59
  • 59 58:09
    Č. Lípa

ACEMA Sparta Praha - FBC Česká Lípa 8:6
branky: 2. Julie Pecinová, 32. Aneta Navrátilová, 35. Barbora Kotábová, 39. Nikola Vostřáková, 41. Karolína Stošková, 47. Karolína Stošková, 53. Julie Pecinová, 54. Nikola Vostřáková - 7. Alexandra Šípová, 13. Alexandra Šípová, 18. Daniela Jandáčová, 33. Blažena Menšíková, 36. Daniela Jandáčová, 43. Daniela Jandáčová; rozhodčí: Samuel Uhliarik - Alexander McIntosh; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Karolina Hujerová 28 - Ada Červinků 27; po třetinách: 1:3, 3:2, 4:1
60:00 Komentář hostů Bartošová Lenka (Trenér): Dneska jsme opět darovali soupeři body. Hrozná hra ke které se mi nechce ani psát komentář. Hráčky si musí v hlavě uvědomit, že i v neděli se musí hrát na plno. n nSoupeři gratuluji.
60:00 Komentář domácích Kozlík Tomáš (Trenér): Prvních 30 minut jsme byli ospalí a vypadalo to dneska na trápení. Poté jsme se však zvedli, stejně jako včera jsme začli plnit pokyny, které nám hru výrazně zjednodušily. V třetí třetině jsme předvedli v dosavadní sezóně náš nejlepší výkon, kdy jsme zvládali dobře řešit situace 1-1, plnit defenzivní úkoly a vyspělým výkonem kontrolovat hru. Mám radost za náš tým, který se poctivým výkonem dopracoval k zasloužené výhře.
60:00 Střely ve 3. části: 11:11
60:00 Domácí hráčky nervy drásající konec zápasu zvládly a berou tři body do tabulky!! Gratulujeme!
59:27 Domácí golmanka si po sekané v brankovišti musí nechat ošetřit prsty,snad bude vše v pořádku.
59:00 Hosté to na naše děvčata zkoušejí v šesti.
58:09 Timeout FBC Česká Lípa
56:32 Vostřáková otočkou vymazala kapitánku hostí.
54:55 Kolotoč ze strany Sparty střídá jedna šance za druhou.
53:08 GÓL ACEMA Sparta Praha! 8:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #57 Nikola Vostřáková, asistoval #22 Lucie Dryáková (8:6)
53:08 Dryáková na Vostřákovou a je to další góól!!
52:50 GÓL ACEMA Sparta Praha! 7:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #17 Julie Pecinová, asistoval #68 Minh Anh Pham (7:6)
52:50 Díky bombě od Pecinové vedeme!
49:14 Hujerová si svými pokyny rovná obranu.
46:29 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #18 Karolína Stošková, asistoval #57 Nikola Vostřáková (6:6)
46:29 Stošková po nahrávce od Vostřákové znovu vyrovnává!
42:54 GÓL FBC Česká Lípa! 5:6
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Daniela Jandáčová bez asistence (5:6)
40:25 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #18 Karolína Stošková bez asistence (5:5)
40:25 Máme vyrovnáno!! Stošková neskutečně!
40:00 Střely ve 2. části: 14:11
38:47 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #57 Nikola Vostřáková bez asistence (4:5)
38:47 Vostřáková góóól!!
38:20 Pecinová nastavila strom hostující hráčce.
36:12 Vebrová teď zkušeně odebrala balónek hostující hráčce.
35:11 GÓL FBC Česká Lípa! 3:5
34:58 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #38 Barbora Kotábová, asistoval #12 Aneta Navrátilová (3:4)
34:58 Kotábová po nahrávce od Navrátilové vymetla pavučinku v levém rohu branky hostující golmanky.
33:20 Kratochvílová teď vymazala hráčku hostí.
32:21 GÓL FBC Česká Lípa! 2:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #29 Blažena Menšíková, asistoval #33 Barbora Hedánková (2:4)
32:21 Nedáš,dostaneš.
31:46 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #12 Aneta Navrátilová, asistoval #38 Barbora Kotábová (2:3)
31:46 Kotábová na Navrátilovou a je z toho gól!!
31:16 Dryáková teď vyslala naprosto famózní střelu,bohužel jen do golmanky.
30:12 Pecinová se v samostatném úniku ke střele nedostala.
28:15 Navrátilová teď s přehledem odebrala balónek protihráčce.
26:40 Hujerová svůj tým drží neskutečnými zákroky.
24:33 Neskutečná sekaná před bránou hostů.
23:45 A Hujerová opět neskutečně podržela svůj tým.
22:04 Pham se z toho chaosu teď dokázala vymotat a vyváží balonek do bezpečí.
20:00 Střely v 1. části: 10:12
19:35 Stošková teď byla rychlejší než samotný balonek.
17:52 GÓL FBC Česká Lípa! 1:3
17:52 Smolný gól Lípy střílí hráčka s číslem 10.
14:40 Hujerová neskutečným zákrokem balonek vyráží.
12:53 GÓL FBC Česká Lípa! 1:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #40 Alexandra Šípová, asistoval #22 Michaela Mazurová (1:2)
12:53 A máme tu další gol hostů,opět hráčka číslo 40.
11:35 Vostřáková střílí ale pouze do rukou golmanky.
06:05 GÓL FBC Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #40 Alexandra Šípová, asistoval #33 Barbora Hedánková (1:1)
06:05 A máme vyrovnáno,za hosty se prosazuje hráčka s číslem 40
05:44 Vyloučen hráč #57 Nikola Vostřáková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
03:53 Hujerová opět chrání svou svatyni.
03:00 Hosté střílí na branku a Hujerová vyráží.
01:06 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #17 Julie Pecinová bez asistence (1:0)
01:06 úvodní gol utkání dává Pecinová
00:01 úvodní buly vyhrávají hosté
00:00 Vítáme vás na dnešním zápase 15. kola 1. ligy juniorek.