• 57 56:43
    15:4
    (Stránská)

Tatran Střešovice - SK Meťák České Budějovice 15:4
branky: 5. Šárka Ježdíková, 10. Nikola Pieczonková, 15. Nikola Pieczonková, 15. Adéla Bořilová, 16. Kateřina Fialová, 16. Nikola Pieczonková, 21. Karolína Bláhová, 28. Kateřina Peťovská, 32. Kateřina Fialová, 38. Nikola Pieczonková, 41. Pavlína Soukupová, 41. Kateřina Fialová, 51. Pavlína Soukupová, 53. Adéla Bořilová, 57. Nikola Pieczonková - 6. Klára Jiříková, 12. Sabina Staňková, 32. Sabina Staňková, 33. Klára Jiříková; rozhodčí: Michal Lipinský - Petr Jahoda; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Veronika Novotná 26 - Tereza Mikešová 26; po třetinách: 6:2, 4:2, 5:0
60:00 Komentář domácích Michálek Marek (Trenér): Asi očekávaný průběh utkání, soupeř nás trápil individualitami a my postupem času těžili s početní převahy. První víkend se 30vstřelenými brankami v součtu rozhodně těší. Práce na obraně do playoff zůstavá. Díky všem za utkání
60:00 Komentář hostů Zimová Eliška (Trenér): Zajímalo by mne, jak by vypadal zápas kdybychom v první třetině nebyly tak střelecky impotentní. Každopádně se tomu tak nestalo, soupeř nám odskočil a už jsme se nedokázaly dostat do zápasu. Soupeř potrestal každou naši chybu a zaslouženě vyhrál. Gratulujeme a děkujeme soupeři za hru a přejeme štěstí do play - off.
60:00 Střely ve 3. části: 18:7
59:34 Macháčková prokličkovává do útoku, kde má čas ještě pokoupat Novotnou.
58:10 Jandová střílí - trefuje dobře postavenou Mikešovou.
57:15 Jiříková v další šanci. Marvalová její šanci likviduje a přihrává dopředu na útočnou polovinu.
56:43 GÓL Tatran Střešovice! 15:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #4 Michaela Stránská (15:4)
56:42 Pieczonková trefuje odražený míček a připisuje si další gól.
56:40 Stránská střílí - TYČKA.
56:25 Standardka domácích na útočné polovině sice končí střelou, ta však branku míjí.
55:40 Domácí na míčku, Budějovice už nejsou tak aktivní, a tak si Tatran může v klidu vystřídat.
53:53 Staňková, stihaná Bláhovou, běží po pravém mantinelu odkud střílí. Trefuje však pouze vnější stranu branky.
52:52 GÓL Tatran Střešovice! 14:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Adéla Bořilová, asistoval #18 Pavlína Soukupová (14:4)
52:51 Bořilová střílí k pravé tyči těsně nad zemí a míček končí v brance.
51:00 Jozová kličkou překonává Fialovou, bohužel pak o míček přichází.
50:19 GÓL Tatran Střešovice! 13:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #18 Pavlína Soukupová, asistoval #78 Tereza Halouzková (13:4)
50:18 Halouzková přihrává na střed odkud Soukupová posílá šílenou bombu.
49:26 Jiříková z otočky střílí - Novotná čape.
49:16 Nádeníková vybíhá za polovinu a pálí. Míček se odráží od hráček v předbrankovém prostoru.
47:10 Jiříková vypresovává míček a prohazuje si ho dopředu. Bláhová na poslední chvílí zasahuje a nepouští ji ke střele.
45:05 Jiříková se vytahuje a jde do kličky, kterou přečetla Viková a získává míček.
42:23 Máchová střílí, Mikešová vyráží, ale Tkadlecová ihned doráží.
42:00 Novotná a její další důležitý zákrok.
41:30 Viková vytahuje hru a přihrává na Soukupovou, která těsně netrefuje.
