• 60 59:54
    6:3
    ()

FBŠ SLAVIA Plzeň - K1 Florbal Židenice 6:3
branky: 4. Victoria Binědová, 15. Victoria Binědová, 19. Nela Peteříková, 31. Victoria Binědová, 43. Victoria Binědová, 60. Victoria Binědová - 9. Zuzana Žampachová, 12. Viktorie Fuchsová, 38. Viktorie Hrazdírová; rozhodčí: Filip Martinkovič - Marek Schober; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Kateřina Holečková 17 - Anna Nováková 16; po třetinách: 3:2, 1:1, 2:0
60:00 Komentář domácích Šimek Jakub (Trenér): Byla radost se na holky dívat. Poctivě jsme pracovali po celý zápas a vítězství si jednoznačně zasloužili. Chválím hru s míčkem, pěkné kombinace, střelba, pohyb. Děkuji soupeři za zápas a zítra pokračujeme.
60:00 Komentář hostů Filipová Eva (Vedoucí): Opět nám utekla první třetina a nedokázaly jsme si pohlídat nejlepší střelkyni. Soupeři jsme dávaly spoustu prostoru na hru. Během třetí třetiny už hra vypadala pěkně, ale je těžké dotahovat celý zápas. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 7:7
59:54 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 6:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová bez asistence (6:3)
58:20 Timeout K1 Florbal Židenice
42:50 Binědové tři góly nestačily, po samostatném úprku přidává svůj již čtvrtý kousek v dnešním utkání.
42:49 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 5:3
40:00 Střely ve 2. části: 5:6
37:11 Rozdíl skóre zápasu po gólu hostů je znova jedna.
37:10 GÓL K1 Florbal Židenice! 4:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #57 Viktorie Hrazdírová bez asistence (4:3)
30:16 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #55 Tereza Duchková (4:2)
20:00 Střely v 1. části: 9:7
18:50 Na konci první třetiny Slavie vede rozdílem jedné branky. Můžeme sledovat vyrované utkání. Dvě branky si připsala domácí kanonýrka Binědová.
18:26 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #91 Nela Peteříková, asistoval #81 Natálie Šindelářová (3:2)
14:11 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:2
11:11 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #37 Viktorie Fuchsová, asistoval #57 Viktorie Hrazdírová (1:2)
08:34 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #76 Zuzana Žampachová bez asistence (1:1)
03:26 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:0