4:5
    Adam STEJSKAL
    (Žák)

Panthers Praha - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 4:5p
branky: 15. Vojtěch Wojnar, 47. Vojtěch Wojnar, 55. Marco Lombino, 60. David Mašát - 5. Jan Huleš, 8. Pavel Šimeček, 22. Filip Blažek, 52. Patrik Med, 61. Adam Stejskal; rozhodčí: Jakub Cigl - Vojtěch Typl; vyloučení: 3:4 + Jiří Čížek 4; využití: 2:0; zásahy brankářů: Jan Kobza 10 - Michal Schődlbauer 18; po třetinách: 1:2, 0:1, 3:1, 0:1
65:00 Komentář domácích Míka Patrik (Trenér): Zbrklost a strach ovládaly dnešní utkání dvou celků plných mladých hráčů. První dvě třetiny se držely nás, následně se vkradly k hostům, což nám umožnilo v posledních vteřinách vyrovnat.  V prodloužení se usmálo štěstí na Plzeň a brali dodatečný bod.
65:00 Komentář hostů Kubinec Lukáš (Trenér): Škoda poslední desetiminutovky, kdy jsme hráli zbytečně ustrašeně a neuměli jsme si vypomoci. Jinak jsme zápas odehráli slušně a jsme rádi, že si odvážíme alespoň dva body. Děkuji soupeři za zápas.
65:00 Střely v prodloužení: 2:1
60:35 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #37 Adam Stejskal, asistoval #18 Jan Žák (4:5)
60:00 Střely ve 3. části: 9:4
59:49 GÓL Panthers Praha! 4:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #49 David Mašát, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (4:4)
59:33 Timeout Panthers Praha
55:44 Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #49 David Mašát.
54:11 GÓL Panthers Praha! 3:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #27 Antonín Ježek (3:4)
51:48 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #19 Patrik Med, asistoval #56 Filip Konrady (2:4)
46:40 GÓL Panthers Praha! 2:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #27 Antonín Ježek (2:3)
46:19 Vyloučen hráč #13 Ondřej Kuhajda družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za držení
43:41 Vyloučen hráč #49 David Mašát družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 4:5
36:31 Vyloučen hráč #73 Dominik Hudec družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
29:15 Vyloučen hráč #9 Pavel Šimeček družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
21:43 Vyloučen hráč #98 Jiří Čížek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2+2 minuty za hrubost
21:26 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek, asistoval #18 Jan Žák (1:3)
20:00 Střely v 1. části: 7:5
18:55 Vyloučen hráč #93 Vojtěch Wojnar družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
14:32 GÓL Panthers Praha! 1:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #73 Dominik Hudec (1:2)
12:55 Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:57 Vyloučen hráč #18 Jan Žák družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
07:07 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #56 Filip Konrady (0:2)
04:52 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš bez asistence (0:1)