3:5
    Michaela MAZUROVÁ
    (Hedánková)

FBC Česká Lípa - Florbalová akademie MB 3:5
branky: 42. Daniela Jandáčová, 54. Štěpánka Haklová, 59. Michaela Mazurová - 24. Kristýna Halousková, 39. Michaela Bauerová, 46. Adéla Plchová, 51. Aneta Hlušičková, 53. Barbora Pelcová; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Ada Červinků 26 - Klára Šimonová 19, Adéla Trnková 7; po třetinách: 0:0, 0:2, 3:3
60:00 Komentář domácích Bartošová Lenka (Trenér): Odevzdaný zápas hned po prvním gólu, který jsme inkasovali, což já vůbec nechápu, jak si tým, jako jsme my, může dovolit. Holky mají několik hodin na to, aby se srovnaly a připravily na zítřejší zápas. n nDěkujeme soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Hlušička Martin (Trenér): dnes trochu již tradičně opatrný až ospalý výkon v první třetině. Postupně jsme se dostávali do tempa a držel nás ve hře hlavně  výborný výkon golmanek. Holkám musím poděkovat za skvělé nasazení, díky kterému si odvážíme body i přes dramatickou koncovku utkání. Díky soupeřkám a organizátorům za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 10:18
58:54 Smrčková precizně ubránila nebezpečnou boleslavskou situaci.
58:16 GÓL FBC Česká Lípa! 3:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #22 Michaela Mazurová, asistoval #33 Barbora Hedánková (3:5)
57:36 Timeout Florbalová akademie MB
57:24 Vyloučen hráč #86 Karolína Hnátková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
53:15 GÓL FBC Česká Lípa! 2:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Štěpánka Haklová, asistoval #22 Michaela Mazurová (2:5)
52:50 Šípová předvedla nebezpečnou střelu na branku hostí, kterou precizně využila Haklová.
52:20 GÓL Florbalová akademie MB! 1:5
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #77 Barbora Pelcová, asistoval #37 Tereza Šimečková (1:5)
50:25 GÓL Florbalová akademie MB! 1:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #40 Aneta Hlušičková, asistoval #7 Sára Kolomazníková (1:4)
49:43 Střela Kolomazníkové byla zablokována Hedánkovou.
49:21 Bauerová úspěšně proráží Šípovou, Zikmundovou, Mazurovou a Hanzlíkovou.
47:59 Klikarová úspěšně překazila pokus o přihrávku křízem.
47:14 České Lípa přechází do plného útoku.
47:03 Vyloučen hráč #13 Kateřina Skřivánková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
46:23 Smrčková z domácí poloviny předvedla skvělou nahrávku Mazurové, která byla ke konci blokována boleslavskou obranou.
45:57 GÓL Florbalová akademie MB! 1:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #20 Adéla Plchová bez asistence (1:3)
45:22 Klikarová a Pelcová rozehřívají rukavice Českolipské brankářky.
45:14 Mazurová agresivně zasahuje mladoboleslavskou obranu.
44:07 Smrčková zkušeně a nenápadně usměrnila Bauerovou za mantinel českolipské brány.
43:50 Timeout FBC Česká Lípa
43:19 Plechová a Klikarová kombinují a snaží se vstřelit branku.
43:08 Smrčková si zkušeně pokoupala soupeřku a následně odkázala míček Jandačové.
41:55 GÓL FBC Česká Lípa! 1:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Daniela Jandáčová, asistoval #31 Adéla Měchurová (1:2)
41:53 Haklová vygenerovala gólovou situaci a šibácky přihrála na první gól Lípy.
40:16 Neuběhlo ani 20 vteřin a Plchová posílá Köhlerovou do mantinelů u pořadatelského stolku.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #89 Adéla Trnková družstva Florbalová akademie MB
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
39:40 Hlušičková zachraňuje míček před dorážením Českolipskými útočníky.
38:53 Česká Lípa nastupuje agresivně do útoku.
38:32 GÓL Florbalová akademie MB! 0:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Michaela Bauerová bez asistence (0:2)
37:20 Hanzlíková předbíhá Pelcovou a  krade míček z rohu domácích.
37:00 Vyloučen hráč #20 Adéla Plchová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:00 Smrčková ohrozila svoji propečenou střelou mladoboleslavskou branku.
