60
  • 60 59:27
    2

TJ Sokol Jaroměř - Prague Tigers 4:1
branky: 7. Daniel Kroupa, 30. Milan Sucharda, 51. Daniel Kroupa, 54. Milan Sucharda - 4. Vojtěch Kučera; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 4:3; využití: 1:0; diváků: 94; zásahy brankářů: Jiří Veinfurter 27 - Pavel Dundr 17; po třetinách: 1:1, 1:0, 2:0
60:00 Komentář domácích Balcar Roman (Vedoucí): Na dnešní výhru za tři body jsme se velmi nadřeli. Rozhodnutí přišlo až ve třetí třetině, kdy se nám podařilo ubránit oslabení 4 na 3 bez inkasované branky a v následné přesilovce jsme skórovali a odskočili ve vedení. Zbytek třetiny jsme kontrolovali  a nakonec zaslouženě vyhráli. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za mohutné povzbuzování.
60:00 Komentář hostů Janů Lukáš (Vedoucí): Dnes velmi bojovné utkání ve, kterém jsme i přes vícero šancí vstřelily jen 1 gol a na jeden gol se ve florbale nevyhrává.
60:00 Střely ve 3. části: 7:11
59:30 Na poslední půl minutu zbytečně získal tým domácích oslabení.
59:27 Vyloučen hráč #26 Daniel Škeřík družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:00 Právě probíhá poslední minuta zápasu a my vidíme divoké skoky a střely u brány domácích, se silnou a brutální vervou útočíví Prahy.
58:30 Jaroměř podruhé rozehrává balónek, však po získané střele má Praha, která hraje bez golmana, ale jen krátce.
58:00 Jaroměř rozehráva v pravém dolním rohu a hned a hned by chtěla hrát, ale hostí chtěli timeout.
57:32 Timeout Prague Tigers
57:00 Vydíme další dva větší přestupky, rozhodčí přitvrďují. Praha útočí, ale díky rychlému a brilantně sehranému obehrávání Jaroměře strácí míček.
56:11 Vyloučen hráč #71 Daniel Kroupa družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře
56:00 Na tento zápas shlíží z tribun 94 diváků. Děkujeme!!!
55:00 Jaroměř útočí a snaží se u mantinelu obehrát hostí, ale vidíme že u mantinelu je lepší Praha.
54:32 Vyloučen hráč #91 Šimon Masár družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
53:44 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #23 Milan Sucharda, asistoval #71 Daniel Kroupa (4:1)
53:30 Kučera vojtěch zpracovává na středu u branky soupeře míček, ale je zfaulován a tak vzniká standartní situace před brankou pro Jaroměř.
51:00 Jaroměř po třetím gólu neusíná na vavřínech a rychle útočí, bohužel však má tým hostí moc pevnou obranu a tak se nic neděje.
50:07 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #23 Milan Sucharda (3:1)
49:48 Jaroměř útočí, ale silným sekem Pražského obránce letí míček úplně mimo.
49:47 Vyloučen hráč #67 Dominik Šimáně družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
49:00 Heřmanský Thomas střílí rychlou, zvučnou a leteckou střelu, ale mimo hřiště.
47:00 Masár šimon získává balónek za brankou Jaroměře a pokouší se rychlou otočkou kolem brány obehrát golmana.
46:00 Domácí zas a znova útočí, ale pohotoví Pražané odráží střelu a útočí. Golman Jaroměře, ale nohama chytá tuto pozemní střelu.
45:00 Miček zase splaskl nad váhou hráče týmu hostí, jenž byl lehce zfaulován.
44:30 Rozepře a hádky pokračují. Právě vidíme úžasnou obehrávku Michala Nožička, která byla zakončena nepovedenou střelou.
43:00 Můžeme vidět rozepře a fyzycké útoky za brankou hostí mezi Danielem Škeříkem a Dominikem Šimáně následovanou hrubostí Vojtěcha Výborného.
42:56 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Výborný družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
42:33 Vyloučen hráč #67 Dominik Šimáně družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost
42:33 Vyloučen hráč #26 Daniel Škeřík družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
41:00 Rozwpře mezi rozhodčím a pražským hráčem skončila rázným ukončením a pokárání a mi můžeme bez obav sledovat útok Jaroměř.
40:01 Poprvé a naposledy získává úvoddní buly Prague Tigers.
40:00 Střely ve 2. části: 6:11
39:30 Stejně jako v minulé třetině je v poslední minutě u míčku spíše Jaroměř a mi vydíme ostré situace a rychlé přebíhání.
39:00 Novák adam se dostal do vyhrocené situase se Škeříkem Danielem. Rotací padá na záda a odnáší si bolestivý úraz. Vše bylo čisté.
38:30 Masár Šimon je bouchnut a zfaulován, balónek získávají Pražané.
38:00 Pravá standartka pro Jaroměř u jejich brány proměňují vyhrocené situace u brány soupeře a potom znova.
