60
  • 60 59:26
    Jan PUDICH

T.B.C. Králův Dvůr - FAT PIPE Traverza 5:4
branky: 12. Tobiáš Uhřík, 19. Martin Kameš, 33. Tobiáš Uhřík, 40. Michal Mašek, 57. Tobiáš Uhřík - 25. Marek Chlumský, 41. Robert Štipka, 42. Jan Pudich, 53. Radim Fořt; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Jiří Procházka 17 - Josef Bína 22; po třetinách: 2:0, 2:1, 1:3
60:00 Komentář domácích Kubert Michal (Trenér): Začátek v naší reřii. Následně jsme dostali hosty do hry vlastní nedisciplinovaností a fatalní ztátou na středu hřiště. Závěr byl velmi dramatický a mohl vyhrát kdokoli. Ale nedat ani jeden ze dvou nájezdů při dnešních pravidlech mi přijde jako velký luxus. Jsme rádi za tři body a za poražení Traverzy. Chtěl bych pochválit mladý kluky za první start v mužském áčku. Děkujeme hostům za utkání a děkujeme všem v hale.
60:00 Komentář hostů Chlumský Marek (Trenér): První utkání ligy ukázalo, že se diváci budou mít na co těšit. Spousty šancí, vyrovnaný průběh utkání a velké napětí na závěr. Děkujeme soupeřům a divákům a těšíme se na odvetu.
60:00 Střely ve 3. části: 6:10
59:26 Trestné střílení družstva FAT PIPE Traverza neproměnil #55 Jan Pudich.
59:26 Traverza neproměňuje trestné střílení v závěru zápasu. Toto může být klíčový moment, který je bude stát 3 body.
57:30 Traverza zkouší utkání zvrátit a odvolává brnkáře.
57:04 T.B.C. kombinuje na své polovině, nyní už nejspíš nebudou na útočnou polovinu pospíchat.
56:03 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík bez asistence (5:4)
56:03 Tobiáš Uhřík kompletuje hattrick a podtrhává svůj dnešní skvělý výkon.
55:06 Traverza má aktuálně více ze hry a drží T.B.C. na obranné polovině hřiště.
52:14 GÓL FAT PIPE Traverza! 4:4
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #14 Radim Fořt, asistoval #68 Robert Štipka (4:4)
52:14 Traverza srovnává stav utkání a čeká nás ještě napínavý zbytek třetí třetiny.
47:33 Hra se nyní přelívá z poloviny na polovinu, žádná akce však nekončí zakončením.
44:28 Nadějně rozvíjející se útok Lešuka byl přerušen faulem na polovině hřiště.
42:54 Trestné střílení družstva T.B.C. Králův Dvůr neproměnil #42 Daniel Riley.
42:54 Rileymu zklouzl balónek z čepele a své trestné střiílení tak neproměňuje.
41:32 GÓL FAT PIPE Traverza! 4:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #55 Jan Pudich, asistoval #14 Radim Fořt (4:3)
41:32 Traverza bleskově využívá přesilovou hru a snižuje brankový rozdíl na pouhou 1 branku.
41:20 Vyloučen hráč #91 Patrik Vavruška družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:40 GÓL FAT PIPE Traverza! 4:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #68 Robert Štipka, asistoval #93 Ondřej Schuller (4:2)
40:40 Traverza vstupuje do třetí části brankou.
40:00 Střely ve 2. části: 10:6
39:40 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #17 Tomáš Zuska (4:1)
36:54 T.B.C. neproměnilo únik 2 na 1.
35:59 Traverza neproměnila nadějnou šanci, když zakončení skončilo mimo branku.
34:03 Trestné střílení družstva T.B.C. Králův Dvůr neproměnil #27 Tobiáš Uhřík.
34:03 Tobiáš Uhřík minul branku při pokusu o forehandový blafák při trestném střílení.
32:43 Timeout FAT PIPE Traverza
32:43 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #66 Adam Lešuk (3:1)
32:43 Tobiáš Uhřík střílí branku po dlouhém výběhu kolem branky soupeře, který zakončil střelou těsně pod břevno.
31:36 Michal Nový nebyl daleko od gólu, když tesně netrefil po krosové přihrávce, která prošla středem hřiště.
30:37 Škoula končí na zemi v rohu hřiště po tvrdém souboji.
29:30 V přesilovkové formaci T.B.C. můžeme pozorovat hned 2 juniory: Uhříka a Maška.
28:35 T.B.C. se po nervózním začátku přesilovky konečně dostalo k souvislé kombinaci.
27:45 Vyloučen hráč #14 Radim Fořt družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za bránění ve hře
24:56 GÓL FAT PIPE Traverza! 2:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #51 Marek Chlumský, asistoval #93 Ondřej Schuller (2:1)
21:25 Tvrdá střela Lešuka byla zastavena brankářem Traverzy.
20:25 Hráč Traverzy číslo 51 se hned po konci svého trestu zapojuje do hry.
20:00 Vstupujeme do 2. hrací části dnešního utkání, Traverza zatím stále ve čtyřech.
20:00 Střely v 1. části: 11:5
19:59 Vyloučen hráč #71 Michal Nový družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost
18:13 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:0
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #98 Martin Kameš, asistoval #42 Daniel Riley (2:0)
18:13 Vyloučen hráč #51 Marek Chlumský družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání
17:20 Střela od půlky hráče T.B.C. orazítkovala tyč.
15:42 Přečíslení 2 na 1 končí zákrokem brankáře T.B.C.
13:40 Útočný faul Lešuka na brankáře Traverzy, po střele Vavrušky od půlky.
12:32 Vlček střílí golfákem z poloviny hříště, střela však byla zblokována.
11:39 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:0
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #13 Michal Mašek (1:0)
11:39 Prosazuje se lajna mladíků T.B.C. po střele Tobiáše Uhříka.
11:00 Závar před brankou Traverzy, který začal střelou Michala Nového z otočky.
10:10 Další zblokovaná střelaTraverzy, tentokrát táhlá rána od obránce.
08:34 V krátkém časovém úseku Traverza dvakrát vystřelila, oě střelyvšak končí blokem domácích hráčů.
07:00 Vlček s Balejem po krátké kombinaci na svétřetině nahazují míček před branku Traverzy, ale akce končí vysokou holí domácích.
05:19 Pozorujeme závar před brankou Traverzy.
04:00 Mašek trefuje spojnici po přihrávce od Tobiáše Uhříka, který krásně pronikl mezi 2 hráči Traverzy.
00:30 Hned na začátku utkání jsme viděli ostrý střet 2 hráčů před brankou T.B.C. Králův Dvůr.
00:00 Zdravíme všechny příznivce florbalu u dnešního textového přenosu z utkání Národní ligy mezi týmy T.B.C. Králův Dvůr a FAT PIPE Traverza Mukařov.