• 46 45:49
    2
    Aneta HLUŠIČKOVÁ

FBC Liberec - Florbalová akademie MB 5:1
branky: 3. Karolína Klubalová, 4. Karolína Klubalová, 20. Karolína Klubalová, 24. Markéta Šorfová, 26. Karolína Klubalová - 4. Bára Klikarová; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Vojtěch Beránek; vyloučení: 6:1; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Julie Marková 7, Anna Wienerová 9 - Klára Šimonová 8, Adéla Trnková 3; po třetinách: 3:1, 2:0, 0:0
60:00 Komentář hostů Hlušička Martin (Trenér): Dnes jsme se utkali s velmi houževnatým soupeřem a zápas nás prověřil především po emoční stránce. V každém případě se musíme naučit zvládat i taková utkání. Přesto že odcházíme bez zisku bodů, musím holky pochválit za přístup k obou víkendovým zápasům. Soupeřkám díky za utkání.
60:00 Komentář domácích Navrátil Ondřej (Trenér): Po rozdrobené druhé třetině, zápas ztratil na tempu i kvalitě. Škoda zbytečných vyloučení, ale jsem rád, že jsme to v hlavách ustáli, zápas zvladli a tři body jsou naše. Děkujeme souprřkám za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 3:7
54:26 hosté se snaží víc střílet ale zatím všechno padá Wienerové přímo do klína
50:31 střela Klubalové znovu minula branku
47:49 hosté jsou zpět v 5
45:59 přesilovou hru si nakonec vyzkouší i domácí
45:49 Vyloučen hráč #40 Aneta Hlušičková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #89 Adéla Trnková družstva Florbalová akademie MB
40:00 Střely ve 2. části: 7:6
39:26 a máme tu 1. zranění v zápase
37:40 domácí jsou zpět v 5 a bez inkasovaného gólu
36:50 domácí už mají na trestné pouze jednu hráčku
34:28 Vyloučen hráč #13 Anna Wienerová družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování
33:39 Vyloučen hráč #7 Tereza Holcová družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování
33:39 Vyloučen hráč #4 Valentina Kopecká družstva FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání
33:39 domácí opět ve 3
32:48 hosté si po dlouhé době vybojovali míček skóre však nezměnili
30:48 Střídání brankáře. Nový brankář #13 Anna Wienerová družstva FBC Liberec
29:34 haloujen zní zvuk narážejících holí
25:59 střela Šmídové trefila 1. hráčků na obzoru
25:02 GÓL FBC Liberec! 5:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová bez asistence (5:1)
25:02 Klubalová si obtočila bránu a jen míček proťukla do sítě
24:02 domácí odbránily oslabení a stihly dát ještě gól
23:17 Timeout FBC Liberec
23:17 GÓL FBC Liberec! 4:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #6 Markéta Šorfová, asistoval #18 Karolína Klubalová (4:1)
22:01 domácí zase ve 4
21:54 Vyloučen hráč #75 Kateřina Jirsová družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
21:15 Škodová vystřelila a halou se rozezněl zvuk tyčky
20:00 Buly pro hosty
20:00 Střely v 1. části: 6:4
19:19 GÓL FBC Liberec! 3:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová bez asistence (3:1)
19:19 poslední minuta 1. třetiny a Klubalová si došla pro hattrick
18:23 Kolomazníková zkusila backend míček však šel vedle brány
15:15 střela Beránkové končí za mantinelem
13:01 nebezpečnou střelu Mlčochové zastavila golmanka
11:12 domácí ani v oslabení neobdrželi gól
09:12 Vyloučen hráč #30 Nicol Červenková družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování
09:12 domácí po neshodě s rozhodčím pokračují ve 3
08:40 domácí se drží ve hře ve 4
07:40 Vyloučen hráč #95 Veronika Šmídková družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
06:00 hosté se snaží presovat ale domácí drží chladnoou hlavu
05:00 únik Klubalové zastavila golmanka hostů
04:05 střela Škodové šla těsně nad břevno
03:25 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #30 Nicol Červenková (2:1)
03:00 GÓL Florbalová akademie MB! 1:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #62 Bára Klikarová bez asistence (1:1)
03:00 Hosté dlouho nenechali domácí ve vedení
02:43 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #7 Tereza Holcová (1:0)
01:00 domácí založili první útok ten si však pokryla domácí golmanka