8:4
    Lea BĚLOHOUBKOVÁ
    (Vlčková)

GC System Bulldogs Brno - ACEMA Sparta Praha 8:4
branky: 4. Karolina Bartoňková, 15. Lota Najsrová, 29. Lota Najsrová, 41. Lota Najsrová, 45. Markéta Vlčková, 46. Karolina Bartoňková, 47. Markéta Vlčková, 58. Lea Bělohoubková - 26. Eliška Bidmonová, 29. Julie Urbánková, 39. Barbora Kotábová, 51. Lucie Dryáková; rozhodčí: Martin Kozáček - Bruno Weber; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Natálie Jabůrková 16 - Karolina Hujerová 33; po třetinách: 2:0, 1:3, 5:1
60:00 Komentář domácích Brouček Martin (Trenér): Utkání nevalné kvality se rozhodlo ve třetí třetině.Brejky soupeře nam delali problemy, snad se poučíme. Díky všem
60:00 Komentář hostů Kozlík Tomáš (Trenér): Během víkendu udělaly holky progres v samostatnosti, což jsme dokázali přenést i do zápasu. 2 třetiny jsme bojovali a díky tomu se drželi na dostřel soupeře. Ve 3. třetině však došlo po pár gólech soupeře k polevení.
60:00 Střely ve 3. části: 16:6
59:20 Konec utkání je za dveřmi sportpointu a domácí si vybojovaly 3 body do tabulky
57:25 Bělohoubková si počkala až se jí golmanka přesune a střelou na bližší tyč skóruje
57:21 GÓL GC System Bulldogs Brno! 8:4
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #7 Lea Bělohoubková, asistoval #9 Markéta Vlčková (8:4)
56:20 Kdyby měly Bulls dnes seřízené mířidla mohl být rozdíl mnohem větší. Spousta šancí na jejich straně končí buď mimo nebo na břichu golmanky
50:00 GÓL ACEMA Sparta Praha! 7:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Lucie Dryáková bez asistence (7:4)
48:20 Domácí mají 3. třetinu ve své moci a přidávají další střelu na břevno
48:01 Vaněčková na třikrát nedokázala nasměřovat míček do brány
46:16 GÓL GC System Bulldogs Brno! 7:3
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #9 Markéta Vlčková bez asistence (7:3)
45:47 Trenér domácích kontroluje povrch a opouští lavičku. Opět se vytírá
45:46 GÓL GC System Bulldogs Brno! 6:3
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #41 Karolina Bartoňková, asistoval #98 Nikol Kovárníková (6:3)
45:00 Tak tohle byla ukázková střela typu 'PLAZIVEC' od Markéty Vlčkové. Neskutečný výkon!
44:58 GÓL GC System Bulldogs Brno! 5:3
44:28 Po úseku hry, kdy se doslova nic nedělo se ke střele dostala Vlčková, ale neúspěšně
40:38 První střelu brankářka nechytla a z následné dorážky tu máme skóre 4:3 a zároveň hattrick pro hráčku 88
40:34 GÓL GC System Bulldogs Brno! 4:3
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #88 Lota Najsrová, asistoval #98 Nikol Kovárníková (4:3)
40:00 Střely ve 2. části: 10:6
38:50 Nejprve střela jen do brankáře domácích, ale následná dorážka již končí v bráně. Máme vyrovnáno !
38:49 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #38 Barbora Kotábová bez asistence (3:3)
37:50 Tomešová z osy hřiště opět neproměnuje a stav se ani teď nemění
34:50 Hra se přelévá ze trany na stranu, žádné větší šance
28:40 Kontroverzní gól hostí a skóre je pro Spartu zase na dostřel
28:31 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #71 Julie Urbánková bez asistence (3:2)
28:04 Kovárníková z otočky na Najsrovou a náskok domácíchse zvyšuje na rozdíl dvou branek
28:03 GÓL GC System Bulldogs Brno! 3:1
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #88 Lota Najsrová, asistoval #41 Karolina Bartoňková (3:1)
27:42 Všichni v pořádku, můžeme pokračovat
26:00 Bidmonová natáhla z půlky a míčekse prosmýkl až do brány
25:46 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #43 Eliška Bidmonová, asistoval #51 Klára Armstarková (2:1)
24:00 Kovárníková ze středu jenom do golmanky
22:30 Po tlaku Bulls se dostává sparta do samostatného uniku ale opět chytá Jabůrková
21:05 Hráčka hostů tedbyla před bránou asi 5 vteřin sama, ale stejně neproměnuje svoji šanci
20:00 Střely v 1. části: 15:8
19:30 Mikšlová pálí z půlky golmanka vyráží pryč ze hřiště
18:15 Domácí teď tlačí hosty na jejich půlce
14:23 Najsrová zakončuje samostatný únik leteckým způsobem a stav je 2:0
14:22 GÓL GC System Bulldogs Brno! 2:0
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #88 Lota Najsrová bez asistence (2:0)
14:10 Vytíráme podlahu... opět
12:20 Jabůrková neskutečný zákrok a drží svůj tým ve vedení
11:50 Najsrová těsně vedle brány
11:07 Sparta se v přesilovce tlačí do koncovky, ale marně
09:31 Vyloučen hráč #88 Lota Najsrová družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání
06:40 Sparta v přečísení dva na jednoho pouze do golmanky
04:37 Lobík na branku Sparty, nic se neděje.
03:09 GÓL GC System Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #41 Karolina Bartoňková, asistoval #15 Nela Bolfová (1:0)
01:35 Buldočky se tlačí do útoku.
00:14 Sparta od začátku utkání brání svoji polovinu.