36:30 Útočící tým domácích se snaží rychle obehrát tým hostí, ale nedaří se jim to.
36:00 Prague Tigers útočí a předvádí fenomenální práci s balonkem.
34:30 Jaroměřští rozehrávají z levého rohu u svojí branky, ale přihrávka vyvršila do šlápnutí na balónek a do standartní situace z pravého rohu u brány domácích pro Jaroměř.
32:00 Hofman Jiří u levého rohu branky soupeře získáva míček posílá ho před branku hostí do zmatky a doufá ve šťastný výsledek, ten se však díky bleskurychlosti Pražského golmana nedostavil.
30:30 Ryclost a pohotovost Jaroměře se znova projevila při obraně kde dokázali bleskurychle reagovat a sebrat balónek.
29:55 Vidíme skvělé individuální zakončení Milana Sucharda.
29:54 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:1
29:30 Fišer Šimon z Prahy ve vzniklém zmatku před bránou domácích přihrává Adamu Nováku, který ale nespracuje balónek.
29:00 Síla Pražanů se zase projevila, díky skvělému bránění a sebrání míčku břed svoji brankou.
28:00 Kavan Vilém padá před brankou domácích, nejspíš díky menšímu dvojitému zfaulování ze strany Jaroměře.
25:30 Útočící Jaroměř strácí míček, ale díky dobrámu golmanu Veinfurterovi Jiří se nic nestalo.
24:00 Hejcman marek vede míček u pravého mantinelu, na druhé půlce rychle nahrává za sebe před branku, ale Kavan Vilém získává míček a útočí.
23:00 Praha má za svojí brankou, kde však nezůstává dlouho a útočí, avšak díky menším faulíkům míček rozehrává Jaroměř.
22:30 Další standartka pro domácí, i tu však nepromění, hostí získávají balónek a útočí.
22:00 Jaroměř rozehrává u svojí branky rychle postupuje vstříct brance soupeře. Kde dostává standartku, kterou ale nepromění.
21:00 Sledujeme Pražský útok, kterému nechybí ani slía a údernost, ale rychlost.
20:01 Jaroměř znovu vyhrává úvodní buly.
20:00 Střely v 1. části: 8:6
19:45 V poslední minutě Jaroměř útočí, ale bez výsledku. Nestrácí ale na elánu a zběsile míří k bráně. Prahy však brání dokonale.
18:30 Tým hostí útočí, ale kvůli menšímu přestupku domácí rozehrávají. Rychle se ale hra mění a my vydíme silný útok Prahy.
17:30 Prague Tigers zrovna brání a snaží se Jaroměři sebrat míček, ta se ale snaží jen a pouze vystřelit, po chvíli ale Jaroměř stratí míček a hostí útočí.
16:30 Jaroměř rozehrává a s brilantními přihrávkami se rychle dostává na druhou půlku, kde je ale míček vypíchnut a končí mimo hřiště.
15:00 Tým domácích útočí, ale obrana hostí je jako kámen a ne a ne ji prostřelit.
15:00 Masár Šimon z Prahy získává nedopatřením míčšk před bránou soupeře a střílí, míček ale skončí mimo hřiště.
14:00 Michal Nožička zíkáva míček z rafinované zpětné přihrávky Jaroměře a střílí, bohužel bez výsledku.
13:00 Tým hostí útočí, ale nemají to snadné na svohjí půlce musí bojovat s dotěrným útokem Jaroměře.
11:00 I tady se to neobejde bez sprostých poznámek, ale rozhodčí si z toho nic nedělají a hra může pokračovat.
09:00 Sucharda Milan z Jaroměře běží na bránu, ale díky skvělému golmanu a obraně hostí získávají míček hostí a běží na bránu.
07:00 Z pravého rohu u brány hostí rozehrává Prahy a my vidíme rychlý útok s trochou faulíků ze strany Jaroměře.
06:21 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa bez asistence (1:1)
06:21 Právě střílí Daniel kroupa z Jaroměře. Střela letí do prostřed brány a proléta golmanovi pod rukou.
05:30 Pravý obránce, Šimáně Dominik, nestíhá dobrzdit rychlý útok Jaroměře a padá za mantinel na zeď, trenér ale rázně řerne že hrát bude, tak hraje.
03:08 GÓL Prague Tigers! 0:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #15 Vojtěch Kučera, asistoval #81 Martin Hort (0:1)
03:08 Mohli jsme vidět krásnou přihrávky od Horty na střed, přímo na Vojtěcha Kučeru, který i přez famózní obranu Jaroměře dává gól.
02:00 Kavan Vilém rozehrává u levého rohu brány soupeře, přihrává z bránu, kde už čeká obránce Jaroměře a vybojovává míček.
01:00 Sledujeme útok hostí a taktizování obou týmů.
00:01 Prvního buly se zmocnil tým TJ Sokol Jaroměř, kteří vyrazili vstříct brance soupeře (Prague Tigers).