• 60 59:15
    2
    Běla NOVOTNÁ

TJ Sokol Královské Vinohrady - BLACK ANGELS 2:12
branky: 46. Karolína Štandová, 52. Karolína Štandová - 5. Nikola Štekerová, 6. Nikola Štekerová, 11. Nikola Štekerová, 16. Agáta Procházková, 28. Agáta Procházková, 30. Denisa Výborná, 31. Tereza Staňková, 40. Nicol Fryčová, 45. Nikola Štekerová, 48. Eliška Koželuhová, 51. Denisa Výborná, 59. Agáta Procházková; rozhodčí: Michal Lipinský - Petr Jahoda; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Zita Kočmaroš 19 - Eliška Svrčková 14; po třetinách: 0:4, 0:4, 2:4
60:00 Komentář domácích Král Šimon Jakub (Trenér): Chtěli jsme trochu stabilizovat dobré výkony z předchozích zápasů, to se nám však nepodařilo nejlépe. V útoku jsme si nevypracovali zrovna nejvíce šancí a proměnili pouze dvě. Do obrany nám chyběla důslednost a spoustu gólových situací soupeře jsme mohli minimálně vyřešit lépe. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Chaloupecká Markéta (Vedoucí): V dnešním zápase jsme měly dobré nasazení. Děkujeme rozhodčím, divákům a soupeřům za zápas. A těšíme se na play off.
60:00 Střely ve 3. části: 6:10
59:15 Vyloučen hráč #16 Běla Novotná družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
58:36 GÓL BLACK ANGELS! 2:12
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #31 Agáta Procházková, asistoval #95 Eliška Koželuhová (2:12)
58:36 Procházková trestá chybu v rozehrávce domácích.
54:22 Zápas se dohrává spíše v klidném tempu.
51:10 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:11
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #64 Karolína Štandová, asistoval #28 Miriam Kaminski (2:11)
51:10 I hráčky domacích se prosazují v přesilové hře.
50:20 GÓL BLACK ANGELS! 1:11
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná, asistoval #36 Nikola Štekerová (1:11)
50:20 Hráčky hostí využívají protiútok po chybné rozehrávce.
49:50 Vyloučen hráč #84 Adéla Gomolová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
47:55 GÓL BLACK ANGELS! 1:10
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #95 Eliška Koželuhová, asistoval #99 Denisa Výborná (1:10)
47:55 Hráčky hostí využily rychlý protiútok v přečíslení.
45:06 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #64 Karolína Štandová, asistoval #84 Eliška Hladíková (1:9)
45:06 Vinohrady poprvé v zápase využily svůj rychlý protiútok.
44:29 GÓL BLACK ANGELS! 0:9
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #36 Nikola Štekerová bez asistence (0:9)
40:46 Vyloučen hráč #24 Adéla Haaszová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
40:45 Po faulu ve středu hřiště jsi hosté zahrají svou druhou přesilovou hru.
40:00 Střely ve 2. části: 5:12
39:45 GÓL BLACK ANGELS! 0:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #6 Nicol Fryčová, asistoval #99 Denisa Výborná (0:8)
39:45 Hráčkám Black Angels se podařilo na třetí dorážku dostat míček do branky.
34:59 Hráčky hostí nevyužily ani jeden za svých rychlích úniků.
33:37 Vyloučen hráč #97 Tereza Staňková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
33:37 Vinohrady dostaly šanci přesilové hry.
30:55 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
30:55 GÓL BLACK ANGELS! 0:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #97 Tereza Staňková, asistoval #9 Denisa Vachulová (0:7)
30:55 Vinohrady se pokusí změnit vývoj zápasu po oddechovém čase.
29:34 GÓL BLACK ANGELS! 0:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná, asistoval #97 Tereza Staňková (0:6)
27:26 GÓL BLACK ANGELS! 0:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #31 Agáta Procházková, asistoval #99 Denisa Výborná (0:5)
27:26 Hračky hostí využily první přesilovou hru utkání.
26:15 Vyloučen hráč #64 Karolína Štandová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
24:05 Hra pokračuje v tempu nastaveném v 1. herní části.
20:00 Střely v 1. části: 5:9
15:47 GÓL BLACK ANGELS! 0:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #31 Agáta Procházková, asistoval #66 Eliška Svrčková (0:4)
15:47 Hráčky hostí využily rychlého protiútoku.
10:30 GÓL BLACK ANGELS! 0:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #36 Nikola Štekerová, asistoval #6 Nicol Fryčová (0:3)
09:11 Kočmaroš předvedla skvělý zákrok hlavou.
05:12 GÓL BLACK ANGELS! 0:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #36 Nikola Štekerová, asistoval #66 Eliška Svrčková (0:2)
05:12 Po poklidném úvodu utkání se dostávají hráčky Black Angels do vedení.
04:43 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #36 Nikola Štekerová bez asistence (0:1)
01:55 Hráčka Vinohrad nepotrestala velkou chybu hostí.
00:45 První střelu měly hráčky domácích.