5:6
    Nikol KOVÁRNÍKOVÁ
    (Bartoňková)

Sklo Bohemia Světlá n/S - GC System Bulldogs Brno 5:6
branky: 16. Marie Bartošková, 16. Barbora Beránková, 16. Tereza Štursová, 46. Šárka Kudlová, 52. Šárka Kudlová - 4. Natálie Lukášová, 7. Natálie Lukášová, 10. Karolina Bartoňková, 41. Karolina Bartoňková, 44. Karolina Bartoňková, 60. Nikol Kovárníková; rozhodčí: Daniel Kršek - Petr Kos; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Nela Machalová 13 - Lenka Richterová 25; po třetinách: 3:3, 0:0, 2:3
60:00 Komentář hostů Brouček Martin (Trenér): Horská dráha od záčatku až do štastného konce. Díky soupeři, divákum.....JULIE
60:00 Komentář domácích Rosecký Tomáš (Vedoucí): Celý zápas byl jak na houpačce.Hrozný start do začátku zápasu jsme dokázali napravit. Podobně začala i třetí třetina. Přestože jsme vyrovnali na 5:5, o všem rozhodla chyba pouhých 5 sekund před koncem. Krutý konec bojovného zápasu, šance měly oba týmy. Musíme se z toho probrat a zítra porazit druhé Brno. Přejeme soupeři pohodovou cestu domů a děkujeme za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
59:56 Domácí si vybírají time out a zkouší hru v šesti.
59:55 Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
59:55 GÓL GC System Bulldogs Brno! 5:6
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #98 Nikol Kovárníková, asistoval #27 Karolina Bartoňková (5:6)
57:09 Machalová si připisuje důležitý zákrok.
51:14 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 5:5
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #6 Šárka Kudlová, asistoval #67 Veronika Beránková (5:5)
51:14 Krásná souhra Beránkové a Kudlové. Radost pohledět.
51:10 Timeout GC System Bulldogs Brno
45:05 Kudlová doráží střelu Beránkové mladší a utkání se nám opět dramatizuje.
45:00 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 4:5
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #6 Šárka Kudlová, asistoval #26 Barbora Beránková (4:5)
43:45 Bohužel domácí tým přesilovku nevyužívá. Naopak se prosazuje tým hostí a odskakuje do dvoubrankového vedení.
43:38 GÓL GC System Bulldogs Brno! 3:5
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #27 Karolina Bartoňková bez asistence (3:5)
42:10 Vidíme první přesilovku v utkání. Podaří se ji domácímu týmu využít a dorovnat stav utkání?
42:07 Vyloučen hráč #16 Kristýna Veselá družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání
40:14 Hostě vstupují do začátku třetí třetiny aktivněji. Jejich snaha se vyplácí.Dávají čtvrtou branku a dostávají se do vedení.
40:13 GÓL GC System Bulldogs Brno! 3:4
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #27 Karolina Bartoňková, asistoval #16 Kristýna Veselá (3:4)
40:00 Střely ve 2. části: 10:3
39:57 Poslední střelu druhé třetiny si připisuje tým hostí.
39:25 Střela Beránkové starší brankářku nepřekvapila. Stav se nemění.
37:30 Krásná kombinace Kudlové a Beránkové mladší, která bohužel neskončila další vstřelenou brankou.
36:20 Štěstí nyní stálo na straně domácích. Obrana si nerozuměla, což vyústilo v gólovou šanci.
35:13 Golmanka hostí si vyžádala pomoc zdravotnice.Hra je pozastavena.
33:39 Rozehrávka Bulldogs z útočného pásma končí protiútokem domácího týmu.
32:05 Skrýtá střela Beránkové končí sražena za mantinelem.
29:35 Krásný výhoz Machalové na Urbanovou. Bohužel pro domácí -nevyužit.
27:00 Hráčka hostí s číslem 88 prochází hřištěm jak nůž máslem.
26:12 Střela hostí z půlky prověřila pozornost domácí golmanky.
25:20 Ze střídačky se ozývá, že hře chybí důraz, s čímž souhlasíme.
24:15 Hra se přelévá ze strany na stranu. Oba týmy se prezentují aktivní hrou.
22:10 Krásná spolupráce Beránkové a Urbanové končí břevnem.
21:41 Utkání pokračuje ve vysokém tempu.
20:00 Střely v 1. části: 9:7
15:48 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #29 Tereza Štursová, asistoval #21 Viktorie Váňová (3:3)
15:37 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #26 Barbora Beránková, asistoval #6 Šárka Kudlová (2:3)
15:08 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #13 Marie Bartošková bez asistence (1:3)
09:18 GÓL GC System Bulldogs Brno! 0:3
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #27 Karolina Bartoňková, asistoval #73 Adéla Mikšlová (0:3)
06:09 GÓL GC System Bulldogs Brno! 0:2
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #10 Natálie Lukášová, asistoval #3 Klára Pilařová (0:2)
03:37 GÓL GC System Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #10 Natálie Lukášová, asistoval #73 Adéla Mikšlová (0:1)