4:7
    Emil HEJDUK
    (Reczai)

TJ Turnov - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 4:7
branky: 1. Lukáš Švitorka, 15. Bohumil Plíšek, 29. Jaroslav Šmída, 58. Emil Hejduk - 4. Hynek Mošna, 10. Filip Štědrý, 12. Filip Štědrý, 14. Patrik Med, 17. Jiří Čížek, 36. Filip Konrady, 48. Patrik Med; rozhodčí: Jan Brejcha - Jan Strnad; vyloučení: 4:5; využití: 1:2; diváků: 48; zásahy brankářů: Petr Suchomel 12 - Jiří Cisler 17; po třetinách: 2:5, 1:1, 1:1
60:00 Komentář domácích Záleský František (Trenér): V první třetině jsme udělali několik hloupých chyb a soupeř je nekompromisně trestal. Ve druhé části jsme se zlepšili a mělí více ze hry, góly se nám ovšem vstřelit nepodařilo. Ve třetí třetině se hra vyrovnala a soupeř kontroloval výsledek, přičemž naše závěrečná snaha o tlak byla trochu komická. nDěkuji soupeři za zápas a těšíme se na odvetu.
60:00 Komentář hostů Kubinec Lukáš (Trenér): Domácí hráli pěkně od podlahy a to nám chvilku dělalo problémy. Zápas jsme měli v rukou pouze třetí třetinu, kdy jsme byli dostatečně koncentrovaní na výkon. Jsme rádi za první výhru v Národce. Děkujeme soupeři a především našim skvělým fanouškům!
60:00 Střely ve 3. části: 7:5
59:56 Hosté udrží výhru 4:7
59:30 Hosté stále nepouští domácí do velkých šancí
59:05 Domácí znovu zkouší hru bez brankáře
59:00 Zbývá poslední minuta do konce zápasu
57:18 GÓL TJ Turnov! 4:7
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #22 Emil Hejduk, asistoval #92 Dominik Reczai (4:7)
52:50 Šmída ve velké šanci netrefil bránu
52:38 Vyloučen hráč #39 Hynek Mošna družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za zvedání florbalky
52:18 Domácí skvěle ubránili další přesilovku
51:15 Hostům proklouzlm míček až za jejich vlastní bránu
50:28 Domácí zkouší útok ve vlastním oslabení
50:18 Vyloučen hráč #29 Jakub Janoušek družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:27 Hosté si zatím skvěle hlídají průběh zápasu
47:14 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #19 Patrik Med, asistoval #56 Filip Konrady (3:7)
47:14 Chybu v obraně domiácích hosté rychle potrestaly
45:38 Na první velkou šanci domácích odpověděli hosté rychlým protiútokem, který zastavil až brankář.
43:40 První velkou šanci hostů v této části zastavil až brankář domácích
42:43 Domácí stále nezvládají vytvořit si šanci
40:50 Domácí začali 3. část velice aktivně
40:00 Oba týmy zlepšily proti první částí svoji obranu i útok. Domácí po dvou částech stále prohrávají o 3 branky 3:6
35:37 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady, asistoval #39 Hynek Mošna (3:6)
35:09 Brankář domácích pohotově zneškodnil nebespečnou střelu
34:15 Vyloučen hráč #21 Jaroslav Šmída družstva TJ Turnov na 2 minuty za hra na zemi
32:09 Hosté v plném počtu
31:40 Výborná obrana hostů nedovolí domácím žádné větší šance
30:04 Vyloučen hráč #56 Filip Konrady družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za zdržování hry
30:04 5 na 3 pro domácí
29:17 Vyloučen hráč #15 Filip Blažek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
29:17 Za opakovaný přestupek vyloučen hráč hostů s číslem 15
28:18 GÓL TJ Turnov! 3:5
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #21 Jaroslav Šmída, asistoval #29 Jakub Janoušek (3:5)
28:18 Šmída střelou z dálky snižuje na 3:5
27:45 Obrana hostů zatím stále výborná
27:13 Vyloučen hráč #88 Šimon Dubský družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za držení
26:07 Velkou šanci domácích zastavil brankář hostů výběhem hluboko do pole
24:45 Hosté v plném počtu
24:00 Domácí se v přesilovce zatím nedaří vytvořit si šance
23:16 Hosté zatím výborně brání i v oslabení
22:45 Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:55 Domácí jsou mnohem aktivnější než v 1. části
21:15 Zmařený pokus hostů o protiútok
20:15 S rychlým útokem hostů si poradila domácí obrana.
20:00 Střely v 1. části: 10:8
19:34 S přihrávku před brankou domácích si domácí obránci v poslední chvíli poradili
19:10 Na obou dvou stranách proběhly důležité brankářské zákroky
18:15 Po rozehrávce domácích musel zasahovat brankář hostů
17:14 Rychlý protiútok domácích skončil až u brankoviště
16:30 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Jiří Čížek, asistoval #15 Filip Blažek (2:5)
16:30 Po rychlé přihrávce v brankovišti vedou hosté 2:5
15:50 Po špatné přihrávce domácí zakládají protiútok, ale byli rychle odraženi.
15:09 Domácí zastavili rychlý útok hostů
14:56 GÓL TJ Turnov! 2:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #15 Bohumil Plíšek, asistoval #77 Jan Novotný (2:4)
14:28 Domácí vystihli špatnou přihrávku hostů a přechází do protiútoku.
14:00 Domácí přešli do rychlého útoku.
13:39 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #19 Patrik Med, asistoval #37 Adam Stejskal (1:4)
12:53 Domácí skvěle brání a hosté mají problém vytvořit si větší šanci.
11:33 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #8 Jakub Mikolášek (1:3)
11:33 Přestupek domácíh hosté rychle potrestaly střelou do pravého dolního rohu.
11:19 Vyloučen hráč #19 Štěpán Pohl družstva TJ Turnov na 2 minuty za špatné střídání
10:56 Náhravka přes celé hřiště dostala domácí rychle do protiútoku.
09:24 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #15 Filip Blažek (1:2)
09:24 Brankář domácích střelu pouze vyrazil, dorážku však pokrýt nedokázal.
08:24 Domácí zastavily rychlý útok na konci středního pásma.
07:00 Hosté efektivně napadají a domácí mají co dělat, aby zvládli tento nápor.
03:20 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #39 Hynek Mošna, asistoval #37 Adam Stejskal (1:1)
03:20 Mošna rychle vyrovnává na 1:1
00:35 GÓL TJ Turnov! 1:0
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #65 Lukáš Švitorka, asistoval #22 Emil Hejduk (1:0)
00:35 Švitorka za TJ Turnov vstřelil první branku zápasu.
00:00 Dámy a pánové, Vítáme Vás u sledování online přenosu ze zápasu 1. kola Národní ligy mužů mezi domácím TJ Turnov a hosty FBŠ Slavia FAT PIPE Plzeň.