8:2
    Edita BOHÁČKOVÁ
    (Holečková)

FBC Česká Lípa - FBŠ SLAVIA Plzeň 9:2
branky: 3. Michaela Mazurová, 4. Barbora Hedánková, 12. Alexandra Šípová, 17. Barbora Hedánková, 17. Daniela Jandáčová, 27. Adéla Měchurová, 29. Alexandra Šípová, 40. Štěpánka Haklová, 47. Daniela Jandáčová - 7. Simona Staňková, 47. Edita Boháčková; rozhodčí: Martin Procházka - Daniel Castrillo; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 117; zásahy brankářů: Viktorie Ševrová 21 - Veronika Čemoláková 26; po třetinách: 5:1, 3:0, 1:1
60:00 Komentář hostů Šimek Jakub (Trenér): Do zápasu jsme měli dost vlažný vstup. Od druhé třetiny to sneslo z naší strany hodnotící měřítko. Děkuji holkám, které se vydaly na daleký sever a po dva zápasy makaly. Díky soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácích Bartošová Lenka (Trenér): Jsme rádi, že jsme další zápas dokázali vyhrát. Zisk 6 bodů za prodloužený víkend je super. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 9:10
59:59 A je to jisté, Lípa si z dnešního zápasu odnáší 3 body
46:47 GÓL FBC Česká Lípa! 9:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Daniela Jandáčová bez asistence (9:2)
46:47 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 8:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #50 Edita Boháčková, asistoval #53 Kateřina Holečková (8:2)
46:44 Zborníková střílí, Ševrová však střelu vyráží
43:26 Haklová střílí, ovšem do bloku
42:33 Hosté hrají v plném počtu
40:33 Domací tým hraje přesilovku
40:32 Vyloučen hráč #81 Natálie Šindelářová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
40:20 Plzeň rozehrává v útočné polovině
40:01 Buly vyhrávají domácí
40:00 Střely ve 2. části: 13:7
39:27 GÓL FBC Česká Lípa! 8:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Štěpánka Haklová, asistoval #64 Kateřina Hanzlíková (8:1)
36:50 Duchková obehrává Menšíkovou a drží si jí od těla
35:48 Menšíková zkouší proniknout k brance soupeře
32:20 Tým hostí hraje opět v plném počtu
30:19 Vyloučen hráč #81 Natálie Šindelářová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost
30:17 Šindelářová po své akci končí na trestné lavici
29:35 Jandáčová sóluje na soupeřovu branku
28:12 GÓL FBC Česká Lípa! 7:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #40 Alexandra Šípová, asistoval #33 Barbora Hedánková (7:1)
27:00 Peteříková střílí na Ševrovou, ale střela letí mimo branku
26:05 GÓL FBC Česká Lípa! 6:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #31 Adéla Měchurová, asistoval #81 Lucie Smrčková (6:1)
26:03 Měchurová po nahrávce od Smrčkové dává ukázkový gól
20:00 Buly vyhrávají domácí
20:00 Střely v 1. části: 13:6
17:30 Čemoláková úspěšně blokuje střely Měchurové
16:29 GÓL FBC Česká Lípa! 5:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Daniela Jandáčová, asistoval #81 Lucie Smrčková (5:1)
16:11 GÓL FBC Česká Lípa! 4:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #33 Barbora Hedánková, asistoval #29 Blažena Menšíková (4:1)
16:10 Menšíková z krásné šance střílí gól
14:01 Čemoláková úspěšně blokuje střelu Zikmundové
11:11 GÓL FBC Česká Lípa! 3:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #40 Alexandra Šípová, asistoval #22 Michaela Mazurová (3:1)
09:48 Smrčková a Jandáčová kombinují a snaží se vystřelit na bránu
08:32 Plzeň se úspěšně brání České Lípě
06:53 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #99 Simona Staňková bez asistence (2:1)
06:40 Lípa se nachází na útočné polovině a snaží se prolomit Plzeňskou obranu
03:34 GÓL FBC Česká Lípa! 2:0
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #33 Barbora Hedánková, asistoval #40 Alexandra Šípová (2:0)
02:27 GÓL FBC Česká Lípa! 1:0
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #22 Michaela Mazurová, asistoval #29 Blažena Menšíková (1:0)
00:30 Hanzlíková střílí na branku, ale netrefuje.
00:00 Oba týmy již mají nastoupeno a úvodní buly vyhrávají hosté.
00:00 Dobré odpoledne vážení florbaloví divácí, dovolte mi vás přivítat u dnešního online textového přenosu ze zápasu týmů FBC Česká Lípa a FBŠ Slavia Plzeň