1

3.

série

FBC Liberec - Tatran Střešovice 5:4pn
branky: 34. Karolína Klubalová, 37. Karolína Klubalová, 44. Kateřina Jirsová, 58. Petra Škodová, N Lucie Cidlinská - 5. Bára Matějková, 9. Pavlína Soukupová, 11. Karolína Bláhová, 57. Nikola Pieczonková; rozhodčí: Marek Pohunek - Vojtěch Beránek; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Aneta Fryčová 32 - Veronika Novotná 26; po třetinách: 0:3, 2:0, 2:1, 0:0
Komentář domácích Navrátil Ondřej (Trenér): Dnes super utkání, zápas, na který jsme se dlouho těšili. V úplně jiném tempu, než včera. Bohužel nám utekla nám první třetina. Jsem velice hrdý, jak jsme se vrátili do zápasu. Škoda, že takové zápasy nemáme pravidelně. Děkujeme soupeřkám za zápas a přejime jim hodně štěstí dále.
Komentář hostů Michálek Marek (Trenér): Výborné utkání s jednou jedinou černou kaňkou a tou rozhodne není prohra. Doufam, že si holky z dneska odejdou silnejsi hlavne po psychické stránce a opět je to posune jako lidi, protože vše ostatní je a bude jen zábava a ta by to dneska v podstatě byla. Gratuluji soupeři k výhře. My pokračujeme v naší práci a cestě, která je podle nás správná.
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice hráč #14 Barbora Lovíšková , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #75 Kateřina Jirsová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice hráč #11 Karolína Stůjová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #74 Lucie Cidlinská a vstřelil rozhodující gól (5:4).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice hráč #24 Sofie Gocová a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #18 Karolína Klubalová a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 3:7
60:00 Střely ve 3. části: 10:8
58:09 Timeout FBC Liberec
57:53 GÓL FBC Liberec! 4:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Petra Škodová, asistoval #6 Markéta Šorfová (4:4)
56:09 GÓL Tatran Střešovice! 3:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #37 Karolína Bláhová (3:4)
53:17 Vyloučen hráč #77 Adéla Bořilová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
50:36 Timeout Tatran Střešovice
43:35 GÓL FBC Liberec! 3:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #75 Kateřina Jirsová bez asistence (3:3)
40:00 Střely ve 2. části: 12:12
36:12 GÓL FBC Liberec! 2:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #17 Petra Škodová (2:3)
33:56 GÓL FBC Liberec! 1:3
33:47 Vyloučen hráč #11 Karolína Stůjová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:03 Vyloučen hráč #17 Bára Matějková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
20:05 Do druhé třetiny vstoupil liberec tlakem
20:00 Střely v 1. části: 5:9
19:00 Znovu tlak tatranu
17:51 Sotva přesliovka sklončila, měl Liberec šanci. Škoda
15:51 Vyloučen hráč #25 Tereza Holcová družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
15:51 Nevybíravý zákrok holcové znamená přesilovku Tatranu
14:33 Tatran tlačí liberecké na jejich polovině
12:30 Tatran si teď hlídá míček
11:10 Rozehra liberce z dobré pozice
10:37 GÓL Tatran Střešovice! 0:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Karolína Bláhová, asistoval #12 Valentýna Viková (0:3)
10:37 Pěkná akce tatranu znamená 0:3.
09:30 Hraje se nahoru dolů
08:03 GÓL Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #54 Pavlína Soukupová, asistoval #89 Michaela Cendelínová (0:2)
08:00 Liberec se ne a ne dostat k zakončení
07:14 Další nebezpečná střela tatranu
05:50 Faul na Kučerovou a rozehra liberce
04:18 Tatran z první akce dává gól
04:15 GÓL Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #17 Bára Matějková, asistoval #24 Sofie Gocová (0:1)
03:23 zatím jediná střela ze strany liberce
00:01 Dobrý den. Vítáme vás na utkání Liberec - Tatran hraném v Turnově