4:9
    Milan KOUBEK
    (Velc)

TJ Sokol Jaroměř - FbC Hradec Králové 5:9
branky: 6. Daniel Sedláček, 17. Tomáš Hejzlar, 26. Michal Nožička, 27. Michal Janeček, 58. Tomáš Hejzlar - 8. Michael Souček, 22. Filip Hušek, 35. Lukáš Kašpar, 36. Matyáš Velc, 37. Jiří Unzeitig, 43. Vít Heger, 44. Mikuláš Ryba, 48. Adam Hušek, 58. Milan Koubek; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2 + Daniel Kroupa 4 + Filip Krigovský TDKU + 4:3 + Vojtěch Nosek TDKU + 4; využití: 1:1; diváků: 175; zásahy brankářů: Mikuláš Futschik 22, Jiří Veinfurter 9 - Ondřej Bárta 30; po třetinách: 2:1, 2:4, 1:4
60:00 Komentář hostů Pokorný Tomáš (Trenér): Ač v první části utkání hrálo skóre proti nám, tak se nám po většinu utkání dařilo držet plánu a utkání bylo v naši režii. Na těchto výkonech ze začátku roku chceme stavět a směrem k play off ještě více stupňovat. Díky hráčům za odmakané utkání, fanouškům za skvělou podporu a soupeři za utkání. Jdeme se připravit na středu.
60:00 Komentář domácích Balcar Roman (Vedoucí): Dobře rozehrané derby jsme ztratili během dvouminutového výpadku ve druhé třetině. Jdeme si odpočinout a v příštím týdnu se připravíme na derby s Náchodem. Sezóna vrcholí a teď se nám právě nedaří, ale zajíci se počítají až po honu. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 12:13
59:00 Jaroměř střílí břevno, na to ale rychle reagujou hostí a mění hru. Je to pro ně rozhodně velká škoda.
58:00 Nejvíce akce od obou týmů je rozhodně před brankou domácích. Jaroměř se ale zplnhrdla snaží udržet míčak.
57:42 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:9
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #24 Vojtěch Výborný (5:9)
57:18 GÓL FbC Hradec Králové! 4:9
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Milan Koubek, asistoval #28 Matyáš Velc (4:9)
57:00 Hra je teďka velice rychlá a hrubá, je to vidět i na soustředěných výrazech hráč. Na míčku je převážně tým hostí.
56:28 Vyloučen hráč #97 Vojtěch Nosek družstva FbC Hradec Králové na 2+2 minuty za nesportovní chování
56:28 Vyloučen hráč #95 Filip Krigovský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2+2 minuty za nesportovní chování
56:28 Vyloučen hráč #97 Vojtěch Nosek družstva FbC Hradec Králové do konce utkání
56:28 Vyloučen hráč #95 Filip Krigovský družstva TJ Sokol Jaroměř do konce utkání
56:00 Jaroměř sází jednu střelu za druhou, ty všek lítají vysoko a mimo.
55:39 Timeout TJ Sokol Jaroměř
55:00 Nevydařený útok zpoza brány, hradecký golman to skvělo ubránil.
54:00 Hostí rychle postupují dopředu, obrana Jaroměře je ale pevná jako kámen.
53:00 Krásná tyčka od praváho útoku hostí, neuskutečnila se ale dorážka. Toho využila Jaroměř a přešla do útoku.
52:00 Jaroměř se snaží využít situace zmatení a rychle obkroužit obranu hostí, to se jim však opět nedaří.
50:00 Špatné přihrávky domácích jsou možná  jejich kámene úrozu. Minimálně kvůli tomu teď mohli dát gól.
49:00 Velc Matyáš z Hradce utíká před branku soupeře, nestihne se však vymotat včas a míček letí mimo.
48:00 Vojtěch Výborný má míček, ale je na své polovině skřípnut dvouma protihráčema.
47:58 GÓL FbC Hradec Králové! 4:8
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek, asistoval #19 Jiří Unzeitig (4:8)
46:00 Útok týmu hostí, však dokonale vyblokoval levá Jaroměřské obránce. Hra se otočila.
45:30 Jaroměř na míčku, dlouho se u nich však míček neohřál, protože na druhé polovině ho ztratil.
44:00 Jaroměřn má standartku před brankou soupeře, tu však nedává. To však odstartovalo divokou hru rychlého přebíhání.
43:39 GÓL FbC Hradec Králové! 4:7
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #76 Mikuláš Ryba, asistoval #47 Adam Hušek (4:7)
43:39 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Jiří Veinfurter družstva TJ Sokol Jaroměř
43:00 Zase díky nepozornosti golmana a obránů, Jaromř dostala gól. Ta se však nevzdává a snaží se hrát více útočně.
42:18 GÓL FbC Hradec Králové! 4:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger, asistoval #74 Filip Hušek (4:6)
42:00 U své branky rozehrává tým hostí, který rychle přechází na druhou polovinu hřiště a láduje jednu střelu za druhou.
41:00 Jaroměř plá sil hraje útočnější hru, a rychle se dostává k brance soupeře.
40:01 Poslední zahajovací buly získal Hradec.
40:00 Střely ve 2. části: 10:16
39:00 V poslední minutě druhé třetiny mžeme vidět rychlé výpady domácích. Nutně potřebují dát gól.
38:00 Souček Ondřej předvádí kaskadérský kousek před brankou Jaroměře, Souček se ale přecenil.
37:00 Jaroměř se drží spíše v defensivě. Čehož se snaží Hraden využít.
36:07 GÓL FbC Hradec Králové! 4:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #19 Jiří Unzeitig bez asistence (4:5)
35:15 Kvůli nepozornosti golmana o obrany Jaroměře, dostává tým domácich smutný gól. Hradec se snaží ale navýšit ještě víc.
