• 60 59:04
    14:3
    (Majerová)

BLACK ANGELS - Panthers Praha 14:3
branky: 6. Nikola Štekerová, 12. Lucie Šárová, 15. Nikola Štekerová, 15. Vendula Kolkusová, 26. Denisa Výborná, 28. Nikola Štekerová, 35. Tereza Staňková, 39. Anna Žitná, 47. Adéla Gomolová, 51. Karolína Majerová, 55. Linda Fuchsová, 56. Vendula Kolkusová, 58. Nikola Štekerová, 60. Tereza Staňková - 22. Klára Schmiedová, 27. Zuzana Cihelková, 53. Tereza Mandíková; rozhodčí: Michal Obertan - Ondřej Otáhal; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Eliška Svrčková 14 - Markéta Rundštuková 24; po třetinách: 4:0, 4:2, 6:1
60:00 Komentář domácích Fuchs Vladimír (Trenér): Chvíli jsme se rozjížděli, ale následně jsme předvedli kvalitní výkon vyjádřený množstvím pěkných branek. Výborný příspěvek obránců do hry. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00 Komentář hostů: Dnešní zápas nás mrzí, nakupili jsme hromadu chyb do obrany a své šance spolehlivě zahazovali. Bohužel jsme to soupeři dost usnadnili, příště snad předvedeme lepší výkon.
60:00 Střely ve 3. části: 11:5
59:04 GÓL BLACK ANGELS! 14:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #97 Tereza Staňková, asistoval #5 Karolína Majerová (14:3)
57:09 GÓL BLACK ANGELS! 13:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #36 Nikola Štekerová, asistoval #53 Lucie Šárová (13:3)
55:55 GÓL BLACK ANGELS! 12:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #76 Vendula Kolkusová bez asistence (12:3)
54:12 GÓL BLACK ANGELS! 11:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #16 Linda Fuchsová, asistoval #53 Lucie Šárová (11:3)
52:16 GÓL Panthers Praha! 10:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #78 Tereza Mandíková, asistoval #68 Šárka Hromková (10:3)
51:20 Vyloučen hráč #99 Denisa Výborná družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
50:50 GÓL BLACK ANGELS! 10:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #5 Karolína Majerová, asistoval #36 Nikola Štekerová (10:2)
49:39 Rundštuková svými zákroky drží tým.
46:02 GÓL BLACK ANGELS! 9:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #84 Adéla Gomolová, asistoval #5 Karolína Majerová (9:2)
45:05 Majerová trefuje pouze tyč.
41:15 Výborná přestřeluje bránu hostů
40:00 Střely ve 2. části: 12:7
39:02 Žitná si připisuje další kanadský bod
38:58 GÓL BLACK ANGELS! 8:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #29 Anna Žitná bez asistence (8:2)
35:15 Přesilovou hru si dnes vyzkoušejí i hráčky Panthers.
35:11 Vyloučen hráč #76 Vendula Kolkusová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování
34:46 GÓL BLACK ANGELS! 7:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #97 Tereza Staňková, asistoval #16 Linda Fuchsová (7:2)
32:34 Golmanka Panthers chytila střelu Fuchsové.
28:01 Holky BA teď krásně využily přesilovou hru, a vstřelily 6. gól.
27:49 GÓL BLACK ANGELS! 6:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #36 Nikola Štekerová, asistoval #99 Denisa Výborná (6:2)
26:59 Vyloučen hráč #6 Eliška Zubová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
26:14 GÓL Panthers Praha! 5:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #24 Zuzana Cihelková, asistoval #40 Klára Schmiedová (5:2)
25:51 GÓL BLACK ANGELS! 5:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná bez asistence (5:1)
25:20 Smichedová se nedokázala dostat přes brankářku Svrčkovou
21:42 GÓL Panthers Praha! 4:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Klára Schmiedová, asistoval #24 Zuzana Cihelková (4:1)
21:42 Míček teď projel okolo nohy brankářky BA, a je z toho první gól Panthers.
20:30 První část zápasu měl jednoznačně ve své režii tým BA. V první minutě velká  šance hostů.
20:00 Střely v 1. části: 14:5
19:33 Další gólovou šanci Panthers teď vychytala Eliška.
16:59 Hráčka Panthers teď v gólové šanci netrefuje bránu
16:38 První část zápasu bez vyloučení.
15:20 Pěkná kontrola balonku na straně domácích
14:38 Timeout Panthers Praha
14:38 GÓL BLACK ANGELS! 4:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #76 Vendula Kolkusová, asistoval #16 Linda Fuchsová (4:0)
14:29 GÓL BLACK ANGELS! 3:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #36 Nikola Štekerová bez asistence (3:0)
11:15 GÓL BLACK ANGELS! 2:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #53 Lucie Šárová, asistoval #5 Karolína Majerová (2:0)
10:00 Ze své herní převahy vytěžily hráčky BA  zatím jeden gol.
07:00 Hráčky BA zasypaly branku soupeře množstvím střel.
05:11 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #36 Nikola Štekerová, asistoval #5 Karolína Majerová (1:0)