9:2
    Andrea BŘESKÁ
    (Skalíková)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians 9:2
branky: 8. Lucie Baldreichová, 15. Emilie Skalíková, 20. Monika Halamová, 27. Monika Halamová, 28. Karolína Lískovcová, 33. Eva Křtěnová, 40. Monika Halamová, 59. Kristýna Jirásková, 60. Andrea Břeská - 13. Kateřina Ciblová, 40. Kateřina Bünterová; rozhodčí: Alexander McIntosh - David Hertz; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Michaela Galušková 31 - Anita Vlachová 14, Tereza Kučerová 4; po třetinách: 3:1, 4:1, 2:0
60:00 Komentář hostů Cabejšek Daniel (Trenér): Dnes se mi to těžko hodnotí pod takovými emocemi. Nemyslím si, že výsledek odpovídá dění na hřišti, ale na to už se nikdo neptá. Soupeř je opravdu velmi kvalitní a dnes to potvrdil. Bohužel je to pořád to samé dokola už rok a půl. My musíme do takových zápasů nastoupit s maximlální koncentrací v hlavě a pak to půjde. Já jsem osobně za takový zápas rád, protože nám to ukázalo spoustu sitaucí ve kterých se musíme zlepšit. Něco jsme si řekli hned po zápase, nad dalšími se zamyslíme směrem k playoff a budeme zase lepší, já tomu věřím. A důležité je, aby tomu věřila každá hráčka, na tom zapracujeme také. Soupeři díky a ve středu se těšíme na Plzeň.
60:00 Komentář domácích Netrefa Lukáš (Trenér): Dnes moc fajn zápas, pracujeme na dané části hry a tu jsme dnes plnili opravdu dobře, dokonce i nad má očekávání. MUSÍM podotknout, že dnes Míša Galušková byla největší hvězdou utkání, její výkon byl naprosto fantastický a byla velmi důležitým článkem. Vzhledem k našim cílům jsem také rád, že jsme druhý nejproduktivnější tým udrželi na 2 gólech, to nám hodně pomůže k naší analýze a celkovéu hodnocení.
60:00 Střely ve 3. části: 6:12
59:44 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #55 Emilie Skalíková (9:2)
59:38 Salehová se snaží dorážet z voleje
58:21 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #31 Kristýna Jirásková, asistoval #44 Sofie Skalíková (8:2)
57:36 Vyloučen hráč #34 Tereza Spoustová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
49:23 Na hale se z tribuny moc nefandí, diváci by měli prolomit trapné ticho
48:09 Vyloučen hráč #19 Nela Kočvarová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
44:46 Křtěnová vyslala střelu backhandem a ohrozila branku hostí
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Tereza Kučerová družstva FbŠ Bohemians
40:00 Střely ve 2. části: 11:11
39:56 GÓL FbŠ Bohemians! 7:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #89 Kateřina Bünterová, asistoval #6 Denisa Hebíková (7:2)
39:51 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #46 Monika Halamová, asistoval #6 Kristina Venerová (7:1)
38:18 Chtíč hráček Bohemians přináší divákům dávku adrenalinu
32:48 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Eva Křtěnová bez asistence (6:1)
31:03 Galušková dneska opravdu drží svůj tým, neskutečné!
29:48 Halamová ve velké šanci před brankou, bohužel míček poskočil
27:11 Timeout FbŠ Bohemians
27:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #58 Nikola Skoková (5:1)
27:05 Hra se odehrává převážně na straně hostí
26:36 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #46 Monika Halamová, asistoval #48 Andrea Břeská (4:1)
26:20 Domací měli dvě ohromné šance, ale dorážka mimo
24:22 Vyloučen hráč #9 Karolína Mezerová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hra na zemi
24:19 Domací budou mít přesilovou hru
23:25 Domací získavájí míček na polovině a mají velkou šanci
21:50 Troufnu si říci, že oba týmy dávají do zápasu svoje maximum
20:00 Střely v 1. části: 10:10
19:32 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #46 Monika Halamová, asistoval #38 Michaela Galušková (3:1)
17:57 Domací ve velké šanci, ale střela tečovaná
14:23 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #48 Andrea Břeská (2:1)
12:57 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Kateřina Ciblová, asistoval #10 Marie Čápová (1:1)
11:58 Bohemians ve velké šanci, ale Galušková je dneska nezastavitelná!
11:01 Galušková si připisuje další dechberoucí zákrok
08:56 Baldreichová pěkná střela!
08:45 Galušková luxusní zákrok!
07:34 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #28 Karolína Lískovcová (1:0)
05:57 Zápas je velice vyrovnaný
02:58 Sestry Skalíkovi kombinují, ale střela mimo
02:28 Hosté na míčku
01:34 Venerová velmi zkušeně získala míček pro domácí.
00:27 Skalíková E. měla díky Břeské velkou šanci před brankou!
00:00 Dobrý den, Vážení diváci. Vítáme Vás na utkání Chodova proti Bohemians. Věřím, že dneší zápas bude pěkná podívaná.