• 60 59:11
    7:5
    (Kramel)

T.B.C. Králův Dvůr - ASK Orka Čelákovice 8:5
branky: 6. Michal Mašek, 6. Jakub Votava, 10. Daniel Riley, 14. Adam Lešuk, 22. Tomáš Hájek, 26. Michal Nový, 31. Tomáš Vlček, 60. Adam Lešuk - 4. Daniel Korych, 4. Jakub Doutnáč, 42. Ondřej Špalek, 58. Lukáš Zadák, 60. Ondřej Špalek; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 89; zásahy brankářů: David Křeček 27 - Aleš Zetek 8, Vojtěch Žáček 17; po třetinách: 4:2, 3:0, 1:3
60:00 Komentář hostů Zmátlo Šimon (Trenér): Zápas jsme započali příliš laxně a první dva góly nás v tom ještě utvrdili. První třetina byla z naší strany doslova hrozná. Ve druhé a zvláště ve třetí třetině jsme se zvedli, nicméně na obětavě hrajícího soupeře a výborně chytajícího gĺmana to nestačilo. Zároveň jsme si vybrali zápas blbec. Děkujeme soupeři za zápas, přejeme šťastné Vánoce a přejeme jim, aby se dostali do play-off a potvrdili příslušnost této lize.
60:00 Komentář domácích Kubert Michal (Trenér): Když jsme ve 4.minutě prohrávali 0:2 tak jsem z toho neměl dobrý pocit, ale cítil jsem na týmu, že dneska chtějí vyhrát a zlomit šňůru proher. Následně se opravu nastartovala mašina T.B.C. Měli jsme i štěstí a spadlo nám tam skoro vše. Hosté byli nervozní a kupili chyby, které jsme trestali. Rozdíl bych viděl v našem gólmanovi a pevné obraně, kde kluci opravdu jezdili po zadku a padali do střel. Zaslouženě jsme vyhráli a můžeme jít slavit na Vánoční večírek. Děkujeme ještě jednou soupeři za super utkání a hlavně všem fanouškům co přišli a podporovali nás do konce utkání. Krásný Vánoce všem a hlavně ve zdraví ať se sejdeme v novém roce 2023.
60:00 Střely ve 3. části: 6:16
59:39 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 8:5
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #12 David Zeman (8:5)
59:39 Adam Lešuk trefuje z půlky prázdnou branku.
59:11 GÓL ASK Orka Čelákovice! 7:5
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #89 Václav Kramel (7:5)
59:11 Využitá přesilovka hostů a je to o dvě branky.
58:30 Domácí teď čekají perné dvě minuty, kdy budou ve čtyřech bránit šest hráčů.
58:26 Vyloučen hráč #57 Daniel Škoula družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost
57:42 GÓL ASK Orka Čelákovice! 7:4
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #3 Lukáš Zadák, asistoval #89 Václav Kramel (7:4)
57:30 Hosté se zmocnili balónku a jsou opět v šesti.
56:07 Standarní situace hostů před brankou, kterou zlikvidoval Škoula svým blokem.
55:41 Další skvělý zákrok domácího Křečka.
54:45 Hosté zkoušejí hru v šesti.
53:55 Standarní situace Orky z rohu, jejich střelu zlikvidoval Křeček.
53:16 Timeout ASK Orka Čelákovice
52:56 Orka se snaží s výsledkem něco udělat, ale obrana domácích je dles velmi silná.
51:46 Domácí se snaží uklidnit hru a kombinují na vlastní polovině.
49:36 Votava v protiútoku trefuje připraveného Žáčka.
47:55 Většina střel při přesilovce domácích teď míří do bloku.
46:20 Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost
46:09 Zeman nádherně vyvezl míček, Mašek ale neproměnil.
44:34 Tvrdá rána z otočky hostujícího kapitána, Křeček byl ale připraven.
43:03 Výborná obranná práce Zemana.
41:51 GÓL ASK Orka Čelákovice! 7:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #85 Petr Němeček (7:3)
41:51 Domácí statečně bránili oslabení, ale Špalek se těsně pred koncem trefuje a snižuje skóre.
40:01 Poslední třetinu zahajují hosté ve dvouminutové přesilovce.
