3:8
    Adam HUŠEK
    (Heger)

TJ Turnov - FbC Hradec Králové 3:8
branky: 20. Lukáš Švitorka, 36. Lukáš Švitorka, 47. Štěpán Matěcha - 7. Matyáš Velc, 8. Jiří Unzeitig, 34. Lukáš Kašpar, 35. Jiří Unzeitig, 54. Vít Heger, 56. Daniel Elicer, 60. Matyáš Velc, 60. Adam Hušek; rozhodčí: Petr Herman - Jakub Tázler; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Petr Suchomel 15 - Ondřej Bárta 8, Jeroným Žižka 21; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:4
60:00 Komentář hostů Pokorný Tomáš (Trenér): Po první třetině jsme si ani nemysleli, jak těžké utkání to bude. Škoda, že v první třetině jsme nedokázali více odskočit soupeři a udržovali je stále v zápase. Druhá a třetí třetina byla vyrovnaná, ale lépe jsme zvládli rozhodující fáze utkání. Za což hráčům děkuji. Vyznamenání zaslouží hlavně naše 4ka v brance. Chytal neskutečně! Soupeři děkuji a ať se daří.
60:00 Komentář domácích Záleský František (Trenér): Až se naučíme hrát i první třetiny a hrát na góly a ne na krásu, tak možná začneme vyhrávat. nDěkuji soupeři za dobrý zápas ve vysokém tempu a divákům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 11:8
59:34 GÓL FbC Hradec Králové! 3:8
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek, asistoval #92 Štěpán Heger (3:8)
59:22 GÓL FbC Hradec Králové! 3:7
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #28 Matyáš Velc, asistoval #33 Milan Koubek (3:7)
58:38 Hosté při střele do prázdné branky trefili pouze tyč
58:00 Domácí čelí dalšímu útoku, ale čas je proti nim
57:00 Suchomel se musel na chvíli vrátit do branky, teď už opět sedí na střídačce
56:00 Domácí zkouší hru bez brankáře
55:41 Timeout TJ Turnov
55:41 GÓL FbC Hradec Králové! 3:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #94 Daniel Elicer, asistoval #28 Matyáš Velc (3:6)
55:41 Domácí mají nelehký úkol a to 3 branky ve čtyřech minutách
55:00 Poslední útok domácích v přesilovce
53:46 GÓL FbC Hradec Králové! 3:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger bez asistence (3:5)
53:46 Rychlou střelu z protiútoku hostů Suchomel nedokázal zastavit
53:15 Vyloučen hráč #78 Ondřej Fous družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:00 Domácí získali skvělou pozioci pro vyrovnání
50:39 Střelu domácích z půlky žižka dokázal vychytat
49:17 Domácí se vzpamatovali a začali aktivně napadat a daří se jim bránit šance hostů
47:33 Velkou šanci domácích zastavil Žižka
46:56 GÓL TJ Turnov! 3:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #29 Jakub Janoušek (3:4)
45:55 Hosté neztrácí chuť napadat a nenechávají domácím prostor
44:13 Po dobré kombinaci hostů a několika střelách domácí stále nenalezli způsob jak efektivně překonat obranu hostů
38:49 Poslední šance domácích snížit
38:15 Vyloučen hráč #97 Vojtěch Nosek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za opakované přestupky
37:12 Dorážka domácích minula branku
35:43 GÓL TJ Turnov! 2:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #65 Lukáš Švitorka, asistoval #98 Lukáš Hlavnička (2:4)
35:04 Hosté sytále skvěle brání
34:56 GÓL FbC Hradec Králové! 1:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #97 Vojtěch Nosek (1:4)
33:29 Šanci domácích zastavil Suchomel až v brankovišti
33:04 GÓL FbC Hradec Králové! 1:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #5 Lukáš Kašpar, asistoval #47 Adam Hušek (1:3)
21:50 Po střele hostů z chybné rozehrávky musel zakročit Suchomel
21:00 Domácí obrana si dokázala poradit s nebezpečnáým volným míčkem z abrankovištěm
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #12 Jeroným Žižka družstva FbC Hradec Králové
20:00 Střely v 1. části: 9:7
19:50 Velkou šanci domácí neproměnili
19:03 GÓL TJ Turnov! 1:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #65 Lukáš Švitorka, asistoval #92 Dominik Reczai (1:2)
18:15 Vyloučen hráč #94 Daniel Elicer družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání
12:35 Začína první přesilovka tohoto zápasu
12:30 Vyloučen hráč #53 Ondřej Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
12:00 Domácí se dostaly do protiútoku
11:30 Velká šance domácích, ale střela šla mimo branku
11:01 Suchomel si připisuje další zákrok, napadání však neustává
10:00 Hosté napadají a domácím se nedaří rozehrát
09:09 Domácím se podařilo dostat míček do branky, branka ale nebyla uznána kvůli jejímu posunu
07:58 GÓL FbC Hradec Králové! 0:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #28 Matyáš Velc (0:2)
07:58 Skákající míček před brankou domácí hosté bez problému dorazily do prázdné brány
07:11 Hosté přešly do rychlého útoku, který byl zastaven až před brankou domácích
06:48 GÓL FbC Hradec Králové! 0:1
05:55 Oba týmy jsou zatím velmi vyrovnané
00:00 Právě začína 3. kolo Ligy mužů utkáním mezi domácím TJ Turnov a hosty Fbc Hradec Králové