60
  • 60 59:00
    Olomouc

FBS Olomouc - GC System Bulldogs Brno 9:1
branky: 4. Lada Hana Logrová, 19. Valentýna Zerzánová, 19. Klára Horčičková, 22. Gabriela Vaculová, 23. Gabriela Vaculová, 42. Valentýna Zerzánová, 46. Šárka Zhébalová, 47. Klára Horčičková, 54. Šárka Zhébalová - 47. Karolina Bartoňková; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 93; zásahy brankářů: Klára Hodulíková 15 - Lenka Richterová 12, Lucie Behringerová 8; po třetinách: 3:0, 2:0, 4:1
60:00 Komentář hostů Brouček Martin (Trenér): Blahopřejeme k vítězství.....
60:00 Komentář domácích Čoček Ondřej (Trenér): V dnešním zápase jsme navázali na kvalitní výkon z toho včerejšího, snažili jsme se držet na míčku a nepustit soupeřky do tlaku. Trochu jsme jim tím vrátili včerejší porážku našich žen v extralize, ale především jsme si upevnili některé dovednosti, které jsme v poslední době trénovali a pomalu je začínáme uplatňovat i ve hře, což je pro mě obrovsky pozitivní. Jsem rád, že zrovna dnešní "charitativní zápas", který jsme věnovali Klokánku, se nám podařilo vyhrát a navíc divákům se podařilo vybrat skoro 7000,- Kč na dobročinné účely. nDěkujeme soupeřkám za zápas a přejeme hodně štestí do dalších bojů.
60:00 Střely ve 3. části: 12:7
59:00 Timeout FBS Olomouc
59:00 Domácí celek si oddychl při time-outu a oba týmy jsou připraveny na poslední minutu utkání.
57:29 Poslední tři minuty, u míčku hostujicí tým.
56:21 Ani druhá přesilová hra Olomouci nepřinesla golovou situaci.
55:33 Vaculová a její tvrdá střela! Ale na branku to nestačilo.
54:22 Domácí celek má nyný přesilovou hru. Postupně se dostává na útočnou polovinu a čeká na vhodný okamžik na zakončení.
54:11 Vyloučen hráč #88 Lota Najsrová družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
53:31 GÓL FBS Olomouc! 9:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #84 Šárka Zhébalová, asistoval #76 Kateřina Stoklásková (9:1)
53:31 Střela Zhébalové končí za zády golmanky hostů.
53:08 Akce střídá akci, a olomoucké hráčky chtějí brankový náskok co nejvíce navýšit.
52:00 Zhébalová sama na golmanku hostů,její střela končí pouze zákrokem.
50:54 Bartoňková dává krásnou přihrávku, ale ta nenachází čepel žádné spoluhráčky a míčku se ujímají domácí.
49:16 Olomoucká pětka chybuje před brankou a u míčku hosté.
47:50 Veselá sama před olomouckou brankou, bez zakončení.
47:20 Hodulíková teď nemohla miček najít, ale nakonec ho má pevně ve svých rukou.
46:44 GÓL GC System Bulldogs Brno! 8:1
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #27 Karolina Bartoňková bez asistence (8:1)
46:44 Brno střílí a je to gol!
46:26 GÓL FBS Olomouc! 8:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Klára Horčičková, asistoval #68 Gabriela Vaculová (8:0)
45:07 GÓL FBS Olomouc! 7:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #84 Šárka Zhébalová bez asistence (7:0)
45:07 Sedmý gol dnešního zápasu přidává do své sbírky Zhébalová.
43:11 Svobodová poslala pozemní střelu, ale Hodulíková sbírá pokus patičkou.
42:55 Veselá ohrozila svým pokusem nulu Olomouce na světelné tabuli.
41:28 Třetí třetinu nám otevřela šestá branka Olomouce.
41:09 GÓL FBS Olomouc! 6:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová, asistoval #63 Veronika Mrázková (6:0)
40:01 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Lucie Behringerová družstva GC System Bulldogs Brno
40:00 Střely ve 2. části: 6:4
39:27 Poslední vteřiny druhé třetiny a Brno se dostává do střelecké šance.
