• 60 59:19
    16:4
    (Skoková)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC Liberec 16:4
branky: 3. Michaela Moravcová, 12. Michaela Moravcová, 12. Andrea Břeská, 16. Michaela Moravcová, 19. Nikola Skoková, 22. Michaela Moravcová, 24. Monika Halamová, 26. Nikola Skoková, 39. Andrea Břeská, 40. Michaela Moravcová, 50. Michaela Poláčková, 52. Lucie Baldreichová, 56. Nikola Skoková, 58. Karolína Lískovcová, 58. Alica Brodňanová, 60. Lucie Baldreichová - 4. Veronika Šmídková, 40. Karolína Klubalová, 52. Karolína Klubalová, 59. Karolína Klubalová; rozhodčí: Adéla Skalická - Ngoc Mai Tran; vyloučení: 1:6; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Michaela Galušková 19 - Aneta Fryčová 13, Anna Wienerová 16; po třetinách: 5:1, 5:1, 6:2
60:00 Komentář domácích Netrefa Lukáš (Trenér): Liberec dnes přijel s velkou chutí a chtěl hrát! Což utkání velmi pomohlo a hra byla po celý čas zajímavá. My jsme dnes velmi dobře regovali na všechny podněty, které se na hřišti i mimo něj děly a zaslouženě se prosazovali z pozic a akcí, které jsme si před utkáním naplánovali.
60:00 Komentář hostů Navrátil Ondřej (Trenér): Velice těžké utkání, bohužel, z naší strany byla lehká nerovozita a také se projevilo, jak je důležitá hlava. První třetina se nám moc nepovedla a pak už bylo velice těžké se vrátit do zápasu. S tímto soupeřem defakto nemožné. Ceníme si takových zápasů, do příště se poučíme. Děkujeme soupeřkám za hru.
60:00 Střely ve 3. části: 22:12
59:19 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 16:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #58 Nikola Skoková (16:4)
59:19 Po nádherném výhozu Galuškové, dala Skoková a Baldreichová z krásné akce gol!
58:55 Timeout FBC Liberec
58:55 GÓL FBC Liberec! 15:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová bez asistence (15:4)
57:46 Vyloučen hráč #75 Kateřina Jirsová družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:40 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 15:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Alica Brodňanová, asistoval #48 Andrea Břeská (15:3)
57:30 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 14:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #25 Lucie Baldreichová (14:3)
55:29 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 13:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková, asistoval #67 Michaela Poláčková (13:3)
55:25 Luxusní zákrok golmanky hostí!
53:05 Míček se pohybuje ze strany na stranu.
51:58 GÓL FBC Liberec! 12:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová z trestného střílení (12:3)
51:40 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 12:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #67 Michaela Poláčková (12:2)
51:25 Výborný zákrok golmanky hostí!
50:15 Diváci šílí!
49:19 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 11:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #67 Michaela Poláčková, asistoval #28 Karolína Lískovcová (11:2)
48:53 Vyloučen hráč #75 Kateřina Jirsová družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
48:10 Hosté budou vyloučeni.
47:15 Hosté střílejí břevno!
46:15 Brodnanová ukázková otočka a vyhla se tak dvou hráčkám na ráz.
44:51 Lískovcová střílela z voleje a ohrozila branku hostí.
41:01 Břeská ve velké šanci, střelu vyráží golmanka hostí.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #13 Anna Wienerová družstva FBC Liberec
40:00 Střely ve 2. části: 15:8
39:57 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 10:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #64 Michaela Moravcová, asistoval #28 Karolína Lískovcová (10:2)
39:57 Michaele Moravcové to dneska pálí!
39:10 GÓL FBC Liberec! 9:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #95 Veronika Šmídková (9:2)
39:10 Pěkně mířená střela Klubalové pod ruku golmana.
38:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #21 Alica Brodňanová (9:1)
38:20 Dechberoucí akce Břeské a Brodnanové.
36:40 Klubalová vážené fairplay gesto.
35:45 Vyloučen hráč #30 Nicol Červenková družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:50 Skoková s Baldreichovou v akci, ale bohužel míček Baldreichová těsně minula.
32:45 Exelentně mířená střela Škodové. Gaušková však střeží svou bránu.
31:52 Vyloučen hráč #21 Alica Brodňanová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
31:45 Domácí mají odložený trest a hosté hrají v šesti.
29:30 Střela Holcové ohrozila branku domácích.
27:37 Nádherný zákrok rukou od Galuškové!
26:02 Fryčová skvělý zákrok!
25:39 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková, asistoval #25 Lucie Baldreichová (8:1)
25:01 Dorážka Míkové a však těsně vedle brány.
23:04 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #46 Monika Halamová bez asistence (7:1)
22:40 Karolína Klubalová střelou tahem ohrozila branku domácích. Ale Galušková zakročuje a vyráží!
22:25 Míček je pod kontrolou domácích.
21:21 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:1
20:00 Střely v 1. části: 8:3
19:59 Poslední střelu Baldreichové likviduje Fryčová.
19:51 Vyloučen hráč #25 Tereza Holcová družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
19:10 Hosté mají odložené vyloučení a domácí jsou v šesti.
18:10 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková, asistoval #98 Eva Křtěnová (5:1)
18:10 Křtěnová našla Skokovou, která byla sama před bránou.
17:10 Vyloučen hráč #84 Klára Pavlů družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:40 Anet Fryčová měla skvělý zákrok rukou a zabránila golu!
15:25 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #64 Michaela Moravcová, asistoval #58 Nikola Skoková (4:1)
15:25 Michaela Moravcová má hatrick po luxusní nahrávce Skokové!
13:40 Hra se odehrává převážně na straně hostů.
11:45 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská bez asistence (3:1)
11:45 Andrea Břeská, hezkým individuálním únikem, přidává domácím třetí gol.
11:24 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #64 Michaela Moravcová, asistoval #25 Lucie Baldreichová (2:1)
11:24 Moravcová se blíží k hattricku.
09:25 Hosté v plném počtu.
07:25 Vyloučen hráč #18 Karolína Klubalová družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
07:14 Michaela Galůšková měla luxusní výhoz.
06:45 Andrea Břeská byla sama u brankářky a snažila se míček dovést do brány, bohužel neuspěšně.
05:45 Tým hostů měl špatnou rozehrávku a díky rychlím reakcím Míkové se Chodov ocitl ve velké šanci. Bohužel střela letí mimo branku.
05:35 Stav utkání je velice vyrovnaný.
03:40 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #95 Veronika Šmídková, asistoval #42 Lucie Cidlinská (1:1)
03:40 Šmídová se ocitla sama ve velkém brankvišti a z první střílí gol.
02:05 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
00:01 Uvodní buly vyhrává tým domácích.
00:00 Vážení diváci, vítám Vás na juniorkském zápase, kde se setká domací tým FAT PIPE FLORBAL Chodov a hostujicí tým FBC Liberec.