• 60 59:55
    9:7
    ()

ASK Orka Čelákovice - FbC Hradec Králové 9:7
branky: 13. Jan Zoufalý, 16. Jan Sedlák, 24. Ondřej Špalek, 43. Jakub Seibert, 47. Marek Korych, 48. Daniel Bárta, 50. Marek Korych, 59. Petr Němeček, 60. Jakub Seibert - 4. Vojtěch Nosek, 5. Ondřej Souček, 5. Filip Hušek, 7. Jiří Unzeitig, 10. Adam Hušek, 42. Lukáš Kašpar, 56. Filip Hušek; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Vojtěch Nockin 20 - Ondřej Bárta 19; po třetinách: 2:5, 1:0, 6:2
60:00 Komentář hostů Pokorný Tomáš (Trenér): Dnešní utkání již sneslo vcelku přísné měřítko. Trochu nám uškodil skvělý začátek do zápasu a začala nám v některých okamžicích vypadávat koncentrace v utkání. Tím jsme bohužel soupeře pustili do utkání. Konec utkání již byl otevřený na obě strany a soupeř jej zvládl lépe. Tímto mu gratuluji a jdeme znovu máknout do tréninku, ať jsme na derby připraveni!
60:00 Komentář domácích Bajer Martin (Asistent trenéra): Vlažnou hrou na začátku první třetiny jsme dali hostům pětibrankový náskok. Naštěstí jsme pak přidali, vrátili se do zápasu, postupně jsme náskok smazali a dovedli zápas k vítězství. Děkuji soupeři za hezký zápas a našim klukům za nasazení a koncovku.
60:00 Střely ve 3. části: 13:12
59:55 GÓL ASK Orka Čelákovice! 9:7
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #92 Jakub Seibert bez asistence (9:7)
59:30 Korych M. i Zoufalý netrefují prázdnou branku
58:40 Hradec v šesti
58:24 Timeout FbC Hradec Králové
58:24 GÓL ASK Orka Čelákovice! 8:7
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #85 Petr Němeček, asistoval #29 Jan Sedlák (8:7)
58:24 Teď se Němeček z podobné pozice nemýlil
58:00 Němeček po křižné přihrávce si musel balonek srovnat a to ho stálo cenné vteřinky, trefuje pouze masku brankaře
55:58 GÓL FbC Hradec Králové! 7:7
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #33 Milan Koubek (7:7)
55:58 Nockin pouze vyrazil před sebe a Hušek si odražený balonek našel
54:20 Kramelova střela mimo
53:12 Nockin opět v akci
53:08 Nockin teď podržel Orku skvělým zákrokem
51:11 Hra má takové temto, že by se za něj nemusel stydět ani Semir Gerkhan
49:37 GÓL ASK Orka Čelákovice! 7:6
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych, asistoval #91 Jan Zoufalý (7:6)
49:21 Hra je nyní opravdu nahoru dolu
48:41 Orka v brejku 3 na 1. Nedává gól. Na druhou stranu hned brejk 2 na 1. Nockin vytěsnil balonek na břevno
47:04 GÓL ASK Orka Čelákovice! 6:6
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #19 Daniel Bárta, asistoval #29 Jan Sedlák (6:6)
47:04 Fanoušci, kteří přišli až nyní nemusí vůbec smutnit, jelikož skóre utkání je stejné jako na začátku, tedy nerozhodné
46:01 GÓL ASK Orka Čelákovice! 5:6
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych, asistoval #23 Daniel Korych (5:6)
46:01 Bratrská souhra zafungovala a rozdíl skóre je tak nejtěsnější co může být
45:23 Po dlouhé vyčkávané se hráčům Orky povedlo přečíst rozehrávku Hradce a po krásné kombinaci, na jejímž konci byl Kramel mijí branku
42:51 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:6
42:51 Balonek po odražení skákal a skákal velkým brankovištěm, až doskákal do branky
41:08 GÓL FbC Hradec Králové! 3:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #5 Lukáš Kašpar, asistoval #74 Filip Hušek (3:6)
41:08 Tak takovýto začátek 3. třetiny určitě nebyl v pokynech domácího trenéra
40:55 Po střetu ve velkém brankovišti leží Nockin bezvládně na zemi. Což je signál pro jeho náhradníka Petra Šotolu, aby se začal rozcvičovat
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
39:08 Tichého blok si musí pochvalovat Nockin, je totiž tím pádem bez práce
38:30 Němečkův pokus se nevešel mezi tři tyče
38:14 Sedlákovo nasazení se nelíbilo rozhodčím. Volný úder pro Hradec
37:28 Hra je přerušena z důvodu ležícího Hradeckého hráče u mantinelu, doufáme, že to nebude nic vážného.
