58
  • 58 57:25
    Turnov

FbC Hradec Králové - TJ Turnov 7:4
branky: 1. Vít Heger, 8. Milan Koubek, 10. Vít Heger, 32. Daniel Elicer, 44. Michael Souček, 45. Michael Souček, 51. David Krása - 19. Šimon Janoušek, 25. Jan Novotný, 41. Šimon Janoušek, 44. Dominik Reczai; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 1:3 + Lukáš Švitorka 4; využití: 1:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Ondřej Bárta 10 - Luděk Horáček 10; po třetinách: 3:1, 1:1, 3:2
60:00 Komentář domácích Pokorný Tomáš (Trenér): Dnes po slušném začátku jsme si mysleli, že se zápas již dohraje sám. Takto polevovat není na naší cestě dobré, jelikož týmy se do zápasu dokáží vrátit. Chceme na sebe být náročnější a přísnější. Naštěští se nám ve třetí třetině zase podařilo vrátit k naší hře a zaslouženě si dojít k vítězství. Nicméně soupeř tu zde předvedl sympatický výkon a doufám, že se v tabulce zvedne. Děkuji hráčům zá vítězné utkání a divákům za podporu.
60:00 Komentář hostů Matěcha Štěpán (Vedoucí): Gratuluji soupeři k výhře dnes byl lepší a florbalovější. My jsme předvedli relativně dobrý výkon, ale dokud nebudeme koncentrovaní na každou situaci v zápas, tak nemůžeme uspět.
60:00 Střely ve 3. části: 6:3
59:01 Probíhá poslední minuta utkání.
58:41 Domácí si dneska špatně srovnali mířidla.
57:25 Timeout TJ Turnov
53:18 Vyloučen hráč #65 Lukáš Švitorka družstva TJ Turnov na 2+2 minuty za hrubost
51:42 Krásný cross Vojty Noska, který ještě krásněji trefil Jirka Unzeitig, ale jeho střelu zblokoval hostující hráč.
50:44 GÓL FbC Hradec Králové! 7:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #9 David Krása, asistoval #78 Ondřej Fous (7:4)
50:44 David Krása si vzal  na půlce balónek a prostřelil vše, co mu stálo  v cestě.
49:34 Ondra Souček v protiútoku sám mezi dvěma udržel balónek, který předložil Radimovi Kunartovi a jeho  střela byla zblokována.
46:26 Hra se nám výrazně zrychlila a útoky se nám se střídají na obou stranách.
44:46 GÓL FbC Hradec Králové! 6:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #19 Jiří Unzeitig (6:4)
44:46 Ve 3. třetině se nám s brankami roztrhl pytel, domácí zakončili krásný brejk, který založil Jiří Unzeitig a Míša Souček se nemýlil.
43:54 GÓL TJ Turnov! 5:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #82 Jakub Vacek (5:4)
43:54 Hosté opět snižují na rozdíl jedné branky po střele z 10ti metrů. .
43:02 GÓL FbC Hradec Králové! 5:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #77 Vít Heger (5:3)
43:02 Oslavenec Víťa Heger krásně našel Míšu Součka na ose hřiště a ten krásnou střelou nad nohu nedal gólmanovi šanci.
40:39 GÓL TJ Turnov! 4:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #97 Šimon Janoušek, asistoval #65 Lukáš Švitorka (4:3)
40:39 Třetí třetina pro domácí nezačala dobře, hned v 1. minutě snižují na 4:3.
40:00 Střely ve 2. části: 6:3
39:03 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:40 Milan Koubek se napřáhl z 12ti metrů, ale minul branku.
37:52 Hostující hráč s číslem 97 se ocitl před gólmanem, ale backhandem branku netrefuje.
34:22 Hra je plná osobních soubojů a vypadá neurovnaně.
31:19 GÓL FbC Hradec Králové! 4:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #94 Daniel Elicer, asistoval #97 Vojtěch Nosek (4:2)
31:19 Kostrbatá kombinace v přesilovce přinesla zvýšení na 4:2, kdy nahrávku Vojta Noska zužitkoval Dan Elicer.
30:25 Vyloučen hráč #65 Lukáš Švitorka družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost
30:23 Turnovští zjistili, že hrát s naším týmem nahoru dolů je smrtící, proto se uchýlili k bránění na vlastní polovině a hrají na rychlé brejky.
26:29 Vyloučen hráč #21 Jaroslav Šmída družstva TJ Turnov na 2 minuty za držení
24:07 GÓL TJ Turnov! 3:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #92 Dominik Reczai (3:2)
24:07 Po zmatku před domácí brankou se hosté dobře zorientovali a snižují na 3:2.
21:45 Zatím jsme viděli jednu střelu domácích na bránu.
20:00 Střely v 1. části: 5:8
19:02 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:12 GÓL TJ Turnov! 3:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #97 Šimon Janoušek, asistoval #29 Jakub Janoušek (3:1)
18:12 Hosté využívají brejk po chybě domácího družstva.
14:29 Domácí svojí přesilovku nevyužili.
13:45 Domácí hrají přesilovku a jejich kombinace jsou zatím nepřesné.
12:28 Vyloučen hráč #7 David Hanuš družstva TJ Turnov na 2 minuty za špatné střídání
09:53 GÓL FbC Hradec Králové! 3:0
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger, asistoval #99 Michael Souček (3:0)
09:53 Míša Souček vybojoval míč v rohu a krásně přihrál na osu nabíhajícímu Vítovi Hegerovi který prostřelil gólmana.
08:12 Domácí tým v plném počtu.
07:38 GÓL FbC Hradec Králové! 2:0
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Milan Koubek, asistoval #19 Jiří Unzeitig (2:0)
07:38 Domácí v oslabení utekli a Jirka Unzeitig našel krásně Milana Koubka, který si gólmana vychutnal.
06:11 Vyloučen hráč #78 Ondřej Fous družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
06:11 Po skrumáži před brankou domácích hradecký hráč Ondra Fous sekal a byl vyloučen na 2 min.
05:55 Po úvodní brance se hra vyrovnala a šance vidíme na obou  stranách.
00:03 GÓL FbC Hradec Králové! 1:0
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger bez asistence (1:0)
00:03 Ve 3. vteřině utkání vstřelil svůj narozeninový gól kapitán Víťa Heger. Přejeme mu vše nejlepší.