5:7
    Veronika ŠMÍDKOVÁ
    ()

FbŠ Bohemians - FBC Liberec 5:7
branky: 24. Kateřina Ciblová, 31. Markéta Seidlerová, 41. Lucie Vodičková, 51. Lucie Vodičková, 57. Kateřina Ciblová - 3. Markéta Šorfová, 6. Karolína Hisemová, 13. Karolína Klubalová, 35. Karolína Klubalová, 38. Markéta Šorfová, 44. Karolína Klubalová, 60. Veronika Šmídková; rozhodčí: Filip Novák - Marek Střída; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Tereza Kučerová 6, Anita Vlachová 8 - Anna Wienerová 19; po třetinách: 0:3, 2:2, 3:2
60:00 Komentář domácích Cabejšek Daniel (Trenér): Dneska nemá cenu nic říkat. Takhle k zápasům nemůžeme přistupovat a jestli si to nesrovnáme v hlavě, tak v playoff dopadneme jak sedláci u Chlumce.
60:00 Komentář hostů Navrátil Ondřej (Trenér): Dnes perfektní zápas. U obou týmů byla vidět kvalita i chuť hrát florbal. Trochu jsme se trápili s mezihorou, ale na druhou stranu mě velice těší, že jsme se dostávali do nebezbečných prostorů a byli efektivní. Škoda, že není více takových zápasů. Výhrou zde si velice považujeme, jelikož Bohemka je jeden z top týmů, ale dnes jsme byli lepší my. Děkujeme soupeřkám za zápas a divákům, kteří dorazili, že vytvořili skvělou kulisu.
60:00 Střely ve 3. části: 5:5
60:00 Konec. Domácí zápas nezvládli převážně díky opravdu odevzdané první třetině. Liberec předvedl větší efektivitu při proměňování šancí. Vítězům gratulujeme. Zelenobílé si musí odpočinout a zítra s Českou Lípou předvést lepší výkon. Od onlinu se loučí s přáním pěkného dne Honza Smoke Smoček
59:27 Timeout FbŠ Bohemians
59:27 GÓL FBC Liberec! 5:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #95 Veronika Šmídková z trestného střílení (5:7)
59:27 Klubalová teď běhala sama snad minutu s míčkem na florbalce. Nakonec nahodilla dopředu a domácí faulují. Liberec jede trestné střílení, které opravdu se stěstím proměňuje. Skoro není pochopitelné, jak se míček dostal do branky. Verče míček spíše ujel, snad se na mě nebude zlobit.
57:29 Hosté už jen brání a domácí pokračují v tlaku. Fanoušci Liberce se snaží svoje holky burcovat. Jsou tady posledni 2 minuty zápasu
56:45 Timeout FBC Liberec
56:45 GÓL FbŠ Bohemians! 5:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Kateřina Ciblová bez asistence (5:6)
56:43 Domácí kombinují a snaží se připravit šanci. Ta přichází po velké chybě hostujících hráček v rozehrávce. Sníženo na rozdíl jediné branky a hostující lavička si bere "time".
55:51 Velká šance Máji Čápové, skóré zatím zůstává beze změny
54:54 Domácí teď soupeře zmáčkli. Přesto se holky z Liberce dostaly také do nebezpečného brejku
50:56 GÓL FbŠ Bohemians! 4:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #43 Lucie Vodičková, asistoval #6 Denisa Hebíková (4:6)
50:46 Hra se přelévá ze strany na stranu. A domácí trochu z ničeho snižují. Doufáme, že nás bude čekat intenzivní závěr
49:20 A přece teď jsou to spíše domácí, kteří diktují tempo. Vyslovené šance nepřicházejí
47:23 Teď probíhá na hřišti úporný boj. Ani jeden tým není oproti druhému vysloveně florbalovější.
43:36 GÓL FBC Liberec! 3:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová bez asistence (3:6)
43:36 Opět nedůraz domácích a Liberec odskakuje opět na 3 góly. Nedůrazu na středu už bylo opravdu dost na více než jeden zápas
42:35 Krásná střela Terezy Spoustová orazítkovala 2 tyčky a dle rozhodčích nepřekročila brankovou čáru. Od našeho stolku nedokážeme situaci posoudit. Hraje se ale dál
41:00 Obě lavičky burcují své kolegyně bojující na hřišti.
40:18 GÓL FbŠ Bohemians! 3:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #43 Lucie Vodičková, asistoval #10 Marie Čápová (3:5)
40:18 Domácí po chvíli rozjeli přesilovku, kterou využívá Lucka Vodičková dorážkou prakticky do prázdné brány.
40:00 Střely ve 2. části: 13:7
40:00 Konec třetiny je tady. Domácí se určitě zlepšili, ale nevyvarují se hrubých chyb. Atmosféra v hale trochu houstne, ale to k tomu občas patří. Uvidíme, jestli liberecké hráčky vydrží tempo, přece jen je jich trochu méně. A také, jestli domácí najdou sílu navázat na prvních deset minut druhé třetiny.
