrovátko družstva FAT PIPE Traverza - osobní trest
27:53 Vyloučen hráč #50 Jáchym Syrovátko družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za nesportovní chování
27:53 Vyloučen hráč #34 Walter Schubert družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání
26:58 GÓL FAT PIPE Traverza! 3:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #68 Robert Štipka, asistoval #15 Jonáš Kulhavý (3:2)
26:58 Štipka na stejném místě, jen zrcadlově obráceně, Kulhavý ho našel od mantinelu.
23:28 Traverza rozehrává v útočném rohu po faulu Nachtmanna.
22:42 GÓL Prague Tigers! 2:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Šimon Masár, asistoval #27 Tomáš Navrátil (2:2)
22:42 Hostující Masár vymetl pavučinky v rohu Bínovy branky.
22:25 Zdavotník poprvé zasahuje, na zemi hostující hráč s číslem 99, Dominik Šimáně.
21:38 Bína vyráží pokus Nachtmanna i Kratiny.
21:23 Volf dobré k tyčce, gólman chytá.
20:01 Úvodní buly 2. řetiny vyhrávají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 7:5
19:33 Kavan z rohu, Bína pozorný.
18:05 Tigers sportovně odevzdali balonek.
17:32 Rozehrávka Traverzy od mantinelu jde do břevna.
16:59 Fořt sám před hostujícím brankářem, ten chytá.
15:58 GÓL FAT PIPE Traverza! 2:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #68 Robert Štipka, asistoval #34 Walter Schubert (2:1)
15:58 Situace se opakuje, pouze přihrává Schubert. Štipka se opět nemýlí.
15:54 Šimáně beckhandem vysoko nad.
15:03 Fořt končí v těsné blízkosti hostujícího brankáře, rozehrávají hosté.
14:32 GÓL FAT PIPE Traverza! 1:1
14:32 Traverza v oslabení skóruje, když se Bagin uvolňuje od mantinelu a crosovkou nachází Štipku.
12:35 Vyloučen hráč #50 Jáchym Syrovátko družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání
11:55 Teď je u balonku Traverza a zakončuje několikrát na polovině soupeře, zatím hostující gólman vyráží.
11:21 Hostující Kratina zakončující situaci 3:0 se trefuje vedle Bínovy branky.
10:45 Sérii rychlých brejků zakončují Tigers vedle branky Bíny.
06:03 Nyní se k sérii střel dostává Traverza, hostujícíc gólman však odolává.
02:02 Zatím se na obou stranách kupí nepřesnosti a úskoky balonku.
00:36 GÓL Prague Tigers! 0:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #27 Tomáš Navrátil z trestného střílení (0:1)
00:36 Uvidíme trestné štřílení hostů, ke kterému se postavil hostujícíc Navrátil. Se štěstím proměňuje.
00:05 Úvodní buly vyhráli domácí.
00:01 Zdravíme Vás u online ze zápasu národní ligy mezi Traverzou a Prague Tigers.  Dnešní zápas můžete sledovat i na video přenosu: https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Florbal/Pohlavi-Muzi/Sezona-2022-2023/218370-FAT-PIPE-Traverza-Prague-Tigers.htm