• 57 56:26
    4:7
    (Vorel)

Sokol Rudná - SK Florbal Benešov 4:7
branky: 26. Ondřej Šantora, 43. Marek Hluchý, 44. Štěpán Hanzl, 56. Marek Hluchý - 2. Martin Poláček, 4. Petr Tůma, 7. Martin Šimek, 20. Jakub Sklenář, 47. Jakub Švarc, 55. Martin Šimek, 57. Martin Šimek; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 6:1; využití: 0:2; diváků: 82; zásahy brankářů: Jan Linhart 9, Jan Křemen 14 - Lukáš Brož 32; po třetinách: 0:4, 1:0, 3:3
60:00 Komentář domácích Tuček Martin (Trenér): Vůbec jsme nechytili úvod utkání, který nás stál celý zápas. Náš výkon se sice zlepšoval, ale chyběla nám větší týmovost, bojovná vůle a klidné hlavy po celých 60minut. Musíme si sednout a najít jasně daný systém. Především se musíme plně scházet na tréninku a změnit přístup od individualit až po týmové pojetí. Soupeři gratulujeme k vítězství.
60:00 Komentář hostů Kieler Roman (Trenér): Po dlouhé době opět bereme 3 body ze zápasů. Bylo to utkání se vším všudy. Musíme zlepšit v naší hře pohyb. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Máme za sebou vyhrocené a vyrovnané utkání, ve kterém se nakonec jako rozhodují moment ukázala první třetina, která byla z pohledu domácích opravdu katastrofální. Děkujeme za pozornost a přejeme krásný zbytek večera a víkendu.
60:00 Střely ve 3. části: 12:10
59:40 Martin Špaček ještě dostal nalito od Marka Hluchého, ale branku Brože netrefuje.
59:00 Poslední minuta zápasu. Hlavně v poklidu dohrát.
58:04 Domácí v plném počtu
56:26 GÓL SK Florbal Benešov! 4:7
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #14 Ladislav Vorel (4:7)
56:26 Přesilová hra 5na3 je rychle využitá a vypadá to na definitivní rozhodnutí. Nemyslím si, že domácí svou nevoli rychle setřesou.
56:04 Vyloučen hráč #81 Štěpán Hanzl družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost
56:04 Vyloučen hráč #47 Lukáš Bárta družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
56:04 Lukáš Bárta se prodral až před Brože, ale závěrečný blafák nedokázal dotáhnout až do konce, přes vystrčenou nohu hostujícího brankáře. Za mě by se dalo velmi spekulovat o jeho zákroku, naopak Bárta dostává menší trest za sekání. Po ukončení signalizované výhody dostává menší trest i Hanzl. Obrovské emoce a nevole nejen u domácích, ale všech domácích příznivců.
55:31 GÓL Sokol Rudná! 4:6
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #7 Marek Hluchý, asistoval #31 Jan Karásek (4:6)
55:31 Signalizovaná výhoda byla velmi krátká. Marek Hluchý sebral hned míček a nadělává na závěrečné drama.
54:05 GÓL SK Florbal Benešov! 3:6
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #63 Petr Tůma (3:6)
54:05 Tentokrát přesilová souhra Benešova je úspěšná a odskakují do tříbrankového vedení.
53:13 Vyloučen hráč #97 Ondřej Šantora družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
53:13 Krátce na to ale přichází další menší trest pro domácí.
53:05 Šimek zůstal úplně zapomenutý před Křemenem. Ten ale svůj tým dokázal podržet v naději na zvrat.
51:59 Sledujeme úsek utkání, kdy se hra přelévá ze strany na stranu.
51:06 Utkání přímo v hale sleduje 82 diváků. Děkujeme
48:41 Timeout Sokol Rudná
48:41 Domácí trenér si bere čas na poradu. Přijde se závěrečným kouzlem, jak více namotivovat své svěřence?
46:09 GÓL SK Florbal Benešov! 3:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #91 Jakub Švarc, asistoval #28 Martin Poláček (3:5)
46:09 Gól z ničeho po důsledné obraně. Jinak to okomentovat nejde.Objevilo se volné okénko, jenž duo Švarc-Poláček chladnokrevně využilo a dodává tak trochu klidu pro hosty.
45:35 Domácí hráči lítají po hřišti jako vyměnění.
43:13 GÓL Sokol Rudná! 3:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #81 Štěpán Hanzl bez asistence (3:4)
43:13 A další přichází velmi rychle, když svůj průnik Hanzl proměnil až v úspěšnou střelu do protějšího růžku. Rázem máme zaděláno na drama.
42:55 GÓL Sokol Rudná! 2:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #7 Marek Hluchý bez asistence (2:4)
42:55 Velká šermovačka před brankovištěm hostů, z níchž vyšel jako vitěz Marek Hluchý, jehož výběh je úspěšný a domácí hala burácí a přeje si dalšího.
40:40 První střídání a Brož přidává další dva úspěšné zákroky. Rudná vlétla velmi aktivně do třetiny.
40:00 Máme za sebou 2. dějství, ve které jsme mohli sledovat zlepšený výkon domácího celku a odměnou jim byla branka v podání Šantory. Ale více Benešov a hlavně bezchybný Brož v brance již soupeři nedovolil. Přijde na 3. dějství totální útok a veliký zvrat a nebo si Benešov utkání zkušeně pohlídá? Za deset minut jsme zpět.
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
39:25 Brychta dostal balónek z rohu na Pivoňku, jenž vzal situaci na sebe a snažil se oběhnout Brože. Ten ale dokázal jeho pohyb i následnou střelu pokrýt.