38:58 Vyloučen hráč #18 Karolína Klubalová družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
38:58 A vypadá to, že podobný problém mají i hostující holky. A máme tu 4 na 4
38:05 Vyloučen hráč #6 Denisa Hebíková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
38:05 Další šermířský souboj, který končí vyloučením domácí hráčky. Sekání je jejich dlouhodobější problém
37:56 Jak už jsem psal. Domácí střílí, ale liberecká gólmanka čaruje. A když ji dojdou kouzla, pomůže tyčka branky
37:10 GÓL FBC Liberec! 2:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #6 Markéta Šorfová bez asistence (2:5)
37:10 Obrovská chyba v obraně domácích, to se často nevidí. Liberec odskakuje zpět na 3 gólový náskok
36:45 Liberec teď přidal a je lepší. Domácí se budou muset opět nadechnout k náporu
34:45 GÓL FBC Liberec! 2:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #6 Markéta Šorfová (2:4)
34:45 A tohle zase jo, to bylo moc pěkné. Kája Klubalová po přihrávce že středu bombou propaluje obranu i Anitu v bráně.
33:00 V šancích se objevují i hostující hráčky, nyní spíše po brejkových situacích
32:05 Konečně to má grády. Hraje se nahoru dolů a domácí tlačí Liberec, který opravdu drží gólmanka
30:11 GÓL FbŠ Bohemians! 2:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #36 Markéta Seidlerová, asistoval #34 Tereza Spoustová (2:3)
30:11 Přesilovka využita. A domácí pokračují v tlaku. Liberec je teď pod tlakem
30:03 Vyloučen hráč #7 Tereza Holcová družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
30:03 Teď to se šermem přehnala hráčka Liberce a domácí si zahrají přesilovku. Fanoušci Liberce jsou nespokojení, protože si myslí, že rozhodčí nadržují domácím
29:20 Parádní akce domácích končí střelou, kterou likviduje brankářka Liberce. Konečně pohlazení naší florbalové duše
28:03 Zápas připomíná moderní pětiboj - běh, střelba, šerm a občas v tom všichni plavou. Chybí zatím koně
27:10 Klubalové je teď plné hřiště, ale do šance jí domácí hráčky nepustily
25:46 Domácí jsou teď lepším týmem. Lída Luklynská skvěle prohodila na Kacku Bunterovou. Velká šance, která končí těsně vedle
23:58 GÓL FbŠ Bohemians! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Kateřina Ciblová, asistoval #10 Marie Čápová (1:3)
23:58 A máme snížení na 1:3. Domácí hráčky konečně zabraly v soubojích a po několika po sobě jdoucích se dostaly do šance, kterou proměnily
22:54 Teď Lucka Vodičková vypustila pěknou střelu z otočky. Těsně vedle
21:40 Domácí se snaží určovat tempo, zápas zatím stále vyrovnaný, co se držení míčku týká
20:56 Anita si připisuje první zákrok. Střela z dálky
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #86 Anita Vlachová družstva FbŠ Bohemians
20:00 Do druhé třetiny vyměňují domácí gólmanky. Batman (Terka Kučerová) si jde odpočinout, do branky nastupuje Anita Vlachová
20:00 Střely v 1. části: 6:9
20:00 První třetina je minulostí, domácí hráčky si zatím pochvalu nevysloužily. Budou muset opravdu přidat. Liberečtí vytěžili z minima maximum a zatím vedou 3:0
18:50 A teď obrovská chyba domácí obrany. Situaci zachránil Batman
17:20 Teď velice povedená rána Markéty Seidlerové z úctyhodné dálky, liberecká gólmanka trochu s problémy, ale nakonec řeší
16:17 Teď Bohemians přidali a malinko zatlačili Liberec na jejich půlku. Zatím to přineslo pár střel z dálky
13:58 Domácí hráčky jsou asi ještě někde na procházce. Opravdu budou muset hodně přidat. Liberečtí zatím vyhrávají téměř všechny souboje
12:59 GÓL FBC Liberec! 0:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #26 Karolína Hisemová (0:3)
12:41 Ani tato přesilovka zatím není jako z učebnice a tak to Kája Klubalová vyřešila z dálky. Nenápadnou střelou, která působila neškodně, zvyšuje na 3:0
10:57 Vyloučen hráč #61 Lucie Čermáková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
10:57 Liberecká hráčka se kličkou vyhla domácí hráčce, která následně řešila souboj dřevorubecky sekáním. 2 minuty si přesilovku zahrají hosté
07:35 Zápas je teď bojovný z obou stran
05:01 GÓL FBC Liberec! 0:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #26 Karolína Hisemová bez asistence (0:2)
05:01 A je to 2:0 po sérii nedůrazu domácích hráček. Dan Cabejšek už k hráčkám promlouvá. Chybí zatím zapálení a chuť hrát
03:45 Teď domácí zamkli hosty, ale zatím ne a ne se dostat do šance. Hosté se nakonec ubránili a již se zase hraje 5 na 5
02:40 Zatím není poznat, že se hraje přesilová hra. Domácí se nemohou dostat k míčku
02:23 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #6 Markéta Šorfová, asistoval #18 Karolína Klubalová (0:1)
02:23 Jenže hostující hráčky rozjely brejk a ujímají se vedení.
02:05 Maki Seidlerová prokličkovala půlku hřiště a zastavena byla sekyrkou. Uvidíme první přesilovku zápasu
01:00 Zápas se rozjel, zatím síly celkem vyrovnané. Vypadá, že bychom mohli vidět vyrovnaný souboj
00:00 Dobrý den vážení sportovní přátelé, dovolte mi vás všechy přivítat na dalším kole první ligy juniorek. Dnes se utkají týmu Bohemians Praha a Liberce. Blíží se nám play off, tak doufáme, že uvidíme parádní souboj. Online reportáží vás dnes bude provázet Honza Smoke Smoček.