8:3
    Jan PUDICH
    ()

Prague Tigers - FAT PIPE Traverza 8:3
branky: 1. Jakub Manek, 9. Šimon Masár, 36. Tomáš Navrátil, 49. Thomas Heřmanský, 56. Tomáš Navrátil, 57. Thomas Heřmanský, 58. Thomas Heřmanský, 58. David Koudelka - 14. Petr Heřmanský, 47. Tomáš Vávra, 60. Jan Pudich; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 4:3; využití: 1:2; diváků: 56; zásahy brankářů: Pavel Dundr 27 - Josef Bína 28; po třetinách: 2:1, 1:0, 5:2
60:00 Komentář hostů Řehulka Filip (Trenér): Dnes byl míček moc kulatý, povrch moc rovný atd atd. Dnes jsme všichni zůstali doma na gauči a fandili nároďáku. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za utkání.
60:00 Komentář domácích Janů Lukáš (Trenér): Dnes od první třetiny soustředěný výkon a po zásluze jsme si došli pro první domácí výhru. Děkujeme soupeři za zápas
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
59:33 GÓL FAT PIPE Traverza! 8:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #55 Jan Pudich bez asistence (8:3)
59:33 Pudich ještě koriguje skóre výběhem od mantinelu a přesnou střelou nad nohu Dundra.
58:41 Vyloučen hráč #71 Jakub Manek družstva Prague Tigers na 2 minuty za vysoká florbalka
58:32 Nechci to zakřiknout ale na to v jakých podmínkách dnes pořádáme, tak to zřejmě přineslo Tigers konečně štěstí a vypadá to na první výhru v domácí Čako Aréně.
57:53 GÓL Prague Tigers! 8:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #21 David Koudelka, asistoval #30 Filip Píše (8:2)
57:53 A ještě nekončíme.
57:31 GÓL Prague Tigers! 7:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #77 Thomas Heřmanský, asistoval #10 Zbyšek Piták (7:2)
57:31 Krásná rozehrávka doácích z rohu, přihrávka za bránu a pak na nabíhajícího Heřmanského který vyslal přesnou dělovku.
57:25 Masár je dnes otloukánkem zápasu, soupeř mu nic nedaruje.
56:39 GÓL Prague Tigers! 6:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #77 Thomas Heřmanský, asistoval #14 Adam Novák (6:2)
56:39 Vyhozený míček Heřmanský tak tak doběhl a usměrňuje ho do prázné brány.
55:34 Hosté zkouší power play.
55:09 GÓL Prague Tigers! 5:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #10 Zbyšek Piták (5:2)
55:09 Trošku krkolomná předávka mezi Pitákem a Navrátilem na polovině hříště ale nakonec se povedla a Navrátil trefuje přesně z pravého mantinelu.
54:00 Řádek se snaží narušovat rozehrávku hostů a celkem se mu to daří.
52:20 Situace 2 na 1, Kavan si vybral střelu ale míří nad.
51:33 Timeout FAT PIPE Traverza
50:45 Tečovaná střela hostů končí na tyči. Uffff
49:30 Vyloučen hráč #30 Filip Píše družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:30 Rozhodčí nyní viděl něco jiného než všichni ostatní v hale a vylučuje...
48:39 GÓL Prague Tigers! 4:2
48:39 Z Manka si soupeř udělal ruční páku a znemožnil mu tak dostat se k míčku, po rozehrané standardce z velkého brankoviště navyšují domácí své vedení.
48:25 Těžká střela pro Dundra přes několik těl před bránou, naštěstí vyráží nohou.
47:46 Hráči se začínají více soustředit na výroky rozhodčích než na hru.
46:22 GÓL FAT PIPE Traverza! 3:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #24 Tomáš Vávra bez asistence (3:2)
46:22 Vavra prostě proběhl středem a vystřelil přesně do rohu Dundrovy branky.
45:15 Vyloučen hráč #93 Jan Nachtmann družstva Prague Tigers na 2 minuty za hra na zemi
45:15 Teď si celá hala myslela že pujde ven hostující hráč ale nakonec je vyloučen Nachtmann za hru na zemi.
45:00 Tigers nechali trestuhodně samotného soupeře před bránou který z otočky trefoval nastřelený míček, Dundr zasahuje.
43:33 Novák se pokoušel proniknout po pravném mantinelu ale okamžite ho sevřeli dva soupeři a nepustili ho dál.
42:44 Teď se role obrací a naopak brání hosté.
40:40 Úvodní minutu třetí třetiny jsou hosté na míčku a snaží se proniknout do domácí obrany.
40:00 Střely ve 2. části: 10:6
39:20 Nachtmannova střela z půlky, hosté blokují.
38:46 Špatná zpětná přihrávka Řádka po mantinelu poslala hosty do útoku naštěstí se domácí obrana sihla vrátit.
37:55 Rychlý protiútok hostů, Dundr vyráží betony.
37:00 Traverza nyní vyčkává na své polovině.