40:00 Střely ve 2. části: 8:6
39:59 Vyloučen hráč #66 Adam Lešuk družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
39:20 Výborný zákrok Křečka, který stále drží v této třetině čisté konto.
37:46 Bolestivá srážka Krska s Žáčkem v brankovišti hostů.
35:24 Hosté tlačí domácí na vlastní polovině, ale zatím pálí do bloků.
33:00 Gesto fair play ze střídačky domácích.
32:30 Dobrá kombinace hostů, kterou zastavuje Zeman.
32:13 Za zmínku stojí i skvělá atmosféra v hale, která povzbuzuje hráče na hřišti.
30:16 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 7:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #11 Tomáš Vlček bez asistence (7:2)
30:16 Vlček po mantinelu vytáhl míček a krásně se trefuje nad nohu Žáčka.
29:27 Vyloučen hráč #71 Michal Nový družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
29:27 Vyloučen hráč #4 Jaroslav Verner družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
29:27 Rozhodčí teď sáhli po dvouminutovém trestu na obou stranách, následuje hra 4 na 4.
26:20 Krsek v obrovské brankové příležitosti, ale Žáček střelu perfektně zachytil a připisuje si první zákrok v zápase.
25:07 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 6:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #19 Jakub Votava (6:2)
25:07 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Vojtěch Žáček družstva ASK Orka Čelákovice
25:07 Michal Nový dostává domácí do vedení o čtyři branky a Orka střídá brankáře.
22:56 Němeček mohl střílet do odkryté branky, ale promáchl.
21:40 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #80 Tomáš Hájek, asistoval #42 Daniel Riley (5:2)
21:40 Domácím se podařilo proměnit přesilovou hru a odskakují do vedení o tři branky.
20:02 Domácí zahajují druhou třetinu s větším počtem hráčů v poli.
20:00 Střely v 1. části: 11:10
19:56 Hosté zahrozili hezkou kombinací ve vlastním oslabení na konci třetiny, míček jde ale nad branku.
19:49 Vyloučen hráč #72 Jan Kolář družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
18:10 Hrubá chyba domácích, ale Korychovi sjel balónek v brankové situaci.
14:09 Rychle sehraná standartní sitauce Orky, ale Doutnač přestřelil bránu.
13:39 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #13 Michal Mašek (4:2)
13:39 Rychlý protiútok domácích 3 na 0 a Lešuk je neomylný.
13:30 Maškovi sjel balón z florbalky a hosté uklidňují hru na vlastní polovině.
12:30 V hale můžeme sledovat atraktivní florbal, jak se říká, každý chvilku tahá pilku.
09:33 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #42 Daniel Riley, asistoval #80 Tomáš Hájek (3:2)
09:33 Riley si narazil míček s Hájkem a nekompromisně zakončil.
08:58 Nový vytáhl míček do středu, ale jeho střela je zblokovaná.
05:58 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #19 Jakub Votava, asistoval #57 Daniel Škoula (2:2)
05:58 Votava dostal přihrávky zpoza branky a srovnává střelou z otočky.
05:03 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #11 Tomáš Vlček (1:2)
05:03 Výborně sehraná standartní situace z rohu. Vlček poslal přesnou přihrávku na Maška, který se skvěle trefuje.
03:40 GÓL ASK Orka Čelákovice! 0:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč bez asistence (0:2)
03:40 Doutnáč vybojoval míček a vymetl šibenici.
03:20 GÓL ASK Orka Čelákovice! 0:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #23 Daniel Korych, asistoval #85 Petr Němeček (0:1)
03:20 Němeček našel na středu volného Korycha, který posílá hosty do vedení.
02:07 Teď lehký tlak od Orky.
00:35 Prní šance zápasu, Adam Lešuk v breaku na brankáře, Zetek zastihl jeho střelu.
00:01 Uvodní buly pro hosty.
00:00 Vážení diváci, za pořadaltelský stolek vás vítám u sledování online přenosu vánočního zápasu 15. kola Národní ligy mezi týmy T.B.C. Králův Dvůr a ASK Orka Čelákovice. Udělejte si svařák a a užijte si zápas z pohodlí domova.