37:00 Můžeme sledovat tu správnou bojovnost na obou stranách. Domácí se probudili a dokázali hru vyrovnat.
33:28 Marek Vojáček mohl učinit další korekci ve skóre, ale na hraně brankoviště odmítl svou chvilku slávy.
31:25 Další jednoduchá a rychlá akce Benešova. Chybělo jen trefit odkrytou domácí branku.
29:32 Ondřej Váně se hned  z trestné vydal podpořit útok Bárta - Karásek. Druhého jmenovaného však vychytal Brož. Následný důraz Váněho byl posouzen již jako nedovolený. Na balónku tak v klidu hosté.
29:30 Domácí v plném počtu
29:10 Brychta místo podržení balónku vyrobil fatál, jenž ale na poslední chvíli dokázal napravit odpálením balónku z brankové čáry.
27:30 Vyloučen hráč #8 Ondřej Váně družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:30 Další trest pro domácí.
27:07 Adam Pivoňka tentokrát servíroval  před branku Martinovi Špačkovi, kterému však chyběl krok k zasunutí do prázdné.
25:10 GÓL Sokol Rudná! 1:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #97 Ondřej Šantora, asistoval #45 Adam Pivoňka (1:4)
25:10 Ondřej Šantora měl před sebou volnou dálnici, přes zastávku u Martina Špačka si narazil s Adamem Pivoňkou a nachází volné místo nad ramenem Brože. 1:4
24:20 Domácí i druhé oslabení zvádli vcelku bez problémů
22:20 Vyloučen hráč #98 Jan Josef Brychta družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
22:20 Nasazení se nedá upřít, ale napadání přehnal Brychta a dostává menší trest
20:01 Uvidíme, zda změna brankáře bude ten správný impuls
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #39 Jan Křemen družstva Sokol Rudná
20:00 Máme za sebou 1. třetinu a zatím můžeme sledovat dost jasnou záležitost. Domácí tým na první pohled vypadá bez elánu, vůle a bojovnosti, jenž je zdobilo v loňské sezóně při cestě za postupem. Pokud mají alespoň nějaké body zůstat doma, musí ze šatny přijít úplně jiný tým.
20:00 Střely v 1. části: 14:13
19:37 GÓL SK Florbal Benešov! 0:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #87 Jakub Sklenář, asistoval #7 Martin Šimek (0:4)
19:37 Rychlá rozehrávka hostů, rychlý průnik dopředu, jedna crossová přhrávka a další střela do odkryté části branky. Úspěšným střelcem je Sklenář.
19:30 Trestné střílení družstva Sokol Rudná neproměnil #30 Lukáš Kepka.
19:30 Lukáš Kepka se dral dopředu a byl zastaven pouze za cenu faulu a nařízeného trestného střílení. Sám faulovaný se postavil k trestnému střílení a zkoušel svůj freestyle, ale na ten si Brož počkal.
18:47 Pivoňka dle mého prováhal vhodnou chvíli pro zakončení. Z úhlu už branku netrefil.
18:24 Domácí v plném počtu
16:24 Vyloučen hráč #26 Martin Špaček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za bránění ve hře
16:24 Ve snaze získat balónek zpět to Martin Špaček přehnal s důrazem a dostává menší trest
16:20 Pivoňka to zkoušel chytře, ale balónek jen proletěl skrz brankoviště.
15:30 Novosad skvěle vystihl rozehrávku hostů, ale jeho únik ztroskototal na vyjetém Brožovi
11:30 Vorel zastavil průnik Pivoňky a sám se vydal dopředu, tyčka byla proti 4. hostujícímu úspěchu
09:15 Brychta se objevil sám před Brožem, ale ten se v brankovišti roztáhl jako mrož a drží domácí celek stále na nule!
06:46 GÓL SK Florbal Benešov! 0:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #28 Martin Poláček (0:3)
06:46 To je hororový vstup pro domácí tým. Po přihrávce Poláčka Šimek pálí do odkryté části branky a už je to 0:3.
03:54 GÓL SK Florbal Benešov! 0:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #22 Michal Vojtíšek (0:2)
03:54 Benešov po dalším důrazu u Linhartovi branky přidává odskakuje do dvoubrankového vedení
02:00 Nebudeme jediní, koho dnes zlobí výpadky stránek....
01:34 GÓL SK Florbal Benešov! 0:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #28 Martin Poláček, asistoval #43 Miloš Vojtíšek (0:1)
01:34 Benešov mnohem lépe zachytil úvod utkání a přes důraz dává dnešní první branku přímo v oslabení
00:36 Vyloučen hráč #7 Martin Šimek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za špatné střídání
00:36 Benešov si nyní vůbec nepohlídal své střídání a nabízí tak domácímu týmu velmi rychle přesilovou hru.
00:30 Adam Pivoňka dostal nabito a od mantinelu trefil jen helmu Brože
00:01 Utkání právě záhajeno a právo prvního slova získává domácí tým.
00:00 Přejeme krásné sobotní odpoledne všem florbalovým příznivcům z rudenské svatyně. Dovolte nám po krátké odmlce vás přivítat u utkání 6. kola Národní ligy skupiny západ, v němž se utká domácí celek Sokol Rudná a SK Florbal Benešov. Dočká se domácí celek premiérového vítězství za 3 body nebo i na 3. pokus uvidíme dnes nervydrásající utkání se sladkou třešničkou v podobě prodloužení? Já, Lukáš Beran se nečekaně vrací do role komentátora a za spolupráce Jana Pražáka vám poskytneme to nejzásadnější z utkání. Nikam neodcházejte, utkání startuje přesně v 16h.