• 60 59:42
    2
  • 60 59:42

Sokol Rudná - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 6:10
branky: 16. Ondřej Šantora, 18. Adam Pivoňka, 20. Lukáš Kepka, 35. Ondřej Šantora, 35. Jan Karásek, 43. Martin Špaček - 3. Hynek Mošna, 20. Hynek Mošna, 20. Pavel Šimeček, 21. Filip Štědrý, 25. Filip Blažek, 36. Matěj Švácha, 51. Jakub Mikolášek, 57. Matěj Švácha, 59. Hynek Mošna, 59. Filip Štědrý; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 2:5 + Ondřej Kuhajda OS + Jakub Mikolášek OS; využití: 0:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Jan Křemen 16 - Daniel Dolák 25; po třetinách: 3:3, 2:3, 1:4
60:00 Komentář hostů Kubinec Lukáš (Trenér): Dneska jsme prohráli až moc soubojů 1v1, soupeř hrál dnes velmi pěkně a o to více si ceníme, že jsme zápas zvládli. Díky soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácích Pražák Jan (Asistent trenéra): Rozdíl skóre dnes nereflektuje to, co se skutečně odehrávalo na hřišti. Děkujeme soupeři za utkání a gratulujeme k výhře.
60:00 Střely ve 3. části: 10:12
59:42 Vyloučen hráč #8 Jakub Mikolášek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - osobní trest
59:42 Vyloučen hráč #8 Jakub Mikolášek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
59:05 Bohužel je asi rozhodnuto...
58:44 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý bez asistence (6:10)
58:12 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:9
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #39 Hynek Mošna, asistoval #70 Lukáš Porazil (6:9)
58:12 Mošna natáhl ze středu nikým nehlídán a prostřeluje Křemena přízemní střelou k tyči.
57:19 Timeout Sokol Rudná
56:26 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:8
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #39 Hynek Mošna (6:8)
56:26 Křemen nejprve dokázal vytáhnout střelu od mantinelu, na dorážku Šváchy už ale nárok neměl a Plzeň tak odskakuje na rozdíl dvou gólů.
55:45 Všechny přesilovky z obou stran nevyužité, začínáme znovu hru 5v5.
54:43 Křemen teď vytáhl neskutečný zákrok, kdy vytáhl balón na brankové čáře.
53:33 Vyloučen hráč #45 Adam Pivoňka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za bránění ve hře
52:15 Vyloučen hráč #13 Ondřej Kuhajda družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - osobní trest
52:15 Vyloučen hráč #13 Ondřej Kuhajda družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
50:46 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek bez asistence (6:7)
50:46 Kepka ztratil míček na půlce, čehož využil Mikolášek a svůj samostatný únik proměnil.
50:06 Výhoda nevyužita, bez výraznější šance.
48:06 Vyloučen hráč #41 Jiří Sloup družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za držení
48:06 Dohrání po pískuntí rozhodčího od Sloupa a máme tu další přesilovku domácích.
46:31 Rudná je teď při chuti a pravidelně ohrožuje domácí svatyni.
44:50 Další šance domácích, Dolák chytá Pražákovu střelu.
43:52 Nebezpečná standartka hostů, ale Kuhajda netrefil míček.
42:30 GÓL Sokol Rudná! 6:6
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #26 Martin Špaček, asistoval #7 Marek Hluchý (6:6)
42:30 Špáča vyslal střelu od pravého mantinelu, která podle nás ani do branky nemířila, naštěstí byl přítomen hostující obránce, který jí do sítě pomohl. Vyrovnáno.
42:04 Tonda Pražák teď prosóloval celé hřistě nahrál Vojáčkovi, který mu balónek ještě vracel před odkrytou branku, střela končí na tyči.
40:00 Střely ve 2. části: 11:7
37:37 Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil #39 Hynek Mošna.
37:37 Zachycený brejk hostů, hůl Hluchého byla ale příliš vysoko. Následuje trestné střílení.