41:05 Vyloučen hráč #44 Kateřina Peťovská družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:41 GÓL Tatran Střešovice! 12:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #6 Kateřina Fialová bez asistence (12:4)
40:40 Nešťastný odražený vlastenec hostů. Náskok domácích se zvyšuje.
40:05 GÓL Tatran Střešovice! 11:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #18 Pavlína Soukupová, asistoval #12 Valentýna Viková (11:4)
40:04 Viková získává míček, přihrává na Soukupovou, která proměňuje.
40:01 Buly pro Budějovice, která jsou ihned pod tlakem.
40:00 Střely ve 2. části: 12:13
39:45 Mikešová si připisuje sériidalších důležitých zákroků.
39:06 Fialová střílí z výběhu - Mikešová zasahuje.
37:01 GÓL Tatran Střešovice! 10:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #37 Karolína Bláhová (10:4)
37:00 Pieczonková přidává desátý gól a to znamená jediné - PEČE!
36:03 Skříšovská obíhá branku a chce se zpoza ní prosadit. Novotná to vyčíhla.
32:31 GÓL SK Meťák České Budějovice! 9:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #34 Klára Jiříková, asistoval #10 Anežka Macháčková (9:4)
32:31 Dlouhá přihrávka na Jiříkovou, která si počkala až se Novotná položí a s klidem ji obíhá a posílá míček do branky.
31:56 GÓL SK Meťák České Budějovice! 9:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #6 Sabina Staňková, asistoval #15 Marie Jozová (9:3)
31:56 Bomba ze středu a Staňková snižuje náskok domácích.
31:29 Dlouhá příhra Bláhové na Pieczonkovou, která míček trefuje. Ten však letí kousek vedle branky.
31:16 GÓL Tatran Střešovice! 9:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #6 Kateřina Fialová, asistoval #5 Kristýna Máchová (9:2)
31:15 Přihrávka na střed na Fialovou, která z první posílá míček za záda Mikešové.
30:19 Chyba na straně hostů a Soukupová se ujímá míčku. Střílí ze středu. Břevno!
30:15 Macháčková nahazuje míček na střed, nabíhájící Žižková skákavý míček netrefuje.
29:02 Jiříková vytahuje hru. Backhandem přihrává na střed. Bohužel střela nevychází uplně ideálně.
27:26 GÓL Tatran Střešovice! 8:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #44 Kateřina Peťovská bez asistence (8:2)
27:25 Peťovská střílí - míček se trefuje Mikešovou a odráží se mezi tři tyče.
27:14 Macháčková probíhá na střed, kde střílí - tentokrát je její střela zblokována.
25:20 Soukupová se vytáčí a ze středu z otočky střílí. Trefuje však clonící Halouzkovou.
24:42 Jiříková a její další střela, která sice končí v síťce, ale té vnější.
24:10 Přihrávka z rohu na Stránkou na polovině, která střílí - míček letí moc vysoko.
22:35 Macháčková se dostává přes Nádeníkovou a střílí.
22:07 Standardka domácích na hraně velkého brankoviště. Bláhová pálí - břevno.
21:31 Domácím hráčkám přišly zafandit nejmenší Tatranky a Tatrańáci.
20:56 GÓL Tatran Střešovice! 7:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Karolína Bláhová, asistoval #18 Pavlína Soukupová (7:2)
20:55 Soukupová ve výběhu střílí. Mikešová vyráží. Bláhová v předbrankovém prostoru trefuje míček ve vzduchu a máme tu gól.
20:17 Přihrávka z půlky na volnou Soukupovou, která těsně míjí branku.
20:13 Vyloučen hráč #34 Klára Jiříková družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za blokování florbalky
20:01 Buly pro Budějovice.
20:00 Střely v 1. části: 11:10
19:06 Poslední minuta první třetiny začne standardkou host. Přihrávka na Jiříkovou na druhé straně, která probíhá na střed, odkud střílí.
