2:7
    Jan FIALA
    (Fořt)

SK Florbal Benešov - FAT PIPE Traverza 2:7
branky: 26. Michal Vojtíšek, 50. Michal Vojtíšek - 2. Adam Pospíchal, 16. Patrik Chládek, 38. Ondřej Valenta, 48. Tomáš Vávra, 51. Jan Pudich, 57. Jonáš Kulhavý, 60. Jan Fiala; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3 + Roman Kieler OS:2; využití: 1:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Lukáš Brož 25 - Vít Lukáč 39; po třetinách: 0:2, 1:1, 1:4
60:00 Komentář domácích Kieler Roman (Trenér): Pokud nebudeme dávat jasné šance a nebudeme důrazní před naší i soupeřovou brankou, nemůžeme vyhrávat zápasy. Gratulujeme soupeři k vítězství a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Řehulka Filip (Trenér): Dnes celkem bojovné utkání, ve kterém jsme měli i notnou dávku štěstí, kdy nás zachránila nekolikrát branková konstrukce. Utkání nám ukázalo naše slabá místa, na která se budeme muset v dalších utkání zaměřit. Děkujeme soupeři za férové utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 19:10
59:35 GÓL FAT PIPE Traverza! 2:7
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #13 Jan Fiala, asistoval #14 Radim Fořt (2:7)
58:52 Timeout FAT PIPE Traverza
58:52 Vyloučen hráč #14 Ladislav Vorel družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
58:00 Brož dnes předvádí výborný výkon. Skokem pod nohy Traverzáka zabránil gólu.
57:15 Střela Balíka skončila na přirození Poláčka.
56:16 GÓL FAT PIPE Traverza! 2:6
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #15 Jonáš Kulhavý, asistoval #24 Tomáš Vávra (2:6)
56:12 Brož další semafor.
55:23 Šimek našel nolook přihrávkou Poláčka, ale ten z první přestřelil.
53:48 Cross Boučka na Vorla, ten vystřelil golfem z první, ale těsně nad.
52:43 Trestné střílení družstva SK Florbal Benešov neproměnil #7 Martin Šimek.
52:43 Nyní opět několik situací. Trenér Kieler dostal osobní trest a přestěhoval se na tribunu. V oslabení utekl Adam Balík a byl zfaulovaný. Nájezd vzal Martin Šimek, ale dnes brankáři v nájezdech dominují.
51:27 Vyloučen trenér Roman Kieler družstva SK Florbal Benešov - osobní trest
51:27 Vyloučen hráč #6 Jonáš Vrkoslav družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nesportovní chování
50:36 Tak teď jsem nestíhal ani psát...Nejdříve dal gól Michal Vojtíšek a poslal polibek na pořadatelskou službu. Vzápětí ovšem Traverza taky skórovala a drží si stále náskok.
50:08 GÓL FAT PIPE Traverza! 2:5
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #55 Jan Pudich, asistoval #14 Radim Fořt (2:5)
49:53 GÓL SK Florbal Benešov! 2:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #22 Michal Vojtíšek, asistoval #7 Martin Šimek (2:4)
49:42 Vyloučen hráč #15 Jonáš Kulhavý družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:49 Trestné střílení družstva FAT PIPE Traverza neproměnil #14 Radim Fořt.
48:49 Druhý nájezd a nájezdový mág Brož opět chytá.
47:48 Benešov měl gólovou šanci, ale Švarc nebyl v brankovišti úspěšný. Z brejku se ovšem prosadila Traverza. Klasické nedáš-dostaneš.
47:47 GÓL FAT PIPE Traverza! 1:4
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #24 Tomáš Vávra, asistoval #70 Mikuláš Plášek (1:4)
47:18 Je pro mě záhadou, proč ve třetí třetině nehraje kapitán Láďa Vorel. Naskočil pouze na přesilovku. Nevíme, zda je zraněný nebo jaký je problém..
46:33 Brož předvedl perfektní skok, po kterém zůstala mokrá plocha na hřišti. Sprintující Albert Půlpán proběhl přes tuto mokré území a neustál to. Naštěstí se nikomu nic nestalo. Pořadatelka Adéla Tesáčková vše uklidila a jde se hrát dál.
46:06 Vorel vystřelil, ale další zákrok Traverzáka.
45:10 První přesilovka Benešova. Traverza je v konsolidovaném obranném bloku a blokuje střelbu Poláčka a Šimka.
44:18 Vyloučen hráč #51 Marek Chlumský družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za bránění ve hře
43:15 David Lukáš udělal kličku a vystřelil aka baseball. Jeho prudká střela skončila na tyčce. Hned v zápětí byl brejk Traverzy, ale Brož si se střelou poradil.
42:44 Další střela Davida Lukáše, ale vysoko nad. Benešov se snaží vrátit do zápasu.
42:39 Bouček v nadějné šanci, ale přestřelil.
40:40 Balík vystřelil z první. Míček prošel přes brankáře a odrazil se od konstrukce branky. Není VAR a proto rozhodčí upažil a gól není.