35:21 GÓL Prague Tigers! 3:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #75 Vojtěch Řádek (3:1)
35:21 Domácí využívají přesilovku po parádním vykopnutí brankáře Dundra a přihrávce Řádka na volného Navrtila, který střílí přesně.
35:12 Masár už dorážel do prázdné brány na hranici malého brankoviště ale jen do tyče a ještě byl sražen soupeřem.
34:20 V této přesilovce jsou už domácí rozestavení a snaží se o zakončení.
33:32 Vyloučen hráč #55 Jan Pudich družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání
33:20 Uvidíme další přesilovku po faulu na Navrátila který se již vytáčel do střely.
32:30 Navrátil hledal krosovou přihrákou rozběhnutého Heřmanského ale na něj to bylo příliš dlouhé.
32:00 Žádnou výraznější šanci si hosté nevytvořili a tak se skóre nemění.
30:20 Ani hostující přesilovka nezačíná ideálně po faulu budou na půlce rozehrávat domácí.
29:52 Vyloučen hráč #27 Tomáš Navrátil družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
29:30 Tahle přesilovka se vůbec nepovedla navíc budouo domácí vyloučeni.
28:54 Přesilovka zatím neprobíhá podle domácích představ protože nejsu na míčku.
27:29 Vyloučen hráč #23 Vojtěch Bagin družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání
27:20 Dundr chytá střelu po rozehrávce hostů z velkého brankoviště.
25:55 Nachtmann pěkně obešel soupeře ale pak už to domácí do zakončení nedotáhly, respektive ano ale již do sformované obrany.
24:10 Navratíl se vzal míček u své brány a odvezl ho až do rohu, tam ale akce skončila.
23:22 Traveza na míčku, snaží se založit útok domácí jsou zatím dobře postavení.
22:10 Novákova střela po výběhu z rohu míří mimo tři tyče.
21:00 Piták krásně vystihl hostující rozehrávku ale trefil jen blokujícího hráče.
20:01 Úvodní buly pro domácí, zahajují útok.
20:00 Časomíru se nám rozjet nepodařilo takže pokračujeme na stopky, ale nenecháme se tím rozhodit!
20:00 Střely v 1. části: 15:15
18:50 Několik domácích pokusů před hostující bránou ale Traverza dobře zaklekává ...
17:00 Kurell výborně zablokoval hostující projektil.
16:45 Navrátil dostal pěknou přihrávku na levý mantinel ale se střelou příliš dlouho váhal a tak se k ní ani nedeostal.
14:55 Řádek nebezpečně střílel po zisku odrazeného míčku, někdo ho vytečoval mimo.
14:00 První lajna motá hosty na jejich polovině, odpověď v podobě gólu by byla ideální.
13:03 GÓL FAT PIPE Traverza! 2:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #7 Petr Heřmanský, asistoval #42 Patrik Chládek (2:1)
13:03 Ale bránění bez napadání se jim nevyplatilo a je z toho první branka hostů.
12:50 Domácí teď v těsném bloku před svým brankářem blokují hostujíccí útok.
11:20 Nachtmann vybojoval za bránou míček pro Kučeru který už z bezprostřední blízkosti nedokázal zakončit ideálně.
11:00 Následně Nachtmann mířil sám na brankáře ale freestyleový trik mu nevyšel.
10:45 Piták si prohodil soupeře a pak si šikovně narazil s Navrátilem a další přihrávkou našel spoluhráče na levém mantinelu nakonec z toho byla střela mimo.
10:00 Po domácím gólu je u míčku Traverza na útočné polovině.
08:45 GÓL Prague Tigers! 2:0
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Šimon Masár, asistoval #77 Thomas Heřmanský (2:0)
08:45 Masár doklepává míček ze vzduchu po střele Heřmanského.
07:41 Vyloučen hráč #50 Jáchym Syrovátko družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za bránění ve hře
07:41 Nebezpečný zákrok nohou na domácího hráče naštěstí se zvedá bez úhony ale bude to přesilovka pro Tigers.
06:50 Tigers rozjíždí útočnou akci.
05:00 Ani jeden tým se zatím do vyložené šance nedostal, hraje se hodně po mantinelech.
03:00 Online přenos bude zajímavý protože netuším jaká je minutá zápasu. Každopádně zápas má od začátku velké tempo.
00:15 GÓL Prague Tigers! 1:0
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #71 Jakub Manek, asistoval #27 Tomáš Navrátil (1:0)
00:10 Ani jsem nestihla nic napsat a máme tu první gól, každopádně nám vypadla časomíra tudíž začínáme na stopky...
00:00 Dobrý večer vážení online diváci, vítejte u přenosu 10. kola Národní ligy mužů, ve kterém se o cenné body do tabulky střetnou domácí Prague Tigers s momentální devátou pozicí v tabulce a hostující FAT PIPE Traverza, která se nachází na sedmém místě. Tigers prozatím ve své domácí hale nezvítězili a dnes se o to budou snažit ze všech sil, doufejme, že se jim to konečně povede, za několik minut začínáme!