35:09 GÓL FbC Hradec Králové! 4:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #28 Matyáš Velc, asistoval #53 Ondřej Souček (4:4)
35:00 Mohli jsme vidět krásnou hradeckou střelu nad levou paži brankáře. Jaroměř se snaží ale navýšit, bez výsledku.
34:03 GÓL FbC Hradec Králové! 4:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #5 Lukáš Kašpar, asistoval #17 Radim Kunart (4:3)
33:00 Po nevydařené standarce hostí před brankou hostí, Jaorměř bere míček a rychle útočí.
32:00 Útoky Jaroměře né cždy končí střelou, jak vidíme.Ta se však nevzdává a hledá skulinky v dobré obraně Hradce.
31:00 Hegr Vít má možnost vystřeli na branku domácích, ale radši si vybírá možnost nahrávky o obránce(tkz. hru s žolíkem).
30:00 Hradec rozehrává na středu a domácí se je snaží zahnat na svou polovinu, což se jim daří.
29:13 Vyloučen hráč #77 Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
29:13 Vyloučen hráč #99 Michael Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
29:00 Vidíme že útočí především tým hostí, ale zato Jaroměřské výpady jsou mnohdy nebezpečnější a rychlejší.
28:00 Kašpar Lukáš, levý obránce hradce, je na bolonku. Tomu se všat nepodařilo skórovat, protože střela letěla mimo a pozemi.
27:00 Jaroměř využila přesilovky a skórovala. A my vidíme urputný útok hostí, kteří se chytají skórovat.
26:50 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček, asistoval #95 Filip Krigovský (4:2)
26:38 Vyloučen hráč #53 Ondřej Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za zvedání florbalky
26:00 Vidíme Špatnou rozehrávku Jaroměře, ze kterého mohl být slušný gól. To se však nestalo a to díky skvělé obraně Jaroměře.
25:18 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #4 Patrik Horčička (3:2)
25:00 Jaroměř útočí, né však moc aktivně, a toho využívají hradeční obránco, kteří jim rychle berou balonky.
24:00 Hostí na bolonku, a z levého mantinelu se snaží probojovat až ke golmanovi, Bohužel jim balonek ale lítá mimo.
23:00 Souček Michal z Hradce je na balonku a anží se realizovat rychlý útok přez střed, Jaroměř ale napadá a nenechávé protihráče přemýšlet.
22:00 Jaroměř rozhrává u branky, ale útočný čtverec týmo hostí je nezlomný.
21:04 GÓL FbC Hradec Králové! 2:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #33 Milan Koubek (2:2)
21:00 Hradec je evidentě plý sil, protože už od začátku vede rychlý a silný útok.
20:01 Druhého zahajovacího buly se opět zmocnil Hradec.
20:00 Střely v 1. části: 13:10
19:45 Poslední minuta je klidná a jediné co se stalo je vylouční hráče domácích.
19:43 Vyloučen hráč #61 Tomáš Hejzlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za držení
18:00 Oba tými se snaží co nejrychleji  navýšit a my můžeme vidět hodne faulíků. Na balonku převážne Jaroměř.
17:00 Jaroměř u své branky rozehrává a snaží se leteckou střelou u mantinelu dostat k brance soupeře.
16:54 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #71 Daniel Kroupa (2:1)
15:00 Jaroměřský útok, zkazil levý obránce hradce. Tým hostí rychle změnil, a přešl do útoku.
14:00 Hradec zase na balónku, je vidět že i ona se snaží navýčit, ale Jaroměřská obrana je neprůstřelná.
13:00 Skvěly výkon hradckého golmana, který chytil vzdušnou střelu do levého horního rohu.
12:00 Domácí hrají v plném počtu a my vidíme, energický útok od Jaroměře, která chce co nejrychleji navýšit skóre.
11:59 Vyloučen hráč #9 David Krása družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání
11:00 Lhotský Jiří našl skulinky v útočném čtverci hostí, nestihl však vystřelit včas.
09:00 Jaroměř skvěle ubránila rychlou střelu Hradce. Je vidět že Hradec se drží více na balónku.
08:04 Vyloučen hráč #71 Daniel Kroupa družstva TJ Sokol Jaroměř na 2+2 minuty za sekání
08:00 Po vyloučení hráče domácích se hra začíná zrychlovat. Můžeme vyděd dvě krásné střely od Jaroměře, bohužel ale bez výsledku.
07:01 Hradec na balónku rychle mění směry a ladně obehrává protihráče. Po rychlé akci  na středu se jí deří a srovnává na 1:1.
07:00 GÓL FbC Hradec Králové! 1:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #77 Vít Heger (1:1)
06:00 Po krásném gólu po teči Deniela Sedláčka z Jaroměře. Jsme bohužel svědky zranění hráče hostí.
05:18 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #14 Daniel Sedláček, asistoval #33 Tomáš Černý (1:0)
05:00 Jaroměř rozehrává u soupeřovi branky, bez výsledku. Hradec toho využil a získal míček.
04:00 Hušek Adam je u stolku organizátorů vytlačen ze hříště. Špatnou rozehrávku využije Jaroměř a útočí.
03:00 Velc Matyáš dostává přihrává a vede rychlý útok u levého mantinelu, ale marně.
02:00 Po nevydařeném útoku Jaroměře, Hradec prudce vyrazil do útoku.
01:00 Na balónku hostí, kteří sde snaží hrát staženě a vyčkávají na vhodnou chvíli.
00:01 Prvního buly se zmocnil tým Hradce, kteří automaticky vystartoval vstříc brance soupeře(Jaroměř).