59
  • 59 58:48
    Panthers Praha

Panthers Praha - T.B.C. Králův Dvůr 4:5
branky: 8. Jakub Žiška, 20. Matouš Hrubý, 28. Petr Škoda, 57. Dominik Hudec - 8. Štěpán Švejda, 26. Tobiáš Uhřík, 30. Michal Mašek, 48. Štěpán Švejda, 49. Michal Nový; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 76; zásahy brankářů: Jan Buzík 15 - Jiří Procházka 28; po třetinách: 2:1, 1:2, 1:2
60:00 Komentář domácích Nováková Andrea (Trenér): Dnešní utkání jsme si prohráli v hlavách a neproměňováním šancí. Mohou nás mrzet také zbytečné ztráty zejména na naší polovině. I přes konečný tlak a hru v šesti se z vítězství radoval soupeře. Děkujeme za soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Kubert Michal (Trenér): Byl to boj, nebyli jsme herně lepší, ale více jsme chtěli zvítězit. Domácí nedali nějaký šance a když už byla - byl na místě skvělý Jirka Procházka. Dneska velký morál a jsme rádi za vydřený body. Děkujeme soupeři za zápas a našim divákům, že dorazili.
60:00 Střely ve 3. části: 8:8
58:48 Timeout Panthers Praha
58:11 Panthers tlačí v šesti.
56:59 GÓL Panthers Praha! 4:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #73 Dominik Hudec, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (4:5)
55:24 Vyloučen hráč #12 David Zeman družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hra rukou
54:03 Brankář domácích opět září a předvádí přímo nádherný zákrok.
53:01 Panteři se ukázkově vymotali z tlaku soupeře, ale rychlý gol se jim dát opět nepodařilo. Dnes jim to nějak nelepí.
50:38 Wojnar střílí z rozehrávky přímo do bloku před brankou.
48:55 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:5
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #72 Jakub Uhřík (3:5)
47:04 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #58 Štěpán Švejda, asistoval #59 Jan Pinkas (3:4)
47:02 Vyloučen hráč #47 Petr Kölbl družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování
46:59 Dámy a pánové, máme tady další tyčku, tentokrát v provedení Dominika Hudce.
46:03 Vyloučen hráč #91 Patrik Vavruška družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost
44:56 Domácí družstvo hraje v plném počtu. Přesilovky se očividně dnes nedaří ani jednomu z týmů
42:56 Vyloučen hráč #47 Petr Kölbl družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
29:22 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #27 Tobiáš Uhřík (3:3)
28:26 Vyloučen hráč #7 David Navrátil družstva Panthers Praha na 2 minuty za zdržování hry
27:29 GÓL Panthers Praha! 3:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #25 Petr Škoda, asistoval #91 Matouš Hrubý (3:2)
27:29 Hrubý kličkou prochází před bránícího hráče hostí a nahrává na Petra Škodu přímo do odkryté branky.
25:08 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #66 Adam Lešuk (2:2)
20:00 Střely v 1. části: 16:5
19:42 GÓL Panthers Praha! 2:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #91 Matouš Hrubý, asistoval #20 Jakub Žiška (2:1)
14:11 Tentokrát se hostí netrefují pod břevno, ale balonek se odráží od tyče i země a potom vyskakuje ven z domácí svatyně.
07:59 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #58 Štěpán Švejda, asistoval #19 Jakub Votava (1:1)
07:59 Tento Švejdův gól bych popsala jako naprosto nechytatelný. Štěpán zakončil ostrou střelou z dálky přímo pod břevno.
07:48 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #25 Petr Škoda (1:0)
07:30 Domácí teď více na balonku.
03:16 Panteří přesilovka zůstává i přes spoustu pokusů nevyužitá a tým hostí je v plném počtu.
02:34 Hrubý střílí z okraje velkého brankoviště, balónek se ale po dotyku protihráče odráží pár centimetrů nad bránu.
01:16 Vyloučen hráč #11 Tomáš Vlček družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za opakované přestupky
00:10 Úvodní buly pro tým hostí.