6:3
    Jan SEDLÁK
    (Hájek)

Florbal Primátor Náchod - ASK Orka Čelákovice 6:3
branky: 18. Ondřej Macháček, 20. Ondřej Macháček, 27. Adam Jakubský, 32. Matěj Mikšovský, 46. Ondřej Macháček, 54. Daniel Kříž - 41. Václav Kramel, 46. Václav Kramel, 60. Jan Sedlák; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 103; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 19 - Aleš Zetek 24; po třetinách: 2:0, 2:0, 2:3
60:00 Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér): Důležitý vítězný vztup do sezony pro náš nově vytvořený tým. V zápase bylo spousta pozitivních situací ale i mnoho chyb, což vzhledem k věkovému složení týmu je normální. Víme na čem máme pracovat a věřím, že postupně budeme ještě lepší a lepší. Jdeme krok za krokem po naší cestě. Díky fanouškům za podporu!!!
60:00 Komentář hostů Zmátlo Šimon (Trenér): Bohorovnost a příliš mnoho chyb na středu a v rozehrávce. Goly jsme soupeři nosili doslova na zlatém podnose. A když to nešlo dali jsme si je sami. Ve třetí třetině jsme konečně podali soustředění výkon, ale hrát jednu třetinu je málo. Příště budeme lepší. Soupeři děkujeme za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
59:59 GÓL ASK Orka Čelákovice! 6:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #29 Jan Sedlák, asistoval #16 Adam Hájek (6:3)
59:00 Hraje se nahoru-dolu
57:05 Skalický opět ukazuje svoje kvality
55:10 Náchod rozehrával volný úder z nebezpečného prostoru, bohužel neúspěšně
53:13 Ukázkový vlastenec, který byl nakonec uznán Křížovi!
53:12 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #47 Ondřej Macháček (6:2)
51:20 Hosté střílí ze všech pozic, ale na Skalického nemůžou vyzrát
50:45 Rázl skvěle vyvezl míček do útočného pásma a vybojoval úder
48:50 Skalický zaznamenal další důležitý zákrok!
47:50 Náchod drží balónek na svých čepelích a kontroluje hru
45:53 Hosté rychle odpovídají
45:52 GÓL ASK Orka Čelákovice! 5:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #12 Daniel Goll (5:2)
45:13 Hattrick hero Macháček kompletuje svůj hattrick!
45:12 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček bez asistence (5:1)
44:10 Kříž střílel od mantinelu, ale trefil pouze reklamní banner Fat Pipe
42:15 Jakubský střílel z dobré střelecké pozice, ale brankáře nepřekonal
40:19 Orka dobře vstoupila do třetiny a dává svůj první gól
40:18 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #3 Lukáš Zadák (4:1)
40:01 Úvodní bule pro Orku
40:00 Dnešní utkání sleduje 103 diváků! Děkujeme!
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
39:05 Hosté kombinují na vlastní polovině a nedaří se jim dostat přes skvěle fungující náchodskou obranu
37:10 Donaj klasicky prokličkoval celé hřiště, ale tentokrát nedokázal zakončit
35:15 Náchod drží balónek a čeká až se mu otevře prostor
33:20 Hra se opět vyostřuje a místy to vypadá, že koukáme na MMA a ne na florbal
31:25 Náchod využívá přesilovku a vede už 4:0!
31:24 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #13 David Špaček (4:0)
29:57 Další vyhrocený zákrok a Náchod bude hrát 2 minuty v početní výhodě!
29:56 Vyloučen hráč #4 Jaroslav Verner družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:15 Zápas se začíná vyhrocovat, hlavně ze strany hostů
26:16 Náchod se dostává do tříbrankového vedení po povedené rozehrávce volného úderu!
26:15 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #58 Marek Svoboda (3:0)
25:45 Donaj skvěle zastavil přečíslení soupeře
23:50 Důležitý zákrok Vlasty Skalického!
21:55 Čáp vyslal nebezpečnou střelu
20:01 Úvodní bule pro Náchod
20:00 Střely v 1. části: 13:6
19:57 Souhra stejných hráčů a Náchod dává góla do šatny!
19:56 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #12 Daniel Kříž (2:0)
18:45 Hosté neproměnili 2 obrovské šance za sebou
17:07 Skvělá souhra Kříž-Macháček a Náchod se dostává do vedení!
17:06 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:0
16:30 Jirásek střílel z dobrého prostoru, ale ani jeho nový účet mu nepomohl dostat míček do branky
15:45 Grulich byl ve velké šanci, ale nedokázal překonat brankáře
13:50 Macháček vyslal dobrou střelu, ale hostující gólman jí vyrazil mimo 3 tyče
12:15 Skalický musel zlikvidovat nebezpečnou dorážku z brankoviště
10:18 Náchod ubránil oslabení a už hraje opět v plném počtu
09:39 Rázl se skvěle natlačil před protihráče a zařídil pro svůj tým trestné střílení, které ale neproměnil junior Špaček
09:38 Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod neproměnil #13 David Špaček.
08:19 Uvidíme první přesilovou hru dnešního zápasu
08:18 Vyloučen hráč #21 Dalibor Vlášek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
07:35 Náchod zatím více na balónku
06:00 Kříž bohužel netrefil vzduchem letící míček
04:45 Také Náchod už vystřelil na branku
03:35 Orka zaznamenala první střelu na branku
01:55 Náchod rozehrával volný úder z rohu hřiště, soupeř ale jejich úmysl přečetl
00:01 Úvodní bule pro Orku
00:00 Vážení diváci, vítám Vás u on-line přenosu ze zápasu 1. kola Národní ligy - západ. V náchodské Plechárně se utká domácí Florbal Primátor Náchod a hosté ASK Orka Čelákovice. Očekávejte vyrovnané utkání!