58
  • 58 57:50
    Orka

TJ Sokol Jaroměř - ASK Orka Čelákovice 5:2
branky: 3. Tomáš Hejzlar, 13. Michal Janeček, 16. Daniel Sedláček, 21. Jiří Hofman, 38. Jiří Lhotský - 11. Jakub Doutnáč, 36. Ondřej Špalek; rozhodčí: Jan Knap - Michal Kolář; vyloučení: 6 + Vojtěch Výborný 4 + TDKU:6; využití: 1:1; diváků: 101; zásahy brankářů: Mikuláš Futschik 21 - Vojtěch Nockin 22; po třetinách: 3:1, 2:1, 0:0
60:00 Komentář hostů Rubeš Stanislav (Asistent trenéra): Utkání se odehrálo, jak se odehrálo. Vše důležité je popsáno v zápise.
60:00 Komentář domácích Balcar Roman (Vedoucí): Zápas plný vyloučených hráčů na obou stranách a bez patřičného tempa jsme dotáhli do vítězného konce. Ve hře 5 na 5 jsme neinkasovali, dobře jsme bránili a to je velké pozitivum. Děkujeme divákům za povzbuzování a soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 5:4
59:01 Poslední minuta utkání!!! A vypadáto že dnešní zápas vyhraje Jaroměř. 5:2 pro Jaroměř.
57:50 Timeout ASK Orka Čelákovice
57:30 Tým hostí si dal timeou tve kterém se rozhodli hrát bez golmana, to jim však nevydrželo dlouho.
56:00 Díky bleskové reakci golmana Jeoměře, který chytil míč letící nad hlavami všech, nedali útočníci Čelákovic gól.
55:00 Jaroměř se snaží obehrát Čelákovice u jejich branky, ale ne a ne je prostřelit.
53:29 Vyloučen hráč #77 Daniel Richtr družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
53:00 Balónek zase končí za maťákem a mi můžeme vidět teď už nepřesné střely obou týmů.
51:00 Jaroměř rozehrává, ale čelákovice se uímají balůnků a ženou Jaroměř k rychlé obraně.
50:01 Můžeme vidět faul za který hrozí Jaroměři vyloučení, nakonec ale rozhodčí uznali argumenty hráčů a nestalo se nic.
50:00 Diváci dávají znát své názory a touhu to vyhrát a skandují ze všech sil.
49:00 Faul při kterém minulou třetinu padla červená a teď jest i s krví, je odměněn pouze rozehráním.
48:00 Jeroměř rozehrává a střílí, ale míček letí vysoko nad branku.
47:30 Čelákovice střílí, ale kvůli došvihu se hra obrací.
46:30 Nažička Michal střílí a a trefuje se do břevna branky.
46:00 Hostí krouží a pohrávají si s balónkem a snaží se dát gól.
45:59 Vyloučen hráč #12 Erik Mikas družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
44:30 Na dnešní utkání se dívá 101 diváků.
43:30 Čelákovice útočí, ale nedáří se jí a tak rozehrává Jaroměř a útočí.
42:30 Čelákovice útočí, ale Jaroměř s kamenými výrazi brání dokonale.
40:01 Poslední zahajovací buly vybojoval tým hostí.
40:00 Střely ve 2. části: 11:8
39:30 Právě začína poslední minute druhé třetiny a atmosféra houstne u míčku se střídá jak Jaroměř tak Čelákovice.
38:00 Tomáš Hejzlar dává krásné jesle, která následují vrážením od týmu hostí.
37:59 Vyloučen hráč #89 Václav Kramel družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:10 Jároměř rozahrává, avšak bez výsledku. Ale potom Jeroměř dáva gól.
37:09 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #73 Jiří Lhotský, asistoval #22 Marek Hejcman (5:2)
35:30 Čelákovice rozehrávají a prosekávají si cestu do brány, ale k podivu diváků to rohodčí pískají na nájezd pro hostí, který však Čelákovice dávají.
35:15 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek z trestného střílení (4:2)
33:30 Michal Nožička střílí, ale golman hostí, skvěle zabránil gólu.