17:17 Nepřesnosti v rozehrávce využívá Jiříková, která si prohazuje Ježdíkovou. Míček se však rozeskákal a do střely se už nedostává.
16:23 Hezky pěkně Tatranky. Máchová z první od mantinelu na Fialovou na střed, která střílí. Příště trochu níž, prosíme.
15:26 Timeout SK Meťák České Budějovice
15:26 GÓL Tatran Střešovice! 6:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #44 Kateřina Peťovská (6:2)
15:25 Domácí při chuti a Pieczonková z pravé strany navyšuje náskok domácích.
15:03 GÓL Tatran Střešovice! 5:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #6 Kateřina Fialová, asistoval #13 Šárka Ježdíková (5:2)
15:02 Standardka domácíh u pravého mantinelu. Ježdíková rozehrává na Fialovou, která natahuje a posílá míček za záda Mikešové.
14:35 GÓL Tatran Střešovice! 4:2
14:34 Soukupová přihrává před branku na nabíhající Bořilovou, která jemně doťukává do sítě.
14:23 GÓL Tatran Střešovice! 3:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková bez asistence (3:2)
14:22 Zmatku před brankou využívá Pieczonková, která doráží míček do branku.
12:18 Další šance Budějovic.
11:30 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #6 Sabina Staňková, asistoval #39 Petra Skříšovská (2:2)
11:29 Skříšovská vytahuje hru po pravém mantinelu, přihrává na druhou stranu na Staňkovou, která se z první trefuje do odkryté branky.
10:40 Macháčková získává míček na obranné polovině a probíhá do útoku. Střílí, ale branku netrefuje.
09:11 Jozová a její střela.
09:04 GÓL Tatran Střešovice! 2:1
09:03 Pieczonková se prosazuje z dorážky a domácí využívají přesilovku.
09:00 Máchová střílí - Mikešová rukou vyráží.
08:54 Macháčková sama na Novotnou. Zkouší stahovačku, Novotná si však s touto šancí poradila.
08:00 Budějovice se i početní nevýhodě dostávají do šance. Macháčková neproměňuje.
07:46 Přesilovka domácích. Přihrávka na Soukupokovou, která přestřeluje odkrytou branku.
07:30 Vyloučen hráč #28 Vu Dieu Linh Trinh družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
07:28 Pieczonková vytahuje hru z obrany, cestou je však faulována.
07:00 Přihrávka vzduchem na volnou Pieczonkovou, ta promachuje. Hra pokračuje soubojem v rohu.
05:42 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #34 Klára Jiříková bez asistence (1:1)
05:41 První pokus nevyšel, ale z druhé střely z velkého brankoviště se už Jiříková prosazuje.
05:40 Jiříková a její další střela - Novotná vyráží.
05:18 Budějovice na míčku a hra se na chvíli zpomalila.
04:48 Standardka hostů za polovinou. Přihrávka na volnou Macháčkovou na druhé straně, která střílí. Střela je bohužel zblokovaná.
04:06 GÓL Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #13 Šárka Ježdíková, asistoval #92 Tereza Tkadlecová (1:0)
04:05 Ježdíková vybíhá ze středu na levou stranu, odkud pálí k zadní tyči.
02:47 Hezká akce domácíh. Bořilová na Soukupovou, nabíhá na střed, kde dostává míček zpět a střílí.
02:00 Macháčková střílí a trefuje přední tyčku. Novotná si může oddychnout.
01:39 Standardka domácích v rohu na útočné polovině. Přihrávka nahoru na Bláhovou, která se natahuje do střely. Bohužel jí míček sjíždí z čepele.
00:20 Bořilová na míčku, ovšem Jiříková ji velmi nepříjmně pressuje. Bořilová se nakonec vymotává do středu.
00:01 Úvodní buly dnešního dopoledního utkání získává tým hostů.