5:6
    Matěj VAVROUŠEK
    (Hudec)

ASK Orka Čelákovice - Panthers Praha 5:6p
branky: 21. Ondřej Špalek, 36. Ondřej Špalek, 50. Ondřej Špalek, 55. Lukáš Zadák, 57. Jakub Čáp - 7. Vojtěch Wojnar, 15. Jakub Žiška, 16. David Mašát, 19. David Mašát, 32. Marco Lombino, 65. Matěj Vavroušek; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 2 + Ondřej Špalek 4:3; využití: 2:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Vojtěch Žáček 15 - Jan Buzík 12; po třetinách: 0:4, 2:1, 3:0, 0:1
65:00 Komentář hostů Míka Patrik (Trenér): Dnes jsme byli na hřišti pouze první třetinu a náskok z ní nám stačil pouze na remízu. V prodloužení jsme byli štastnější my a bereme extra bod navíc. Děkujeme soupeři za zápas, jsou to pro nás cenné zkušenosti a ukazatel naší budoucí práce.  n
65:00 Komentář domácích Zmátlo Šimon (Trenér): Škoda zaspané první třetiny, když jsme se probrali, zápas chytil úplně jiné tempo, bohužel nám vázla rozehrávka od obránců, což nás připravilo o více šancí, příště budeme lepší. Díky soupeři za zápas
65:00 Střely v prodloužení: 0:1
64:44 GÓL Panthers Praha! 5:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matěj Vavroušek, asistoval #73 Dominik Hudec (5:6)
64:44 Orka nedokázala zakončit, hosté napáli dopředu a se situací dva na nula si poradili
58:49 Zadák uzmul míček a napálil ho směrem dopředu,odpočinek pro domácí obranu
58:07 Vyloučen hráč #31 Daniel Martínek družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za držení
58:07 Panthers mají velkou šanci uzmout tři body
57:44 Chtělo by se napsat, že oba týmy trošku "prasí", ale my jsme profíci, tak napíšeme, že některé zákroky, jsou trochu za hranou
57:00 Čáp od levého mantinelu dokonal zmrtýchvstání Orky
56:59 GÓL ASK Orka Čelákovice! 5:5
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #85 Petr Němeček (5:5)
56:33 Vyloučen hráč #27 Antonín Ježek družstva Panthers Praha na 2 minuty za zvedání florbalky
56:07 Orka aktivně napadá
55:36 Zadák j již asi pro dnešek vypálený, jeho pokus letí mimo
55:33 Timeout ASK Orka Čelákovice
55:31 Konec početní převahy
55:18 Panthers trefili dvě břevna v rozmezí dvou sekund
54:02 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:5
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #3 Lukáš Zadák, asistoval #23 Daniel Korych (4:5)
54:02 Korych srdnatě vybojoval balón, k mičku doběhl Zadák, vypálil, a dává branku
53:12 Panthers si postupně připravují finální sehrávku
51:49 Panthers přestřelili branku
51:31 Vyloučen hráč #9 Ondřej Špalek družstva ASK Orka Čelákovice na 2+2 minuty za hrubost
51:00 Orka se k šanci otočit zápas postavila skutečně Čelem a napadá o stošest
50:26 Utkání je o mnoho živější než v úvodních minutách
49:39 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:5
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #17 Jakub Čáp (3:5)
49:39 Krásná souhra Orky, Čáp od mantinelu našel na brankovišti Špalka, který dává hattrick
49:14 I Čáp ze střely z jedničky netrefil branku
48:48 Špalek střelou z jedničky netrefil branku
48:36 Vyloučen hráč #22 David Chochlovský družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
48:15 Na hřiště vletěl Čáp,konec početní převahy
47:34 Žáček se svalil na zem a chytá pokus po krosové nahrávce
46:45 Panthers trpělivě kombinují
46:13 Vyloučen hráč #17 Jakub Čáp družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
46:13 Čáp vyloučen za sekání, v brankovisšti stále voda živá, tudíž šance pro pořadatele ukázat svůj um
45:17 Panthers kontrolují loptu, presink Orky pomalu vystrkuje růžky
44:32 Po krátké přestaváce a skvělém výkonu s mopem, hráči opět kmitají jak křídla motýlí
44:31 V Žáčkově brankovišti je voda živá, hra je přerušena
43:01 Standartní situace pro Orku ze zajímavé vzdálenosti končí střelou do bloku
42:22 Panthers poprvé po delší časovou dobu u míčku
41:25 Kramel trefuje jenom boční síť
40:08 Orka začala aktivně, Špalkovu střelu zblokoval obránce,
40:00 Střely ve 2. části: 7:6
39:00 Minuta do konce druhého dějství
37:13 Pokračujeme v jízdě
36:58 Po souboji, kdy jeden z aktérů skončil na mantinelu, nám spadla celá strana, to je den...