35:27 Kolářovo gesto fair-play teď ocenila celá hala potleskem. Tohle je to co dělá sport sportem
34:50 Remeš po přihrávce od Korycha D. jednoruč netrefil odkrytou branku
32:37 Zoufalý se snažil dostat balonek zpod Bárty, neúspěšně
29:15 Remeš baseballovým úderem od mantinelu sice trefil branku, ale v ní už od začátku utkání sedí Bárta, který se nechal trefit
28:20 Zadák teď jako poslední hráč zachytil průnikovou přihrávku, po které mohl jít Hradec do brejku
26:27 Doutnáč teď opravdu na hřišti nechává všechno
24:32 Skvělý zákrok hostujicího brankáře posouzen jako malá domů. Orka bude mít standartku ze zajímavé pozice
23:20 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:5
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #85 Petr Němeček (3:5)
22:44 Vyloučen hráč #47 Adam Hušek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
22:44 Přesilovou hru si ve 2. třetině vyzkouší i Orka
21:35 Tichý za sebou nechal balonek a Nockin musel vytáhnou skvělý zákrok
20:49 Vyloučen hráč #12 Daniel Goll družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 7:8
19:46 Volný úder pro Hradec na polovině Orky
18:56 Přesilovka Orky nebyla ničým významná.
16:56 Vyloučen hráč #53 Ondřej Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za opakované přestupky
16:56 Souček dvakrát během chvíle zboural hráče Orky u mantinelu a jde si za odměnu odpočinou k našemu stolku
15:36 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:5
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #29 Jan Sedlák, asistoval #85 Petr Němeček (2:5)
15:36 Sedlák natáhl ke střele a z poloviny hřiště trefuje přesně na zadní tyč
14:44 Špalek do bloku
14:11 Němečkovu střelu vyráží Bárta maskou.
13:49 Vyloučen hráč #92 Štěpán Heger družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
12:50 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:5
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #91 Jan Zoufalý, asistoval #92 Jakub Seibert (1:5)
12:50 Zoufalý není spokojený s výsledkem utkání a pokládá základní kámen k obratu
12:21 Orka je ve většině soubojů důraznější, o tom vypovídá i počet odpískaných faulů ve prospěch Hradce
11:33 První střela Hradce v tomto utkání, která nekončí brankou. Tyč!
09:51 GÓL FbC Hradec Králové! 0:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek, asistoval #53 Ondřej Souček (0:5)
09:51 Po řadě odrazů se balonek dostal na hokejku Huška a ten měl před sebou jednoduchý úkol.
08:39 Vyloučen hráč #23 Daniel Korych družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:40 Situaci 3 na 2 Doutnáč vyřešil přihrávkou do soupeřovy nohy
06:21 GÓL FbC Hradec Králové! 0:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #33 Milan Koubek (0:4)
06:06 Po ostrém střetu Seiberta na polovině hřiště se dostal do šance Zoufalý, trefil pouze hostujicího brankáře.
04:41 Minuta hrůzy pro Orku
04:40 GÓL FbC Hradec Králové! 0:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #92 Štěpán Heger (0:3)
04:04 GÓL FbC Hradec Králové! 0:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #53 Ondřej Souček, asistoval #9 David Krása (0:2)
03:22 GÓL FbC Hradec Králové! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Vojtěch Nosek, asistoval #47 Adam Hušek (0:1)
03:22 První vážné nebezpečí Hradce stačilo, aby jsme tu měli změnu stavu utkání.
02:39 Orka je zatím v utkání aktivnější a většinu času tráví na soupeřově polovině
01:08 Nahození na Bártovu branku tečoval Korych D., balonek minul branku o pár centimetrů
00:54 V první minutě se na balonku vystřídaly oba celky.
00:01 Úvodní bully vyhráli hosté