32:00 Hra nabírá na obrátkách, protože se už trochu zufalé Čelákovice snaží dát gól a Jaroměř je stále zaskočená tím nepěkným incidentem.
31:56 Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
31:00 Jaroměř útočí, avšak brankář vykopl míček.
28:34 Vyloučen hráč #9 Ondřej Špalek družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře
28:02 V tutu chvíli se stalo něco co vám jen těžko můžeme popsat. Uklouznutí a vysoká florbalka zapříčinila nehezký faul, který skončil hádkou a nespokojeností diváků i Jaroměře.
28:01 Vyloučen hráč #2 Vojtěch Nockin družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nesportovní chování
28:01 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Výborný družstva TJ Sokol Jaroměř do konce utkání
28:01 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Výborný družstva TJ Sokol Jaroměř na 2+2 minuty za hrubost
28:01 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Výborný družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za vysoká florbalka
26:30 Domácí hrají v plném počtu a útočí, končí to však hráčem v manťáku?!
26:00 Miroslav Nepraš je vyloučen, ale Jaroměři se to nelíbí.
24:48 Vyloučen hráč #13 Miroslav Nepraš družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:30 Čelákovice rozehrávejí, střílejí, ale balonku se rychle zmocňuje Jaroměř, avšek ani ona nedává gól.
23:00 Sedláček střílí na branku soupeře, ale míček mu jest vypíchnut.
21:00 Čelákovice se ale nevzdávají a rychle sází střely, bohužel, pro ně, bez výsledku,
20:42 Je vidět že Jaroměř má navrch a dává další gól. 4:1
20:41 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #88 Jiří Hofman, asistoval #77 Michal Nožička (4:1)
20:01 Zahajující buly získali znovu domácí.
20:00 Střely v 1. části: 11:11
19:59 Kroupa v poslední sekundě zkusil střelu, bohužel trefil boční síť.
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny a my jsme svědky další nepěkné situace se sekáním a podrážením.
18:50 Vyloučen hráč #3 Lukáš Zadák družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře
17:30 Brankář Jaroměře zase nezklamal a ladně chytil střelu hostí.
15:30 Fanoušci Jaroměře jistě musí být nadšení, neboť domácí dávají další gól. Stav utkání 3:1 pro Jaroměř.
15:29 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #14 Daniel Sedláček, asistoval #88 Jiří Hofman (3:1)
14:00 Hejzlar Tomáš z týmu Domácích běží na branku soupeře, balónek je mu však sebrán.
13:16 Vyloučen hráč #14 Daniel Sedláček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za zvedání florbalky
12:14 Jeroměř, ale nezostává a tak bleskurychle dáva gól.
12:13 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček, asistoval #61 Tomáš Hejzlar (2:1)
10:23 Daniel Martínek z A SK Orka Čelákovic se zmocnil míčku, který potom nahrál Jakubovi Doutnáčovi, který srovnal skóre na 1:1.
10:22 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč, asistoval #31 Daniel Martínek (1:1)
08:41 Vyloučen hráč #4 Patrik Horčička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
08:30 Hráči obou týmu se střetli na pravém manťáku a došlo k nehezké potyčce se sekáním.
06:30 Jaroměř útočí, ale kvůli špatému zpracování balónku se ne a ne trefit.
06:00 Tým hostí útočí a snaží se dostat přes obranu Jaroměře, avšak Jaroměř znovu ukazuje bleskurychlou reakci.
05:30 Domácí se právě na polovině soupeře snaží dát gól, ale nedaří se jim, kvůli skvělému brankáři Vojtěchu Nockinovi.
04:30 Tým domácí hraje v plném počtu, brání ze všech sil a daří se jim.
02:35 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #11 Michal Janeček (1:0)
02:00 Čelákovice útočí, ale balonku se rychle zmocňuje Jaroměř a dává gól.
01:12 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Výborný družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení
00:01 Prvního buly se zmocnil tým domácích (Jaroměř), kteří automaticky vystartovali vstříc brance soupeře.