35:34 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:5
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #23 Daniel Korych (2:5)
35:34 Prvotní střelu hostující ochránce branky ještě vyrazil, na následnou dorážku byl i on krátký
35:00 Na balonku Orka, do pauzy 5 minut
33:02 Čápův pokus z výběhu trefil boční konstrukci branky
32:09 Orka by potřebovala více střelby, zatím vyprodukovala 4 z toho dvě v přesilovce
31:19 GÓL Panthers Praha! 1:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #25 Petr Škoda (1:5)
31:19 Lombino narval míček na přední a běží se radovat se svými kumpány
30:45 Začíná se více faulovat
30:42 Sekvence hry nahoru-dolu lahodí oku diváka
30:00 Orka si nahrává na své půlce a hledá průnikovou nahrávku
29:15 Hráč, jenž opustil trestnou lavici mohl ihned skórovat, svůj únik nezakončil
28:55 První přeislovka tohoto klání končí nevyužita
28:30 Orka stále na míčku
27:56 Čápův projektil kryje Buzík
27:28 Orka zkouší natrénované vzorce, střely branky zatím míjejí
26:55 Vyloučen hráč #7 David Navrátil družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:46 Orka je mustvem, které je nyní více na míčku
26:08 Domácí kapitán Tíchý nyní hulákal na celé kolo, arbitr zůstává klidný a tak hrajeme dále
25:52 Na to jak aktivně druhá třetina začala, musím bohužel konstatovat, že hře chybí náboj
25:00 Osamocen Verner na středu hřiště metr ořed velkým brankovištěm, míček se shledal se zadním mantinelem
24:37 První zákrokem ve druhém dějství se zaskvěl Žáček
23:44 Poetická souhra na přímce Tíchý-Hájek vynesla Orce rozehrávku na polovině hostujících borců
23:14 Špalek krosem našel Hájka, ten míček skákavý zpracovat nedokázal
22:49 Na Žáčka střela ještě nepřiletěla
22:37 Buzík v rozkleku zastavil míček
21:57 Domácí stratég nyní přiznal hosutjícího hráče k přiznání teči, ten jeho žádosti vyhověl a míček má Orka
18:16 GÓL Panthers Praha! 0:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #49 David Mašát, asistoval #25 Petr Škoda (0:4)
18:16 Panthers bez jakéholiv tlaku kombinovali na obranné polovině Orky a další střelou ze středu skóruje Mašát
17:37 Kolář otestoval Buzíkovu pozornost
17:21 Kšírův pokus končí 3 metry nad brankou
16:33 Orce se nedaří dostat hosty pod tlak, natož pod soustavný tlak
15:33 GÓL Panthers Praha! 0:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #49 David Mašát, asistoval #60 Marco Lombino (0:3)
15:33 Lombino vystihl nahrávku od domácího obránce, sehrál na střed a Mašát střelou na nohu přidává další zářez
14:30 GÓL Panthers Praha! 0:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #7 David Navrátil (0:2)
14:30 Žiška vedl za brankou pantherské útočné hnutí, oběhl jí, vystřelil a slaví gól na 0:2
14:19 Dobrý blok od Špalka
13:58 Souhra bří Němečků vyvrcholila pokusem nad branku
13:21 Ze středu zakončoval hostující Škoda, branku netrefil. Škoda
13:00 Hra je v poklidnějším tempu
12:13 Gestem fair play se od nynějška může pyšnit Lukáš Zadák, jenž se přiznal k teči
11:40 Ze strany uháněl osamocen Čáp, Buzík naposlední chvíli vyškrábl míček mimo tři tyče
10:47 Němeček Michal tancoval v rohu hřiště a vykoledoval si zákrok z kategorie nedovolených
09:44 Kupředu pelášil Hájek,narazil však o les hokejek a nohou
09:15 V dost jiné pozici jsou nyní Panthers, pravé křídlo ovšem před brankou promáchlo
08:51 Orka si zatím nedokázala vypracovat střeleckou pozici
08:20 S míčkem se nyní mazlí domácí kapitán Tichý
08:00 Panthers stále kontrolují balónek
06:38 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #65 Matěj Vavroušek (0:1)
06:38 Wojnar se pustil do úniku bez bázně a hany a otvírá střelecký účet dnešního zápasu
06:00 Standartka metr před velkým brankovištěm pro Panthers
05:04 Sehrávku od vlastního obránce chytá Buzík, snandartka pro Orku
04:16 Žáček opět kryje dráhu míčku, můžeme konstatovat, že šelmy jsou na počátku utkání nebezpečnější než kytovci
04:00 Kolář jezdí po mantinelu jak kvalitní pilka
03:19 První zákrok utkání má i Žáček, který čapnul loženku
02:14 Špalek našel před brankou Korycha, ten zakončit nedokázal
01:45 Avšak prvnístřelu zápasu si připsal domácí Špalek
01:12 Panthers si přivlastnili loptičku