8:2
    Martin ŠPAČEK
    ()

FbC Hradec Králové - Sokol Rudná 8:2
branky: 8. Štěpán Heger, 13. Štěpán Heger, 20. Michael Souček, 25. Jiří Unzeitig, 48. Jiří Unzeitig, 50. Filip Hušek, 50. Štěpán Heger, 54. Michal Rolín - 54. Jan Josef Brychta, 56. Martin Špaček; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 1:6 + Ondřej Váně 4; využití: 4:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Ondřej Bárta 14 - Hugo Kalina 14; po třetinách: 3:0, 1:0, 4:2
60:00 Komentář domácích Pokorný Tomáš (Trenér): Mám radost, že jsme histroricky první utkání v NL zvládli výsledkově i emočně. Bohužel herní projev dnes nebyl ideální, ale víme, že naše limity jsou ještě někde jinde. Těšíme se na další zápas. Děkujeme Všem za utkání.
60:00 Komentář hostů Pražák Jan (Asistent trenéra): Tušili jsme, že to v Národce nebude jednoduché. Gratulujeme soupeři a těšíme se na odvetu.
60:00 Střely ve 3. části: 10:5
59:59 Loučíme se s Vámi, je konec utkání. Těšíme se příští neděli ze stejné haly.
59:11 Hosté ze standardní situace trefují tyč.
58:52 Hradečtí šli 2 na 1, ale Danovi Elicerovi sjela přihrávka z čepele
57:40 Gólman hostí zpět v bráně.
57:20 Hosté odvolali brankáře a hrají power play.
55:53 GÓL Sokol Rudná! 8:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #26 Martin Špaček bez asistence (8:2)
55:53 Hosté vystřelili skoro z půlky hřiště a domácímu gólmanovi míček propadl do branky.
53:34 GÓL FbC Hradec Králové! 8:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #24 Michal Rolín, asistoval #84 Jiří Unzeitig (8:1)
53:34 Nejdřív hosté snižují na 7:1, ale vzápětí si domácí vzali sedmibrankový rozdíl skóre zpět.
53:16 GÓL Sokol Rudná! 7:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #98 Jan Josef Brychta, asistoval #26 Martin Špaček (7:1)
49:23 GÓL FbC Hradec Králové! 7:0
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #92 Štěpán Heger, asistoval #97 Vojtěch Nosek (7:0)
49:23 Štěpán Heger zkompletoval svůj hattrick.
49:01 GÓL FbC Hradec Králové! 6:0
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #77 Vít Heger (6:0)
49:01 Víťa Heger v přesilové hře krásně našel Filipa Huška, který ranou z první rozvlnil síť soupeřovy branky.
48:05 Timeout Sokol Rudná
48:05 Vyloučen hráč #98 Jan Josef Brychta družstva Sokol Rudná na 2 minuty za blokování florbalky
47:51 GÓL FbC Hradec Králové! 5:0
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #84 Jiří Unzeitig, asistoval #28 Milan Koubek (5:0)
47:51 Hráči Milan Koubek a Jiří Unzeitig si dali repete a zvýšili na 5:0.
47:02 Vyloučen hráč #30 Lukáš Kepka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za bránění ve hře
46:21 Domáci v přesilovce obléhají branku hostů, ale ta je snad zakletá.
43:54 Vyloučen hráč #8 Ondřej Váně družstva Sokol Rudná na 2+2 minuty za hrubost
43:33 Nádherná kombinace domácích, ale Rolasovi v poslední chvíli sjel míček z čepele.
40:51 Hned na začátku třetiny se hráč Rudné dostal tváří tvář gólmanoi, ale ten jejich minisouboj vyhrál.
40:00 Střely ve 2. části: 8:9
39:40 David Krása pěkně vypíchnul balónek, nahrál  na osu Miíšovi Součkovi a ten v tísni netrefil branku.
38:08 Domácí Michal Souček s Milanem Koubkem krásně sehráli brejk, ale gólman hostí předvedl fantastický zákrok.
36:18 Hosté mají svojí první přesilovku.
36:17 Vyloučen hráč #84 Jiří Unzeitig družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
35:50 Hosté po pěkné střele z osy hřiště zahrozili, ale Ondřej Bárta se překvapit nenechal. .
33:28 Mikuláš Ryba prošel středem hřiště, ale branku netrefil. A z následného protiútoku zabránil brance domácích Ondřej Bárta.
32:28 Hosté začali napadat na polovině domácích a hra tím získala vyšší tempo.
31:08 Hradec nezakončil pěknou kombinaci a ihned z protiútoku hosté málem vstřelili branku.
28:24 Domácí nevyužili několik nadějných akcí v přesilovce.
28:22 Hosté hrají v plném počtu.
26:21 Vyloučen hráč #99 Patrik Vágner družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost
24:32 GÓL FbC Hradec Králové! 4:0
24:32 Milan Koubek a Jiří Unzeitig si vzpomněli na svojí vysokomýtskou spolupráci a zařídili čtvrtý gól.
23:49 Hradec je na míčku a Rudná hrozí z rychlých brejků.
20:00 Střely v 1. části: 4:2
19:48 GÓL FbC Hradec Králové! 3:0
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #28 Milan Koubek (3:0)
19:48 Po pěkně sehraném protiútoku Hradec zvyšuje na 3:0.
15:16 Hradec je více na míčku.
12:38 GÓL FbC Hradec Králové! 2:0
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #92 Štěpán Heger, asistoval #84 Jiří Unzeitig (2:0)
11:43 Domácí vsítili gól, ale pro vysokou hůl nebyl uznán.
10:23 Vyloučen hráč #97 Ondřej Šantora družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:52 GÓL FbC Hradec Králové! 1:0
07:52 Po pěkné kombinaci v přesilové hře z blízka nekompromisně zavěsil Štěpán Heger.
06:52 Vyloučen hráč #98 Jan Josef Brychta družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:59 Vyloučen hráč #14 Denis Dvořáček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za držení
02:40 Začátek utkání je opatrný z obou stran, žádný z týmů nechce udělat chybu.
00:01 Úvodní buly získává hostující tým z Rudné.
00:01 Vítáme Vás na historicky prvním utkání v Národní lize, kde jsou oba týmy nováčky.