• 60 59:16
    4:8
    (Janeček)

TJ Turnov - TJ Sokol Jaroměř 4:8
branky: 6. Šimon Janoušek, 14. Dominik Reczai, 39. Lukáš Maršík, 50. Jaroslav Šmída - 7. Jiří Lhotský, 14. Milan Sucharda, 15. Tomáš Hejzlar, 20. Daniel Kroupa, 50. Marek Hejcman, 54. Michal Nožička, 58. Daniel Sedláček, 60. Tomáš Hejzlar; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 1:5; využití: 0:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Petr Chlad 18 - Mikuláš Futschik 18; po třetinách: 2:4, 1:0, 1:4
60:00 Komentář domácích Záleský František (Trenér): Dnešní zápas jsme nezvládli a zaslouženě jsme prohráli. Děkuji soupeři, divákům a pořadatelům.
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
59:45 Další brance Jaroměře zabránil přesným obranným zákrokem Bobeš Plíšek.
59:16 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:8
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #11 Michal Janeček (4:8)
57:45 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:7
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #14 Daniel Sedláček, asistoval #61 Tomáš Hejzlar (4:7)
57:45 Daniel Sedláček usměrnil střelu do prázdné branky a pravděpodobně již rozhodl osudu utkání.
56:34 Vyloučen hráč #11 Michal Janeček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování
55:51 Turnov hraje bez brankáře.
53:50 Novotný se tečí po střele z půlky od Jiránka snažil ihned na branku hostí odpovědět brankou. Brankář hostí byl ovšem pozorný.
53:05 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #23 Milan Sucharda (4:6)
49:53 GÓL TJ Turnov! 4:5
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #21 Jaroslav Šmída, asistoval #92 Dominik Reczai (4:5)
49:53 Branky obou týmů v rychlém sledu. Prvně hráči Jaroměře dorazili do branky balonek po rozehrávce z rohu, kterou ironicky okomentovala střídačka hostí slovy: „Nacvičená kombinace“. Následně Jarda Šmída snížil dalekonosnou pumelicí na 4:5.
49:31 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #22 Marek Hejcman, asistoval #73 Jiří Lhotský (3:5)
48:29 Novas v situaci 2:1 chtěl vybídnout ke skorování Kubu Vacka, nahrávku však vystihla obrana hostí.
45:46 Neproměněné šance na obou stranách. Kroupa trefil tyč turnovské svatyně, v brejku na druhou stranu Dominik Reczai obehrál všechny včetně brankáře hostí, ale balonek za brankovou čáru nedostal.
41:48 Tým hostů v plném počtu. Jaroměř byla ve své defenzivní činnosti precizní.
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
40:00 Družina Františka Záleského má teď celou pauzu na to konečně něco vymyslet s přesilovkou. Prozatím jsou přesilovky v duchu hesla „bída, šeď“.
39:39 Vyloučen hráč #71 Daniel Kroupa družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování
38:02 GÓL TJ Turnov! 3:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #9 Lukáš Maršík, asistoval #17 Štěpán Matěcha (3:4)
38:02 Po zranění Šímy Janouška obstojně jeho roli v první lajně zastal Lukáš Maršík a svoji první velkou šanci v zápase proměnil dobře umístěnou střelou k pravé tyči.
34:25 Bobešův námaz vyřešil v bráně Chlad.
32:30 Dobrý golfový úder Štěpána Matěchy brankář hostí vychytal.
31:25 Hejzar v úniku v oslabení mířil pouze do prostředku branky.
31:01 Vyloučen hráč #23 Milan Sucharda družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
31:01 Máme tu další přesilovku. To by v tom byl čert, aby v ní domácí opět nevystřelili ani na branku.
30:30 Velký závar Jamoměře zneškodnil svými zákroky brankář Chlad v kombinaci s bloky Fíly Dědka.
28:12 Domácí se zlepšili, další velkou příležitost do poloprázdné branky neproměnil Riči Iltis.
27:10 Jeník Novotný brejkovou příležitost po nahrávce Štěpána Matěchy nevyužil.
26:06 Jaroměř přitápí pod kotlem a delší dobu drží Turnov pod tlakem v pásmu. Chlad v brance zatím drží akcie Turnova.
22:30 Turnov se v přesilovce opět trápí.
21:59 Vyloučen hráč #4 Patrik Horčička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:40 Střelu Šimona Janouška z výběhu domácí brankář zneškodnil.
20:00 Střely v 1. části: 7:8
20:00 První třetina byla plná bojovnosti, kdy Jaroměř efektivně trestala turnovské nepřesnosti a nedůraz.
19:51 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #11 Michal Janeček (2:4)
19:51 Brejkovou situaci Kroupa vyřešil přesnou střelou k pravé tyči.
18:07 Hostujicí kapitán po výběhu do středu hřiště mířil pouze nad branku Turnova.
16:30 Kuba Vacek měl ve svém střídání dvě slušné střelecké příležitosti. Natěstí pro Jaroměř pouze vytloukl její přesné bloky.
15:36 Timeout TJ Turnov
14:41 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:3
14:41 Po dalším nedůrazu turnovské obrany si hosté berou vedení v utání zpět na svojí stranu.
13:42 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #23 Milan Sucharda, asistoval #26 Daniel Škeřík (2:2)
13:16 GÓL TJ Turnov! 2:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #92 Dominik Reczai z trestného střílení (2:1)
13:16 Sám faulovaný Dominik Reczai s přehledem vykoupal v nájezdu brankáře Jaroměře.
12:16 Vyloučen hráč #15 Bohumil Plíšek družstva TJ Turnov na 2 minuty za špatné střídání
12:00 Turnov byl v přesilovkové kombinaci velice nepřesný a zakončil ji špatným střídáním.
09:20 Vyloučen hráč #81 Tomáš Veinfurter družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hra na zemi
08:28 První formace turnova byla nyní celé střídání pod tlakem Jaroměře, která svou velkou šanci neproměnila.
06:23 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #73 Jiří Lhotský bez asistence (1:1)
06:23 Po námazu Ptáčnika svou šanci chladnokrevně proměnil Lhotský.
05:01 GÓL TJ Turnov! 1:0
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #97 Šimon Janoušek, asistoval #29 Jakub Janoušek (1:0)
05:01 Exluzivní kombinace první formace končí střelou do prázdné Šimona Janouška.
03:00 Balonek je v úvodu utkání převažně na floralkách Turnova, hosté zatím plní roli tréninkového partnera.
00:00 Turnovští florbalisté zatím letos zaznamenávají střídavé úspěchy a okupují sedmé místo. Po minulé porážce v prodloužení s tradičním rivalem, Traverzou Mukařov, budou chtít znovu vyhrát upevnit si svoji pozici ve středu tabulky. Pevně věříme, že v dnešním utkání naplní očekávání „exkoberovský“ Dominik Reczai, který s 21 body vládne kanadskému bodování Národní ligy západ. Jaroměř se po loňském sestupu z 1. ligy drží v horních patrech, ale na návrat zpět do druhé nejvyšší soutěže to zatím moc nevypadá. Po pěti vítězstvích a čtyřech prohrách se nachází na pátém místě tabulky.
00:00 Dámy a pánové vítáme Vás z výjezdního domácího utkání, které se v rámci spolupráce s TJ Sokol Koberovy odehraje v železnobrodské hale. Pohodlně se usaďte za pár minut začínáme.