60
  • 60 59:44
    Olomouc

Sklo Bohemia Světlá n/S - FBS Olomouc 2:4
branky: 4. Radka Zikmundová, 38. Kristýna Milfaitová - 21. Gabriela Vaculová, 29. Klára Horčičková, 32. Barbora Poláchová, 37. Tereza Hlaviznová; rozhodčí: Jan Barimov - Jiří Blabolil; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Lucie Melicharová 23 - Klára Hodulíková 17; po třetinách: 1:0, 1:4, 0:0
60:00 Komentář hostů Čoček Ondřej (Trenér): Včerejší zápas s Ostravou nás stál asi víc sil, než jsme čekali. Dnes nám soupeř nedal ani centimetr zadarmo, výborně napadal, hrál velmi dobře pozičně, holky byly běhavé a nenechaly nás chvilku v klidu, výkon podtrhla golmanka, která zachytala velice dobře. První třetina byla z naší strany trochu nervózní, pak jsem se uklidnili, dařilo se nám plnit pokyny z lavičky a zápas jsme ralativně v klidu dohráli. Jsme samozřejmě šťastní, že jsme zvládli i poslední zápas základní části této neskutečné sezony, ale taky si uvědomujeme, že jsme teprve v polovině! Čeká nás spousta tvrdé práce a dřiny. Přejeme holkám ze Světlé hodně štěstí do dalších bojů!
60:00 Komentář domácích Rosecký Tomáš (Vedoucí): Na závěr základní části jsme si nemohli přát více, než pořádně potrápit absolutního lídra tabulky. Pro nás je skvělé, že s Olomoucí jsme dvakrát prohráli až po boji. Holky podaly výborný výkon v obrovském tempu. na play-off jsme připraveni, doléčíme pár zranění a už teď se těšíme na soupeře, který si nás vybere. Děkujeme soupeři za úžasný duel a přejeme mnoho úspěchu v play-off.
60:00 Střely ve 3. části: 6:11
59:59 Zápas končí backhandovou střelou domácích. Dnes můžeme pochválit všechny hráčky, neboť ze sebe všechny vypustily úplně vše. Zápas se převážně hrál ve vysokém tempu, takže pro diváky krásná podívaná. Světlá 1. tým tabulky určitě znovu potrápila.
59:44 Timeout FBS Olomouc
59:40 Váňová blokuje další střelu do úplně prázdné brány. Nevíme ale, zda to k něčemu bylo.
58:57 Světlá teď zkouší hru v šesti. Uvidíme, zda stihnou za minutu dva góly.
58:42 Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
58:39 Váňová zblokovala asi 4 střely Olomouce, které mířily na bránu.
48:21 Milfaitová neproměňuje další break Světlé.
44:00 Hra je teď bez větších akcí, oba celky ubraly.
40:00 Střely ve 2. části: 10:12
39:59 Na konci 2. třetiny vidíme tvrdý hit olomoucké hráčky, která posílá Simandlovou k zemi.
37:01 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #20 Kristýna Milfaitová bez asistence (2:4)
37:01 Milfaitová perfektně vybojovala míček a přesnou střelou snižuje náskok Olomouce.
36:51 GÓL FBS Olomouc! 1:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #2 Tereza Hlaviznová, asistoval #47 Michaela Zmrzlá (1:4)
36:51 Chybnou rozehru Zikmundové trestají dalším gólem.
33:01 Rychlá rozehra Vackys na Týnku vyústila v šanci, gólmanka hostí nějak chytá jistý gól.
31:31 GÓL FBS Olomouc! 1:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #61 Barbora Poláchová, asistoval #2 Tereza Hlaviznová (1:3)
31:31 Poláčková, které se nejdříve nepískl faul u mantinelu, si obmotává světelskou obranu a následně střelou k tyči zvyšuje náskok celku z Moravy.
29:51 Pomoc z Jihlavy byla výhodná koupě, Prokšová je často u míčku a ohrožuje Olomouc.
28:31 GÓL FBS Olomouc! 1:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Klára Horčičková, asistoval #2 Tereza Hlaviznová (1:2)
28:18 Barbora Beránková neproměňuje vydařenou akci, Olomouc díky tomu jde do breaku a bere si vedení. Aktuální stav utkání je 1:2
25:49 Střelec olomouckého celku si aktivně stěžuje na přístup rozhodčích. Nelíbí se jí fyzická hra, která k tomuto sportu ovšem patří.
22:49 Krásné zákroky Melicharové teď drží Světlou.
21:22 Světlá po inkasovaném gólu jakoby ožila a neskutečně presuje Olomouc, snad nebude chybovat.
20:20 GÓL FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #68 Gabriela Vaculová, asistoval #49 Kateřina Čočková (1:1)
20:20 Hostující hráčka #68 posílá bombu na Melicharovou, která míček ještě rukou tečuje, ale stejně končí v bráně. Byla to bomba, že jí to možná ustřelilo prsty.
20:01 Buly ve 2. třetině vyhrává tým hostí.
20:00 Střely v 1. části: 3:4
19:45 Vyloučen hráč #13 Marie Bartošková družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
19:45 Bartošková nedovoleným zákrokem zabraňuje útoku, ten ale začne 2. třetinu v přesilové hře.
19:00 Máme tu poslední minutu 1. třetiny, Světlá se zase dostala do tempa a bombarduje Olomouckou bránu.
17:53 Prokšová, výpomoc z Jihlavy, prověřila fyzickou sílu olomoucké jednatřicítky, která nevydržela souboj.
16:00 Světlá ztrácí tempo, Olomouc ho zase zvyšuje. Hraje se spíše na domácí polovině.
12:50 Tentokrát je to Melicharová, která drží svou svatyni nedotčenou. Vytáhla tzv. Monster Save!
11:56 Jedna z Beránků se bleskově vrací a kazí break Olomouce, která mohla vyrovnat v oslabení.
11:13 Vyloučen hráč #67 Anna Ševčíková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:13 Drsný zákrok Ševčíkové utváří první přesilovou hru, kterou snad Světlá využije.
09:59 Vytvořená kombinace hráček startující za Start značně ohrozila olomouckou branku, která šťastným zákrokem chytá střelu Váňové.
08:36 Melicharová klidným zákrokem drží Světlou v gólové výhodě.
06:20 Odsouzený zákrok Váňové dává možnost rozehry hostujícímu celku který chybuje a posílá domácí Milfaitovou do breaku 2 na 1, střela byla zblokována.
03:20 Bojovnost mladé Beránkové nám přináší první gól utkání. Ta vybojovala míček, nahrává Urbanové, která chtěla střelou prověřit olomouckou gólmanku, Zikmundová ještě tečuje a míček končí v brance.
03:17 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:0
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #12 Radka Zikmundová, asistoval #49 Karolína Urbanová (1:0)
02:20 Zatím si oba týmy oťukávají sílu protějšku. Hned se nastavilo vysoké tempo.
00:01 Zdravíme všechny sledující kvalitního českého florbalu, máme tu poslední utkání základní části 1. ligy juniorek. Proti domácímu celku stojí mančaft, který ještě neztratil ani bod. Poslední utkání těchto týmů skončilo těsnou výhrou Olomouce 5:3.
00:01 První buly vyhrává tým hostí.