• 53 52:53
    1:5
    ()

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FBS Olomouc 1:5
branky: 2. Kristýna Klubalová - 2. Valentýna Zerzánová, 25. Tereza Hlaviznová, 29. Šárka Zhébalová, 37. Tereza Hlaviznová, 53. Valentýna Zerzánová; rozhodčí: Jan Gawryš Piško - Adam Daniel; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 37; zásahy brankářů: Magdaléna Hrišková 11 - Klára Hodulíková 11; po třetinách: 1:1, 0:3, 0:1
60:00 Komentář domácích Pasecký Luděk (Trenér): Bylo vidět, že oba týmy jsou trochu unavené a spousta soubojů tak nebyla dobře na nohách. Když jsme dokázali hrát na míčku, byl zápas 50:50, bohužel na úvod druhé části jsme neproměnili gólovku a po chvíli soupeř potřestal naší chybu v obraně, špatně odbráněnou standardku a zbytečnou přesilovku. Díky tomu mohl zklidnit hru a my jsme se i přes zlepšení ve třetí části nedostali zpátky na dostřel.
60:00 Komentář hostů Čoček Ondřej (Trenér): Zápas plný tvrdých soubojů jsme ustáli o kousek lépe než soupeř, pomalými krůčky se posouváme dopředu, poctivá práce se nám vyplácí. Jsem rád, že jsme zvládli i poslední duel v letošním roce a těším se na zápasy v tom příštím, hlavně na play off. Všem příznivcům i soupeři přeji krásné vánoce, hezké dárky pod stromečkem a trochu s předstihem i hodně štěsí do roku 2023!
60:00 Střely ve 3. části: 3:4
52:53 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
52:53 GÓL FBS Olomouc! 1:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová z trestného střílení (1:5)
52:04 Olomouc ubránila oslabení  a hraje se opět v pěti.
50:42 Na hrotu rozehrávky Bínová, která rozdává míček na strany.
50:01 Ostrava s první přesilovkou.
50:00 Vyloučen hráč #71 Klára Horčičková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
46:51 Blažková je faulovaná v rohu hřistě.
46:12 Další pokus ze strany Ostravy končí ve spárech Olomouce.
45:44 Na hřisti panují silné emoce ale Olomouc si stále drží míček.
43:55 Olomouc se drží na své polovině a nikam zbytečně nespěchá.
41:26 Feiková s pokusem o ohrožení branky ale marně.
40:01 Úvodní rozehru třetí třetiny bere Olomouc.
40:00 Střely ve 2. části: 4:5
36:22 GÓL FBS Olomouc! 1:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #2 Tereza Hlaviznová, asistoval #67 Anna Ševčíková (1:4)
36:01 Olomouc v první přesilové hře hned střílí.
35:42 Vyloučen hráč #3 Nikol Pitáková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:30 Hořčíčková z Olomouce nebyla schopná zakončit do prázné bránky.
33:14 Míček si hráčky obou týmů předávají jak horkou bramboru.
32:12 Olomouc na své polovině s míčkem.
31:50 Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #77 Kristýna Klubalová.
28:31 GÓL FBS Olomouc! 1:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #84 Šárka Zhébalová, asistoval #31 Valentýna Zerzánová (1:3)
27:29 Olomouc stále střílí do bloku Ostravy.
25:43 Blažková z rozehrávky v rohu odevzdává míček soupeři.
25:13 Ostrava v problémech ve vlastní rozehrávce.
24:48 GÓL FBS Olomouc! 1:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #2 Tereza Hlaviznová, asistoval #68 Gabriela Vaculová (1:2)
22:13 Bínová bere míček na polovíně a peláší na bránu.
20:01 Úvodní rozehru druhé třetiny bere Olomouc.
20:00 Střely v 1. části: 5:7
18:30 Blažková teď utíká sama na branku Olomouce ale spíš nahazuje na brankářku hostujícího týmu.
17:13 Ostrava s rozehrávkou v rohu hostů neohrozila branku Olomouce.
15:33 Ostrava stále nahazuje míček z obrany do útoku ale Olomouc má tyhle nahráky pohlídané.
14:57 Olomouc drží míček na polovině a hledá příležitost na střelu.
12:44 Ostravě se nedaří udržet míček na útočné polovině sotva deset sekund, přes to se nějak drží.
10:09 Na hřisti panuje chaos ale vypadá to, že se Olomouc v tomhle stylu hry orientuje.
07:36 Blažková a Feiková si dávali přednost na míčku tak moc, až o něj na konec přišli.
06:37 Bínová z mantinelu peláší s míčkem na střed hřiště.
06:18 Olomouc i přes skákavé nahrávky drží míček.
05:38 Bínová fauluje ve své rohu. Rozehrává Olomouc.
04:48 Klubalová se točí ve svém rohu a snaží zbavit soupeřky.
03:43 Vaculová nahazuje přd branku soupeře ale míček končí v rohu.
02:15 Mrázková střílí od mantinelu ale netrefuje ani konstrukci branky.
01:28 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #77 Kristýna Klubalová, asistoval #76 Anna Včelná (1:1)
01:27 Ostrava po inkasované brance opětuje střelbu a Olomouc nenechává moc dlouho u kormidla.
01:02 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová, asistoval #63 Veronika Mrázková (0:1)
00:01 Úvodní rozehru bere Ostrava.