• 59 58:59
    8:10
    (Kubalčíková)

GC System Bulldogs Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice 8:10
branky: 1. Kristýna Veselá, 3. Nikol Kovárníková, 9. Lota Najsrová, 15. Markéta Vlčková, 19. Karolina Bartoňková, 37. Karolina Bartoňková, 46. Karolína Čižmárová, 50. Markéta Vlčková - 5. Dagmar Hradilová, 8. Nela Sikorová, 9. Karolína Šimková, 12. Bára Slušná, 25. Natálie Jedličková, 29. Nela Sikorová, 39. Nela Sikorová, 41. Nela Sikorová, 52. Nela Kubalčíková, 59. Nela Sikorová; rozhodčí: Jan Saňka - Jana Kubalíková; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Natálie Jabůrková 9, Lenka Richterová 13 - Amelie Kotásková 17; po třetinách: 5:4, 1:3, 2:3
60:00 Komentář domácích Brouček Martin (Trenér): První třetina nabídla přestřelku, která dala základy k ofenzivní hře. Bylo to otevřené až do konce, mohl vyhrát kdokoli, jak psal kolega, rozhodlo méně chyb....
60:00 Komentář hostů David Patrik (Vedoucí): V zápase, ve kterém rozhodovalo to, který tým udělá méně chyb, nám přinesla výhru dobrá střelecká forma. Do Brna jsme přijeli s tím, že si konečně nadělíme 6 bodů, což se nám povedlo, takže jsme spokojení. Každopádně zítra se vracíme zpátky do práce, protože věcí, které musíme zlepšit, je ještě hodně. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 10:13
58:59 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová, asistoval #96 Nela Kubalčíková (8:10)
58:59 Síkorova znovu proměňuje.
57:54 Bolfová mohla srovnat, ale netrefuje.
56:17 Vyloučen hráč #20 Nela Sikorová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
53:55 Richterová dnes drží brno stále v naději.
52:56 Timeout GC System Bulldogs Brno
52:28 Hodová už nemůže, a tak si žádá o střídání.
51:10 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #96 Nela Kubalčíková, asistoval #20 Nela Sikorová (8:9)
49:41 GÓL GC System Bulldogs Brno! 8:8
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #9 Markéta Vlčková bez asistence (8:8)
48:45 Řezáčová vybojovala míček pro Brno.
45:57 GÓL GC System Bulldogs Brno! 7:8
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #37 Karolína Čižmárová bez asistence (7:8)
45:57 Čižmárová využívá chyby Částečkové a posílá Kotáskovou do bufetu.
45:06 Veselá trefuje Smetanovou.
43:25 Najsrová na Hodovou, ale Kotásková chytá.
40:26 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová, asistoval #78 Adéla Mozdřenová (6:8)
40:26 Levá, pravá pojď sem, kam jdeš v podání Síkorové.
40:01 Buly pro Brno.
40:00 Střely ve 2. části: 6:10
39:58 Kubálíčková padá na Richterovou.
39:57 Richterová chytá sólo Kubalíčkové.
38:50 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:7
38:48 Vyloučen hráč #73 Adéla Mikšlová družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
36:46 GÓL GC System Bulldogs Brno! 6:6
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #27 Karolina Bartoňková, asistoval #98 Nikol Kovárníková (6:6)
36:46 Znovu tady máme duo Bartoňková, Kovárníková.
36:28 Vlčková těsně nad.
33:48 Kubalíčková teď mohla navíšit, ale netrefuje.
32:59 Šefraná teď mohla srovnat, ale netrefuje.
28:50 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:6
28:50 Střídání brankáře. Nový brankář #11 Lenka Richterová družstva GC System Bulldogs Brno
28:15 Šefraná zachraňuje
25:44 Urbanová si teď vyměnila pár nahrávek s Řezáčovou.
24:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #28 Natálie Jedličková, asistoval #5 Jana Horečková (5:5)
24:09 Jedličková po krásné nahrávce od Horečkové trefuje nad rameno Jabůrkové.
23:32 Kovárníková trefuje první blok.
22:24 Václavíková poklekává k mantinelu.
20:55 Částečková trefuje tyč.
20:01 Buly pro Ostravu
20:00 Střely v 1. části: 9:9
19:59 Mame tady konec první třetiny ve kterém výtězí domácí poměrem 5:4.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:09 GÓL GC System Bulldogs Brno! 5:4
14:57 GÓL GC System Bulldogs Brno! 4:4
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #9 Markéta Vlčková, asistoval #98 Nikol Kovárníková (4:4)
13:55 Řezáčová byla teď seřezaná a hned padá.
11:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Bára Slušná bez asistence (3:4)
11:15 Jabůrková dostáva již druhý gól mezi nohy.
08:35 GÓL GC System Bulldogs Brno! 3:3
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #88 Lota Najsrová bez asistence (3:3)
08:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #24 Karolína Šimková, asistoval #28 Natálie Jedličková (2:3)
07:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová, asistoval #17 Tereza Smetanová (2:2)
04:44 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #6 Dagmar Hradilová, asistoval #12 Abigail Mojová (2:1)
02:49 GÓL GC System Bulldogs Brno! 2:0
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #98 Nikol Kovárníková, asistoval #27 Karolina Bartoňková (2:0)
01:59 Řezáčová zkouší z úhlu, ale Kotásková chytá.
00:52 GÓL GC System Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #16 Kristýna Veselá, asistoval #27 Karolina Bartoňková (1:0)
00:52 Veselá z první střely proměňuje a posílá domácí do vedení.
00:01 Úvodní buly pro Ostravu.
00:00 Dobré odpoledne dámy a pánové vítame Vás na 13. kole 1. ligy juniorek, ve kterém se utkají domácí GC System Bulldogs Brno a proti ním 1. SC TEMPISH Vítkovice.