37:13 Mošna natáhl k pěkné střele z dálky, tu ovšem Křemen chytá.
35:01 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #8 Jakub Mikolášek (5:6)
35:01 Po vyrovnání si Plzeň bere vedení bleskově zpět, neviděl jsem, ale Buben říká, že je to Tondy.
34:40 GÓL Sokol Rudná! 5:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #43 Matěj Dejm (5:5)
34:15 GÓL Sokol Rudná! 4:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #97 Ondřej Šantora, asistoval #7 Marek Hluchý (4:5)
34:15 Standartka domácích, Mára Hluchý párkrát zakroužil okolo balónu, který pak poslal Ondrovi Šantorovi, který se nemýlil. Rudná snižuje na rozdíl jediného gólu!
34:13 Hra se začíná přiostřovat, zatím v rámci pravidel.
31:09 Rapp se ocitl sám před Křemenem ale míček vůbec netrefil.
29:48 Opět chyba v rozehrávce domácích a opět zblokovaná střela, neprosadil se Čížek.
29:03 Kepka měl teď před sebou pouze jednoho hráče a bránu, tu ovšem netrefuje.
27:12 Chyba v rozehrávce domácích, Hluchý zažehnává nebezpečí blokem.
24:30 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek bez asistence (3:5)
24:30 Blažek se uvolnil na středu a prostřeluje Křemena na bližší tyč.
23:28 Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost
23:28 Vyloučen hráč #45 Adam Pivoňka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost
23:28 Po skrumáži v brankovišti hostů si jdou sednout hráči obou týmů.
21:48 Vyloučen hráč #97 Tomáš Katolický družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za zvedání florbalky
21:48 Domácí si vyzkouší první přesilovku.
20:45 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #9 Pavel Šimeček (3:4)
20:45 Po ztrátě Rudné v útočném pásmu se prosazují z brejku hosté.
20:00 Střely v 1. části: 10:6
19:55 S góly se teď roztrhl pytel, ale třetina bohužel končí.
19:52 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #15 Filip Blažek (3:3)
19:45 GÓL Sokol Rudná! 3:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #30 Lukáš Kepka, asistoval #95 Denis Dvořáček (3:2)
19:01 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #39 Hynek Mošna, asistoval #8 Jakub Mikolášek (2:2)
19:01 Švácha nám nejprve předvedl své umění, kdy dokázal udržet balón i s hokejkou za zády, Plzeň se poté prosazuje po krosu do prázdné.
18:09 Plzeň se snaží odpovědět ale pouze za cenu faulu.
17:18 GÓL Sokol Rudná! 2:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #26 Martin Špaček (2:1)
17:18 Opět kombinace do prázdné v podání první lajny a Rudná se dostává do vedení!
17:03 Šantora se teď prosmýknul až před bránu hostí, jeho střela skončila na tyčce.
16:04 Karásek teď dvakrát ohrozil Doláka, bez úspěchu.
15:20 GÓL Sokol Rudná! 1:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #97 Ondřej Šantora, asistoval #45 Adam Pivoňka (1:1)
15:20 Pivoňka nádherně potáhl balón po pravém mantinelu a pak naservíroval před prázdnou bránu Šantorovi, který srovnává na 1:1!
13:31 Rudná teď více na míčku, ohrožení branky soupeře se však stále nekoná.
10:54 Sledujeme delší pasáž bes střely na bránu.
08:22 Šimeček natáhl se středu, střela zblokována nad branku.
06:02 Dvořáček teď vystihl rozehrávku hostů, zakončit ale nedokázal.
05:20 Špaček teď předvedl čistý hit na půlce.
02:42 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #39 Hynek Mošna, asistoval #45 Michal Fuchs (0:1)
02:42 Po sérii šancí Plzně přichází i gól.
01:35 Velká šance Rudné, kdy se Hanzl probojoval až ke střele, Dolák chytá.
00:50 Dejm byl faulován před hostující brankou a následuje tak standartka pro domácí.