• 56 55:04
    5:3
    (Urbanová)

FBS Olomouc - Sklo Bohemia Světlá n/S 5:3
branky: 6. Veronika Mrázková, 6. Anna Ševčíková, 10. Šárka Zhébalová, 10. Kateřina Čočková, 39. Lucie Majerová - 1. Karolína Urbanová, 51. Barbora Beránková, 56. Barbora Beránková; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Kristýna Čechová 26 - Lucie Melicharová 12; po třetinách: 4:1, 1:0, 0:2
60:00 Komentář domácích Čoček Ondřej (Trenér): Do zápasu jsme vstoupili nekoncentrovaně a v podstatě z prvního útoku dostali branku. Rychle jsme se otřepali, hráli svoji hru a víceméně zápas kontrolovali. Do poslední třetiny jsme udělali nějaké změny v sestavě i taktice, soupeři se podařilo snížit, zatlačil nás, na což jsme reagovali chybně a nekozáli se z tlaku vymanit. Až po timeoutu jsme se dostali zpátky k naší hře a relativně v klidu si vítězství pohlídali. nSoupeři přejeme klidnou cestu domů a hodně štěstí v dalších bojích.
60:00 Komentář hostů Rosecký Tomáš (Vedoucí): Na Hanou jsme odjížděli s vědomím, že nás čeká vedoucí tým tabulky, který vévodí soutěži bez ztráty bodu. Takže jsme se snažili namotivovat holky, že můžeme být prvním družstvem, který bude s Olomoucí bodovat. Nakonec se po prohrávání 1:5 holky natolik zvedly, že se nám to málem podařilo. Neboť jsme na konci zápasu dali dva góly a měli i několik dalších nebezpečných střel. Sice se vracíme na Vysočinu bez bodu, ale s vědomím, že jsme jako vloni na správné cestě směrem k playoff, že bude naše výkonnost gradovat. Děkujeme Olomouci za skvělý zápas i za skvělé přijetí, moc nás to bavilo.
60:00 Střely ve 3. části: 4:16
59:00 I gólmanka hostujících prokazuje solidní úroveň svých zákroků.
57:29 Další výborný zákrok Čechové.
55:51 Světlá převzala otěže zápasu. Uvidíme jak dlouho to hráčky vydrží.
55:35 Timeout FBS Olomouc
55:04 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 5:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #26 Barbora Beránková, asistoval #49 Karolína Urbanová (5:3)
55:04 Čehová na střelu Beránkové nedosáhla.
53:41 Čehovu má dneska svůj jeden z nejlepších zápasů.
52:47 Další šance Světlé!
50:35 Kombinace domácího týu končí netrefením míčku.
50:10 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 5:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #26 Barbora Beránková, asistoval #67 Veronika Beránková (5:2)
50:10 Beránková výborně umístila svojí střelu.
47:11 Oba týmy zvyšují své tempo.
44:27 Po vybojování míčku následoval rychlý protiútok hostů.
44:00 Rychlý protiútok domácích končí v útočném rohu.
41:55 Hra se přelevá ze strany na stranu.
40:00 Střely ve 2. části: 4:7
39:43 Můžeme vidět další přesilovku hostů.
39:06 Vyloučen hráč #81 Lada Hana Logrová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
38:33 GÓL FBS Olomouc! 5:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #48 Lucie Majerová, asistoval #63 Veronika Mrázková (5:1)
36:38 Hosté neproměnili svoji přesilovou hru.
35:41 Střela hostů končí výborným zákrokem domácí gólmanky.
34:47 Hosté si v přesilovce drží svojí převahu.
34:19 Vyloučen hráč #48 Lucie Majerová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
31:49 Dlouhý nához Olomouce.
30:56 Světlá je opět na útočné polovině.
28:50 Střela hostujícího týmu končí v rohu hřiště.
28:35 Světlá si tvoří postupný útok.
26:44 Hra je mnohem klidnější než v první třetině.
25:45 Olomouc opět na míčku.
24:15 Šance i od hostujícícho celku.
23:35 Olomoucký celek si tvoří postupné šance.
22:15 Hra se přeléva ze strany na stranu
20:14 Domácí vyhráli úvodní buly druhé třetiny.
20:00 Střely v 1. části: 9:6
17:50 Hráčky z obou týmu leží na zemi, ale my můžeme sledovat hru dále bez přerušení.
14:30 Střela Majerové končí v dobře postaveném bloku hostujících.
14:00 Hosté dobře vybojovali míček na útočné polovině, ale žádnou šanci jsme poté neviděli.
12:15 Po vybojovaném míčku z pressu jsme mohli vidět střelu Zerzánové, která doletěla jenom kousek od horní tyčky branky hostů
11:47 Hostující hráčky se snaží o klidnou rozehrávku. Olomouc jde okamžitě do pressu.
11:05 Endlicherová přímo ze středu nedokázala trefit odkrytou bránu.
10:29 Šance hostující hráčky zablokovala holí Zerzánová.
09:14 GÓL FBS Olomouc! 4:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #49 Kateřina Čočková z trestného střílení (4:1)
09:05 GÓL FBS Olomouc! 3:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #84 Šárka Zhébalová bez asistence (3:1)
09:05 Zhébalová výborně vybojovala míček v rohu a dokázala zakončit až za záda hotující gólmanky.
07:47 Zerzánová-Mrázková-Zerzánová. Kombinace končí další výbornou prací v obraně od hostujícího celku.
07:14 Favorité dnešního utkání si už na hřišti tvoří viditelnou převahu.
05:44 Olomouc vstřelila hned po sobě dva góly a dostala se do vedení! Uvidíme jak se zápas bude vyvíjet dál.
05:43 GÓL FBS Olomouc! 2:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #67 Anna Ševčíková, asistoval #27 Sára Endlicherová (2:1)
05:15 GÓL FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #63 Veronika Mrázková, asistoval #31 Valentýna Zerzánová (1:1)
04:47 Bohemia Světlá n/S jsou na útočné polovině a snaží se tvořit šance.
03:31 Dlouhý nához od Olomouckého týmu. Žádna akce z toho není. Tým hostů předvádí dobrou práci v bránění.
02:54 Střela Zerzánové byla dobře zblokována hračkou hostů.
01:00 Hra je velice vyrovnaná. Oba celky jsou na míčku zhruba stejně dlouho a tvoří si podobné množství šancí.
00:31 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 0:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #49 Karolína Urbanová, asistoval #6 Šárka Kudlová (0:1)