10:3
    Václav KRAMEL
    (Richtr)

ASK Orka Čelákovice - Sokol Rudná 10:3
branky: 4. Jan Zoufalý, 6. Daniel Korych, 7. Ondřej Tichý, 19. Marek Korych, 26. Vojtěch Strnad, 35. Vojtěch Strnad, 43. Adam Hájek, 51. Jan Zoufalý, 57. Marek Korych, 59. Václav Kramel - 5. Adam Pivoňka, 14. Tomáš Bubeník, 56. Tomáš Petr Martan; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Aleš Zetek 23 - Jan Křemen 32; po třetinách: 4:2, 2:0, 4:1
60:00 Komentář domácích: Ve patrné zlepšení od minulého týdne. První třetina nebyla podle našich představ. Od druhé třetiny byl zápas již v naší režii. Příště budeme ještě lepší.
60:00 Komentář hostů Tuček Martin (Trenér): Dnes jsem odehráli daleko lepší utkání než před týdnem. Děkujeme soupeři za hru, fanouškům za podporu. Užijte si zbytek soboty a klidnou neděli.
60:00 Střely ve 3. části: 12:6
58:52 GÓL ASK Orka Čelákovice! 10:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #77 Daniel Richtr (10:3)
58:52 Kramel vymetl šibenici branky soupeře a máme tu desítku
56:41 GÓL ASK Orka Čelákovice! 9:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych, asistoval #71 Daniel Korych (9:3)
55:53 GÓL Sokol Rudná! 8:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #40 Tomáš Petr Martan bez asistence (8:3)
55:53 Ztráta balonku Orky zapříčinila přečíslení, kterého využil Martan
50:16 GÓL ASK Orka Čelákovice! 8:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #91 Jan Zoufalý, asistoval #31 Marek Korych (8:2)
50:16 Hráčům Orky teď ani početní oslabení nezamezilo vsítit další gól a Korych po úniku středem našel Zoufalého, který se trefil mezi nohy golmana
49:47 Daniel Bárta si teď pohrál v oslabení s obranou soupeře, k zakončení se však kvůli faulu nedostal
48:43 Vyloučen hráč #77 Daniel Richtr družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
48:43 Richtrův zákrok byl potrestán 2 minutovým trestem. Rudná má nyní šanci snížit a kotel hostí potleskem podporuje svůj tým
46:32 Rudná pohotově dostupuje balonky Orky a dostává je pod tlak
44:17 Křemen teď krásným zákrokem podržel svůj tým
42:13 GÓL ASK Orka Čelákovice! 7:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #61 Adam Hájek, asistoval #18 Martin Remeš (7:2)
42:13 Hájek jako tank dotlačil míček až do branku soupeře a Orka odskakuje na rozdíl 5 branek
41:45 Rudná udržela v oslabení pevnou obranu a nyní je opět v plném počtu
40:00 Střely ve 2. části: 12:4
39:45 Vyloučen hráč #26 Martin Špaček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:45 Špaček teď po tvrdém zákroku na Seiberta odchází na trestnou lavici. Hned po zákroku si to s ním letěl vyříkat Čáp
39:14 Rudná v plném počtu
37:58 Rudná má v oslabení nebezpečné protiútoky. Naposledy to byl Šantora, který se dostal až k brankáři Orky
37:14 Vyloučen hráč #31 Jan Karásek družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
37:14 Strnad zkusil kličku kolem trojice hráčů soupeře, díky které vybojoval 2 minutovou výhodu pro svůj tým
36:17 Akrobatickým zákrokem teď Zetek drží čisté konto v této třetině
34:53 GÓL ASK Orka Čelákovice! 6:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #98 Vojtěch Strnad, asistoval #8 Jakub Doutnáč (6:2)
34:53 Orka využívá přesilovou hru. Prosazuje se opět Strnad hezkou střelou na zadní tyč
33:35 Vyloučen hráč #26 Martin Špaček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
33:35 Orka si teď také zkusí hru 5 na 4
31:48 Po tvrdém zákroku se teď Strnad prolétl až na tribunu. Postih v podobě trestu nepřichází
31:16 Orka v plném počtu
30:25 Obránci Orky vyhodili baonek dopředu na Korycha. Golman Rudné se ovšem inspiroval zákroky Manuela Neuera a pohotovým výběhem odkopl balonek zpět ke svým hráčům
29:16 Vyloučen hráč #19 Ondřej Tichý družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře
29:16 Karásek se vtlačil v úniku mezi obránce Orky a vybojovla 2 minutovou výhodu pro svůj celek
28:18 Hráčům na hrací ploše se očividně nezamlouval online zápis, protože míček teď po souboji končí na pořadatelském stolku
27:18 Orku očividně pátý gól nakonpl a opět drží soupeře v tlaku na jeho polovině
25:59 GÓL ASK Orka Čelákovice! 5:2
25:59 Vojtěch Strnad krásnou střelou po zemi na přední tyč odčinil svůj vroubek v podobě netrefené prázdné branky v první třetině a zvyšuje tak stav utkání na 5:2
18:17 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych bez asistence (4:2)
18:17 Marek Korych vybojoval balonek před brankou soupeře a následně vsítil branku
15:33 Rudná je posilněna kontaktním gólem a začína se dostávat do čím dál více šancí. Zetek ovšem za svá záda nic nepouští
13:37 Pivoňka našel Bubeníka a ten střelou od mantinelu snižuje na 2:3
13:27 GÓL Sokol Rudná! 3:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #17 Tomáš Bubeník, asistoval #45 Adam Pivoňka (3:2)
12:38 Vyloučen hráč #31 Marek Korych družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
12:38 A máme tu první vyloučení. Rudná teď bude mít 2 minutovou výhodu na snížení skóre
08:07 Verner teď skvěle doplnil útok, ale gólman Rudné byl proti
06:28 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #19 Ondřej Tichý, asistoval #8 Jakub Doutnáč (3:1)
06:28 Doutnáč posunul balonek na Tichého a ten krásnou střelou z půlky vymetl horní roh branky
05:08 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #71 Daniel Korych, asistoval #74 Aleš Zetek (2:1)
05:08 Aleš Zetek výhozem našel Korycha a ORKA jde opět do vedení
04:08 GÓL Sokol Rudná! 1:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #6 František Novosad (1:1)
04:08 Rudná vrací úder, Pivoňka trefil míč z první a po půl minutě srovnává stav utkání na 1:1
03:37 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:0
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #91 Jan Zoufalý, asistoval #71 Daniel Korych (1:0)
03:37 Daniel Korych pohotvě rozehrál z rohu a našel zcela volného Zoufalého, který nekompromisně uklidil míč za záda brankáře hostí
02:31 Krásné přečíslení Orky 3 na 1 končí netrefením balonku jedním z útočníků
01:00 Rudná zatím více na balonku zataženější díky vysokénu pressingu domácího celku