59
  • 59 58:43
    Turnov

TJ Turnov - FAT PIPE Traverza 5:6
branky: 6. Martin Hejduk, 7. Lukáš Maršík, 19. Jan Novotný, 47. Martin Hejduk, 55. Štěpán Matěcha - 16. Jan Kerzel, 18. Tomáš Josefovič, 26. Jan Kerzel, 32. Robert Štipka, 49. Tomáš Josefovič, 50. Vojtěch Bagin; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Petr Suchomel 15 - Karel Pergler 19; po třetinách: 3:2, 0:2, 2:2
60:00 Komentář domácích Matěcha Štěpán (Vedoucí): Další vyrovnané utkaní, kde rozhodlo pár laxních chyb v rozehrávce a nekvalita v zakočení. Soupeř si zkušeně zápas hlídal, ale přesto jsme to měli minimálně do prodloužení dohrát. Bohužel... Gratuluji soupeři k výhře a přeji hodně štěstí do play off. Jsem zvědavý kdo bude mít dostatek odvahy Traverzu vybrat....
60:00 Komentář hostů Řehulka Filip (Trenér): Utkání, které mělo nádech povinného vítězství, nicméně soupeř nám nedal nic zadarmo a neustále trestal každou naší chybu. Pozitivum jsou důležité 3 body, ale čeká nás ještě mnoho práce, pokud nechceme hrát druhé housle v playoff. nDěkujeme soupeři i rozhodčím za utkání a skvělým divákům za super atmosféru.
60:00 Střely ve 3. části: 6:7
58:43 Timeout TJ Turnov
56:01 Petr Suchomel vychytal únik Vojtěcha Bagina.
54:38 GÓL TJ Turnov! 5:6
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #28 Martin Hejduk (5:6)
54:01 Vyloučen hráč #93 Ondřej Schuller družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání
54:01 Vyloučen hráč #68 Robert Štipka družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání
50:43 Domácí dobívají mukařovskou bránu.
49:52 GÓL FAT PIPE Traverza! 4:6
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #23 Vojtěch Bagin, asistoval #93 Ondřej Schuller (4:6)
48:47 GÓL FAT PIPE Traverza! 4:5
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #87 Tomáš Josefovič, asistoval #23 Vojtěch Bagin (4:5)
48:19 Brankář Petr Suchomel byl seknut do ruky.
46:22 GÓL TJ Turnov! 4:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #28 Martin Hejduk, asistoval #17 Štěpán Matěcha (4:4)
46:22 Martin Hejduk krásnou střelou srovnává.
45:22 Vyloučen hráč #87 Tomáš Josefovič družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání
44:21 Zápas začíná být krutý.
40:00 Střely ve 2. části: 6:8
36:21 Trestné střílení družstva FAT PIPE Traverza neproměnil #23 Vojtěch Bagin.
35:20 Trenér družstva TJTurnov si stěžuje u rozhodčího.
34:33 Vyloučen hráč #15 Jonáš Kulhavý družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání
31:10 GÓL FAT PIPE Traverza! 3:4
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #68 Robert Štipka, asistoval #23 Vojtěch Bagin (3:4)
31:10 Mukařov poprvé v zápase vede.
27:52 Na hřišti se pomalu přiostřuje.
25:44 Traverza opět dorovnává.
25:43 GÓL FAT PIPE Traverza! 3:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #27 Jan Kerzel, asistoval #93 Ondřej Schuller (3:3)
22:01 Jaroslav Šmída ztratil míček v útočném pásmu.
20:00 Střely v 1. části: 12:6
19:59 Konec 1. třetiny.
18:58 GÓL TJ Turnov! 3:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #92 Dominik Reczai (3:2)
17:16 GÓL FAT PIPE Traverza! 2:2
15:54 GÓL FAT PIPE Traverza! 2:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #27 Jan Kerzel, asistoval #24 Tomáš Vávra (2:1)
13:28 TJ Turnov přežilo oslabení bez gólu.
11:26 Vyloučen hráč #22 Emil Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
08:37 Tým turnova ukázal své sportovní chování, odevzdáním míčku.
06:45 GÓL TJ Turnov! 2:0
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #9 Lukáš Maršík, asistoval #21 Jaroslav Šmída (2:0)
05:12 Družstvo TJ Turnov otevřelo skóre.
05:11 GÓL TJ Turnov! 1:0
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #28 Martin Hejduk, asistoval #3 Filip Dědek (1:0)
04:21 První střelou na branku zahájilo zápas družstvo Mukařova.