• 60 59:46
    2:8
    (Hušek)

Panthers Praha - FbC Hradec Králové 2:8
branky: 31. David Navrátil, 59. Matouš Hrubý - 5. Vít Heger, 12. Lukáš Kašpar, 14. Jiří Unzeitig, 18. Filip Hušek, 19. Ondřej Souček, 52. Michael Souček, 53. Vít Heger, 60. Michael Souček; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Jan Buzík 20 - Ondřej Bárta 20; po třetinách: 0:5, 1:0, 1:3
60:00 Komentář hostů Pokorný Tomáš (Trenér): Dnešní utkání nás konečně prověřilo i do obranné fáze. Nicméně díky týmovému výkonu a výborně zvládlé první třetině, jsme si vytvořili náskok, který se nám podařilo do konce utkání kontrolovat. Téžké utkání a děkuji celému týmu. Od zítra zase přemýšlíme nad dalším utkáním. Děkuji soupeři za utkání a zdravím do HK.
60:00 Komentář domácích Nováková Andrea (Vedoucí): Prospaná první třetina se těžko dotahuje. Zlepšený výkon od druhé třetiny a následné powerplay ve třetí třetině na zisk tří bodů do tabulky nestačil. Musíme se to do příštího týdne zlepšit. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme pohodobou cestu zpět.
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
59:46 GÓL FbC Hradec Králové! 2:8
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #47 Adam Hušek (2:8)
58:06 GÓL Panthers Praha! 2:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #91 Matouš Hrubý, asistoval #47 Petr Kölbl (2:7)
55:43 Mašát trefuje břevno.
52:23 GÓL FbC Hradec Králové! 1:7
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger bez asistence (1:7)
51:36 Timeout Panthers Praha
51:36 GÓL FbC Hradec Králové! 1:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #92 Štěpán Heger (1:6)
49:52 Kšír prošel přes dva bránící hráče, byl ale zastaven tím třetím.
48:41 Ani jednomu z týmu se nedaří proměňovat své šance.
47:14 No mě klepne.
43:21 Střela v provedení Wojnara těsně míjí brankovou konstrukci.
40:00 Střely ve 2. části: 7:9
35:58 Domácí konečne zabrali a hra teď vypadá opravdu vyrovnaně.
32:27 Vyloučen hráč #25 Petr Škoda družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování florbalky
32:24 Škodovi sjel při střele balonek z čepele a hosté jdou do brejku.
31:58 První střela mimo.
30:52 Vyloučen hráč #8 Max Kuštan družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
30:52 Máme tady další přesilovou hru pro Panthers. Podaří se domácím tuto šanci využít?
30:07 GÓL Panthers Praha! 1:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #7 David Navrátil, asistoval #98 Michal Sládek (1:5)
30:07 Navrátil z dorážky připisuje domácím první gol.
30:01 Buzík má dnes opravdu neuvěřitelný postřeh!
27:48 Souček zakončuje po rychlé akci z okraje velkého brankoviště, Buzík ale opět zasahuje.
25:58 Domácí mají za sebou neúspěšnou přesilovou hru a hosté jdou do pěti.
23:58 Vyloučen hráč #82 David Krása družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
23:16 Hušek nahrávka Součkovi překažena nohou domácího brankáře.
21:27 Mašát z otočky trefuje břicho golmana hostí.
21:01 Hosté trefují tyčku
20:00 Střely v 1. části: 5:10
18:34 Domácí by měli přidat na důrazu před brankou.
18:27 GÓL FbC Hradec Králové! 0:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #53 Ondřej Souček, asistoval #19 Jiří Unzeitig (0:5)
17:27 GÓL FbC Hradec Králové! 0:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #77 Vít Heger (0:4)
17:24 Domácí hrají v plném počtu.
15:24 Vyloučen hráč #25 Petr Škoda družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
14:21 Nerad střílí tahem z půlky hřište na připraveného Buzíka.
13:08 GÓL FbC Hradec Králové! 0:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #53 Ondřej Souček (0:3)
13:08 Unzeitig zakončuje zpoza brány.
12:06 Kšír dostal rychlou nahrávku přímo před svatyni hostí. Dostat balónek za brankovou čáru se mu ale nepodařilo.
11:06 GÓL FbC Hradec Králové! 0:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #5 Lukáš Kašpar, asistoval #19 Jiří Unzeitig (0:2)
09:47 Vyloučen hráč #7 David Navrátil družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:36 Panthers jdou po ubráněné akci do rychlého brejku, ale branku míjí.
04:55 Dvojitý ukázkový kamzík golmana domácích.
04:28 GÓL FbC Hradec Králové! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger, asistoval #94 Daniel Elicer (0:1)
03:46 Nebezpečná střela  z půlky v podání Žižky, golman hostí zasahuje.
00:01 Úvodní buly pro tým hostí.