40:01 Začíná poslední třetina. Utkání je zatím velmi vyrovnané. Rozhodujícím faktorem byly zatím pouze individuální chyby.
40:00 Střely ve 2. části: 12:9
39:59 Druhá třetina končí. Vyrovnaný zápas.
37:20 GÓL FAT PIPE Traverza! 1:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #12 Ondřej Valenta, asistoval #93 Ondřej Schuller (1:3)
35:08 Vyloučen hráč #73 Jan Pavlíček družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:08 Honza Pavlíček měl před zápasem evidentně víc tataráku. Tento souboj je odměněn dvěmi minutami.
34:40 Honza Pavlíček zachránil fotbalově situaci.
33:50 Michal Vojtíšek měl nyní skvělé střídání. Dvakrát se dokázal individuálně prosadit, ale gól nevstřelil. Brankář Traverzy vypadá dnes velmi jistě.
32:17 David Lukáš udělal kličku, vystřelil z nadějné pozice, ale střela šla nad branku.
30:27 Albert Půlpán předvedl perfektní rozklek a zblokoval střelu Traverzy. Doufám, že jeho třísla to vydržela.
29:47 Hraje se vyrovnaný florbal. Dnes bude rozhodovat každá chyba.
29:01 Traverza nebezpečná střela, ale míček byl zblokován.
27:18 Teď se bojovalo dlouho po rozích, avšak žádnou šanci si Traverza ani Benešov nevytvořili.
25:31 GÓL SK Florbal Benešov! 1:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #22 Michal Vojtíšek, asistoval #20 Adam Balík (1:2)
25:31 Cross Balíka trefil z první Michal Vojtíšek a Bene snižuje.
24:40 Melír Půlpán poslal Traverzáka čistě za mantinel.
22:57 Láďa Vorel vtipkuje s pořadatelskou službou ohledně časomíry.
22:24 Hned v úvodu druhé třetiny je vidět, že v kabině Benešova bylo asi velké horko. Lišák Kieler přeskládal pětky a Benešov se více tlačí do branky.
22:05 Duo Pavlíčků teď zastavilo Traverzu.
21:23 Benešov zatlačil Traverzu. Lukáš a Pavlíček Jan vystřelili, ale vždy zblokováno.
20:30 Brož vytáhl jednoho Dominátora hned v úvodu druhé třetiny.
20:01 Začíná nám druhá třetina. Pro shrnutí první třetiny - vyrovnané utkání, plné zblokovaných střel.
20:00 Střely v 1. části: 10:13
19:55 Miloš Vojtíšek zkoušel freestyle, ale Traverza zavřela tyčku.
19:44 Poláček zkoušel vystřelit, ale další blok.
18:58 Trestné střílení družstva FAT PIPE Traverza neproměnil #51 Marek Chlumský.
18:58 Souboj dvou kamarádů vyšel lépe pro Brože, který se opičkami Chlumského nenechal rozhodit a s přehledem nájezd chytil. Luky, díky.
17:50 Velký závar v brankovišti Traverzy, ale míček nedošel do branky. Velká škoda :(
16:58 Dnes je zápas opravdu raritní. Probíhá první třetina a už se u hlasatelského pultu vystřídaly dvě děvčata. Noo, dnes bude asi prdel. :)
15:48 GÓL FAT PIPE Traverza! 0:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #42 Patrik Chládek, asistoval #8 Martin Kašík (0:2)
15:48 Traverzák vyškolil obránce Benešova a Brož byl proti jeho kličce bezmocný.
14:40 Cross od Michala Vojtíška, ale Balík nevystřelil z první.
13:40 Bouček vystřelil, ale jako již klasicky, Traverza kvalitní blok. Bude to třeba nějakého pašeráka.
13:10 Traverza střela z výběhu, Brož jistý zákrok.
12:35 Traverza zahrozila z brejku, ale střela vedle.
12:24 Koukol perfektní obranná práce.
11:50 V zápase je dost chybných přihrávek.
09:00 Naše první pětka teď předvedla pěkný zámek, ale zatím na první branku domácích čekáme.
08:03 Vojtíšek Miloš prodloužený výběh ala Vojtíšek starší, ale blok Traverzy.
07:30 Valenta dobrá klička, ale Benešov zblokoval střelu.
05:40 Kapitán Benešova Láďa Vorel kouzlil s míčkem, soupeř ho musel zfaulovat.
05:00 Za soupeře nastupují dva bývalí benešovští hráči - Marek Chlumský a Ondra Valenta.
04:30 Albert Půlpán si oběhl klasické kolečko kolem hřiště a Benešov má standartku z rohu.
03:30 Vrkoslav měl před sebou prázdnou branku, ale nedokázal bohužel vystřelit. :(
02:45 Brož výborné dva zákroky. Bene zatím zaskočeno aktivitou Traverzy.
01:51 Traverza jde do vedení.
01:50 GÓL FAT PIPE Traverza! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #20 Adam Pospíchal bez asistence (0:1)
00:01 Vítáme Vás na dnešním inebandy spielku.  Zdravíme domů marody Petra Tůmu a Marka Vachouška. Hráči jsou namotivovaní, aby všechny body zůstaly doma.