59
  • 59 58:20
    Rudná

FAT PIPE Traverza - Sokol Rudná 4:3
branky: 9. Mikuláš Plášek, 14. Ondřej Schuller, 31. Tomáš Josefovič, 45. Vojtěch Bagin - 5. Jan Karásek, 6. Štěpán Hanzl, 50. Štěpán Hanzl; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Josef Bína 23 - Hugo Kalina 24; po třetinách: 2:2, 1:0, 1:1
60:00 Komentář domácích Řehulka Filip (Trenér): Dnešní utkání bylo velmi vyrovnané a i proto si tří bodového vítězství velmi vážíme. Naše neproduktivita nás mohla v závěru utkání velmi mrzet, ale i dnes při nás trochu stálo štěstí.  nDěkujeme soupeři, divákům i rozhodčím za utkání.
60:00 Komentář hostů Beran Lukáš (Vedoucí): Za dnešní zápas můžu celý tým v čele s vynikajícím Hugem velice pochválit. Disciplinovaný, týmový a bojovný výkon, kdy nám k zisku bodů chybělo jen trochu více štěstí (břevno pár vteřin před koncem dobrým důkazem) a méně zbrklosti. Soupeři gratulujeme k vítězství.Se svou zkušeností si dnešní vítězství zasloužil.
60:00 Střely ve 3. části: 9:12
58:20 Timeout Sokol Rudná
57:00 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny!
55:45 Náš hlavní Pořadatel byl vyzván od Rozhodčích aby šel utřít hrací plochu mopem kvůli těžkému soubuji oba hráči spadly a podlaha tak byla mokrá.
53:45 Chládek mohl navýšit opět dvoubrankový stav!
52:52 Traverza má poslední 3 minuty obrovský tlak na barnku soupeře!
51:27 Plášek poslal dělovku backhandem, ale bohužel mimo.
49:59 Hanzl snižuje svou střelou do dolního rohu branky!
49:58 GÓL Sokol Rudná! 4:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #81 Štěpán Hanzl bez asistence (4:3)
48:44 Skvělý Bína Josef vyráží střelu Rudné.
47:33 Kalina momentálně podržel svůj tým neskutečným zákrokem!
46:07 Mikuláš Plášek dnes hraje opravdu skvěle!
44:40 Bagin zvyšuje skóre Traverzy!
44:33 GÓL FAT PIPE Traverza! 4:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #23 Vojtěch Bagin, asistoval #12 Ondřej Valenta (4:2)
43:40 Třetina je to od obou týmů zatím velmi vyrovnaná.
42:11 Zblokovaná střela Traverzy.
40:03 Buly vyhrála opět Rudná!
40:00 Třetí třetina právě začíná!
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
39:30 Traverza skvěle brání!
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny!
37:45 Traverza opět v oslabení.
37:38 Vyloučen hráč #7 Petr Heřmanský družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za bránění ve hře
37:00 Traverza skvěle kombinuje!
35:40 Rudná střílí na bránu co to jde ale zatím bez koncovky.
34:35 Šanci Traverzy však likviduje gólman Rudný.
33:47 Karásek se ustřelil.
30:55 Josefovič vymetl pavučiny z pravého horního rohu branky a Traverza se ujímá vedení 3:2!
30:47 GÓL FAT PIPE Traverza! 3:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #87 Tomáš Josefovič bez asistence (3:2)
29:23 Bína zasahuje svou maskou!
28:20 Rudná má svou první přesilovou hru v tomto utkání!
28:15 Vyloučen hráč #7 Petr Heřmanský družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání
26:50 Mikuláš Plášek mohl už mít svůj druhý gól v tomto utkání.
22:59 Kalina zablokoval střelu Traverzy a míček vyletěl až ke stropu, rozhočí píská pro zastavení hry.
21:10 Druhá část zápasu je zatím od obou stran velice opatrná!
20:02 Úvodní buly druhé třetiny vyhrála Rudná!
20:00 Druhá třetina právě začíná!
20:00 Střely v 1. části: 10:8
19:45 Poslední šance na střelu Traverzy!
19:33 Zablokovaná střela Traverzy.
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
16:22 Rudná se snaží nějak dostat přes obranu Traverzy, ale zatím se jí to moc nedaří!
13:25 Neskutečná dělovka kterou poslal Schuller za záda brankáře Rudný! Traverza vyrovnává stav utkání na 2:2!
13:23 GÓL FAT PIPE Traverza! 2:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #93 Ondřej Schuller bez asistence (2:2)
12:00 Traverza je posledních 5 minut lepším týmem na hřišti.
11:33 Rozhodčí neuznávají gól Traverze!
08:12 Mikuláš Plášek snižuje na 1:2 po krásné sólové akci!
08:08 GÓL FAT PIPE Traverza! 1:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #70 Mikuláš Plášek bez asistence (1:2)
06:57 Traverza má dobrý tah na branku ale bohužel chybí koncovka!
05:15 Rudná skóruje po minutě a tím se ujímá vedení 2:0!
05:07 GÓL Sokol Rudná! 0:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #81 Štěpán Hanzl, asistoval #63 Antonín Pražák (0:2)
04:03 Rudná dává úvodní gól tohoto utkání.
04:02 GÓL Sokol Rudná! 0:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #21 Marek Vojáček (0:1)
02:22 Krásná kombinace Traverzy která mohla skončit gólem ale gólman zásahl konečky prstů.
01:09 První velká šance Traverzy ale bohužel bez úspěchu.
00:03 Úvodní buly utkání vyhrála Rudná.
00:00 Utkání právě začalo!