2
  • 52 51:32
    Bohemians

Panthers Praha - FbŠ Bohemians 2:8
branky: 4. Zuzana Cihelková, 51. Magdalena Klírová - 19. Štěpánka Kubánková, 26. Tereza Spoustová, 32. Lucie Vodičková, 40. Kateřina Ciblová, 41. Kateřina Bünterová, 41. Lucie Vodičková, 42. Markéta Seidlerová, 43. Kateřina Ciblová; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Kateřina Macounová 30 - Tereza Kučerová 13; po třetinách: 1:1, 0:3, 1:4
60:00 Komentář domácích Skazko Pavel (Trenér): Tuhý obranný val vydržl zhruba půlku zápasu, ale bohužel výpadek na začátku 3. třetiny nás připravil o možnost poprat se o lepší výsledek.  n
60:00 Komentář hostů Cabejšek Daniel (Trenér): Po včerejším pozdním příjezdu nás dnes brzy ráno čekal opravdu tuhý obranný val. Jsem rád, že jsme postupem času našli na tuto obranu recept a že jsme v pohodě zvítězili. Tento víkend pro nás byl těžký celkově, spousta hráček zraněných a nemocných. Ale jsem rád, že to hrstka statečných zvládla a že bereme 6 bodů. Tak florbálku zdar a za 14 dní se vidíme na bublince.
60:00 Střely ve 3. části: 6:12
51:32 Timeout FbŠ Bohemians
51:32 Vyloučen hráč #36 Markéta Seidlerová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
50:08 GÓL Panthers Praha! 2:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #22 Magdalena Klírová, asistoval #24 Zuzana Cihelková (2:8)
49:34 Vyloučen hráč #61 Lucie Čermáková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
45:37 Vyloučen hráč #89 Kateřina Bünterová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za špatné střídání
45:03 Timeout Panthers Praha
42:49 GÓL FbŠ Bohemians! 1:8
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Kateřina Ciblová, asistoval #34 Tereza Spoustová (1:8)
41:36 GÓL FbŠ Bohemians! 1:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #36 Markéta Seidlerová, asistoval #34 Tereza Spoustová (1:7)
40:47 GÓL FbŠ Bohemians! 1:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #43 Lucie Vodičková, asistoval #61 Lucie Čermáková (1:6)
40:37 GÓL FbŠ Bohemians! 1:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #89 Kateřina Bünterová, asistoval #34 Tereza Spoustová (1:5)
40:00 Střely ve 2. části: 2:15
39:18 GÓL FbŠ Bohemians! 1:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Kateřina Ciblová, asistoval #36 Markéta Seidlerová (1:4)
31:31 GÓL FbŠ Bohemians! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #43 Lucie Vodičková, asistoval #89 Kateřina Bünterová (1:3)
25:45 GÓL FbŠ Bohemians! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Tereza Spoustová, asistoval #94 Kateřina Ciblová (1:2)
20:01 Úvodní buly lepší pro domácí tým.
20:00 Střely v 1. části: 7:11
18:24 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #31 Štěpánka Kubánková, asistoval #34 Tereza Spoustová (1:1)
15:20 V této fázi zápasu jsou hosté více na balónku.
07:00 Bohemians pálí pouze do dobře postavených bloků.
03:49 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #24 Zuzana Cihelková, asistoval #49 Eliška Zubová (1:0)
03:49 Domácí fantastickou kombinací otevírají stav utkání.