38:24 Stoklásková chtěla tak moc zakončit, že málěm dama skončila v brance. Povedená šance, ale golem nekončí.
37:48 Olomoucká pětka nám právě předvedla perfektní souhru.
36:10 Zerzanová vzduchem na Mrázkovou, ale míček mízí za zadním mantinelem.
35:39 Hosté rozehrávaji z půlky hříště, ale domácí hráčky je v zápětí o míček hned připravují.
32:19 Najsrová právě vybojovala míček pro svůj tým a ihned se tlačí do střely.
31:55 Tvrdý zákrok na Zhébalovou, u míčku opět domácí celek.
29:37 Domácí si připravují střelu, ale zatím nevidíme přílišnou aktivitu.
28:37 Vyloučen hráč #98 Nikol Kovárníková družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
28:34 Faul na brančíkovou a máme tu další přesilovku.
27:26 Olomoucká pevnost pro zatím odolává, hosté se snaží najít skulinku pro zakončení.
27:03 Vyloučen hráč #76 Kateřina Stoklásková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
26:54 Bude se vylučovat a to na straně Olomouce.
26:15 Olomoucká obrana se snažila podržet míček, odrazem se dostává před branku, kde soupeř zkouší zakončit, míček končí za matinelem.
25:03 Hosté si vysloužili standartní situace na půli hřiště.
24:34 Bartoňková střílí, míček nekončí za zády Hodulikové, pouze v jejich rukou.
23:45 Hoduliková si připisuje další zákrok při nelehké střele hostujícího celku.
23:10 Mrazková skvělě! Zakončení ze vzduchu vypadalo velmi nadějně. Richterová, ale skákajicí míček polapila.
22:20 Duo Vaculová, Hořčičková přidávají hned dvě golovky za sebou.
22:12 GÓL FBS Olomouc! 5:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #68 Gabriela Vaculová, asistoval #71 Klára Horčičková (5:0)
21:58 GÓL FBS Olomouc! 4:0
20:45 Urbanová testuje připravenost Hodulíkové, ale ta bez většího problému střelu protihráčky likviduje.
20:01 Vtup do druhé třetiny lépe pro domácí, buly končí na jejich straně.
20:00 Střely v 1. části: 11:5
19:27 Poslední vteřiny první třetiny a hosté se snaží ještě využít standartní situace na velkém brakovišti.
18:52 GÓL FBS Olomouc! 3:0
18:40 Zmrzlá z dálky nahazuje na bránu.
18:00 GÓL FBS Olomouc! 2:0
17:23 Zerzanová nevyužila nahrávku do prázdně brány. Mrázková se snaží ještě míček dostat za záda Richterové.
16:57 Logrová procpala míček po mantinelu a dostává tak své spoluhráčky do šance.
15:57 Veselá se opět blíží k bráně Hodulíkové, ale Mrázková ji důrazně dostupuje na mantinelu.
13:30 Hořčičková dává luxusní nahrávku do prázdné, ale Vaculová míček míjí.
11:52 Veselá bojovně vtrhla mezi soupeřky, ale míček nezískává.
10:14 Hlaviznová na Vaculovou, ale míček se nějak zapletl pod nohy soupeřek a šance zanikla.
08:30 Domácí rozehrávají standartní situaci z rohu, ale o míček je rychle připravila obrana hostů.
07:50 Aktivita obou týmu je vyrovnaná a na palubovce vidíme spoustu akcí.
06:41 Kovárníkova se pouští také do útoku a míří k olomoucké bráně.
05:58 Najsrová v šanci, míček se jí, ale ze vzduchu trefit nepodařilo.
04:42 Ševčíková na Stokláskovou, ale  míček skončil v bezpečí u hostujicí golmanky.
04:08 Domácí tým se dostal do vedení a ve své aktivitě rozhodně neustává.
03:30 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #81 Lada Hana Logrová, asistoval #63 Veronika Mrázková (1:0)
03:30 Olomoc pálí a je to gol!
01:23 Hlaviznová se dostala ke střele. Její rána trefuje pouze obranu hostů.
00:01 První buly tohto zápasu vyhrává olomoucký tým.