36:12 Bauerová posílá sekery na Českolipské útočnice ve snaze získat míček pod kontrolu a zamezit postupu k Boleslavské brance.
35:29 Hlusičková a Plechová si drží míček v obranném pásmu a hledají příležitosti k útoku.
33:25 Plchová se snaží využít přesilovky a vytváří tlak na branku domácích.
32:12 Vyloučen hráč #81 Lucie Smrčková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
30:48 Vyloučen hráč #41 Kristýna Halousková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:24 Smrčková vypečeně přihrála soupeřce, čehož haklová brilantně využila a unikátní fintou vypíchla balónek a přivedla Lípu před branku hostí.
30:15 Klikarová si hraje s Měchurovou u mantinelu a vymýšlí, jak si ponechat miček pod kontrolou.
29:21 Jandačová nastupuje agresivně na boleslavskou obranu.
28:23 Šimonová předvádí perfektní zákrok a chytá střelu Haklové!
28:19 Smrčková zpracováním balónku zmátla soupeřku a Lípa přechází v útok.
27:27 Menšíková předvedla skvělý tah na branku.
27:00 Mazurová maří boleslavský útok.
24:32 Plechová a Kolářová se snaží dorážet, avšak Červinků nenechá nic projít.
23:56 GÓL Florbalová akademie MB! 0:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #41 Kristýna Halousková, asistoval #45 Michaela Bauerová (0:1)
23:12 Šípová předvedla krásný nájezd na branku, bohužel bez gólového zakončení.
22:50 Kolářová střílí z kraje velkého brankoviště na Červinků, která skvěle zasahuje a střelu chytá!
22:23 Smrčková předvedla superligový odpal na polovinu hostí.
21:13 Bauerová s Francovou se snaží získat kontrolu od Menšíkové, která si drží kontrolu za bránou domácích.
20:00 Střely v 1. části: 11:6
19:21 Pořadatelský stolek je dnes pod neustálými útoky padajících hráček.
18:40 Haklová byla poslána Boleslavskou útočnící do mantinelů u trestných lavic.
18:18 Zikmundová v agresivním útoku byla v půlce hřiště skřípnuta protihráčkami.
17:09 Česká Lípa začala slavit vstřelený gól, ta však nebyla uznána kvůli sekání těsně před jejím vstřelení.
16:26 Smrčková zatím předvádí perfektní Čínskou zeď.
14:29 Mazurová vytahuje hru na půlku hostí, bohužel přerušena sekáním.
14:25 Plechová posílá míček před domácí branku, bohužel pro ní ho žádná ze spoluhráček nestihla zachytit.
12:05 Hlušičková předvádí fintu v podobě nadhození míčku a přehození celé Českolipské obrany.
11:46 Jandačová předvedla příručkové zabití protihráčky na půlce hřiště.
11:46 Pavlíčková po souboji padá k zemi.
11:28 Skřivánková a Francová kombinují, avšak Francová míjí branku domácích.
10:34 Plchová přihrává Zikmundové, která střílí na bránu domácích.
10:11 Bauerová přihrává Boleslavské Zikmundové a vytváří tlak na Českolipskou obranu.
08:55 Haklová sráží Pelcovou těsně po jejím pokusu o vstřelení branky.
08:13 Hanzlíková, Smrčková a Haklová hledají slabiny v Boleslavské obraně.
06:22 Pelcová a Klikarová postupují směrem k Českolipské bráně, Klikarová střílí z levoboku a míjí.
05:51 Šípová perfektně vypíchla míček na půlce a Lípa přechází do útočné formace.
05:42 Kolomazníková posílá míček hráčkám v útoku, bohužel byl zachycen Českolipskými útočníky.
05:33 Hanzlíková generuje šanci, ale nemá nikoho na pomoc.
04:12 Halousková se pere s Českolipskou Zikmundovou za bránou domácích.
03:12 Šimečková se snaží probojovat k Českolipské brance.
02:46 Mazurová otevírá zápas první zákeřnou střelou.
01:18 Zikmundová se zmocňuje míčku a uklidňuje hru pro možné střídání.
00:36 Mazurová, Šípová a Zikmundová kombinují v obranném pásmu.
00:01 Buly vyhrávají hosté z Mladé Boleslavi.
00:00 Vítáme z českolipské sportovní haly, kde za za pár minut uskuteční 18. kolo 1. ligy juniorek.