4:9
    Rozálie JANOŠOVÁ
    ()

GC System Bulldogs Brno - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 4:9
branky: 14. Kristýna Veselá, 36. Kristýna Veselá, 47. Lota Najsrová, 53. Nikol Kovárníková - 1. Adéla Feiková, 11. Kristýna Klubalová, 24. Radka Niemczyková, 27. Nela Blažková, 35. Radka Niemczyková, 40. Nela Bolfová, 50. Kristýna Klubalová, 53. Kristýna Gajdečková, 58. Rozálie Janošová; rozhodčí: Michal Havelka - Jan Frýdek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Lenka Richterová 11 - Magdaléna Hrišková 18; po třetinách: 1:2, 1:4, 2:3
60:00 Komentář hostů Pasecký Luděk (Trenér): Soupeř výborně presoval celý zápas. Dokud jsme ale hráli jednoduše a v pohybu dopředu, měli jsme zápas plně pod kontrolou, což platilo hlavně ve druhé třetině. Když jsme míčky předržovali, hráli ze stoje a dozadu, dostávali jsme Brno na koně a museli se bát o výsledek. Jsme rádi, že jsme utkání nakonec zvládli a proměnili dostatek šancí pro bezpečnou výhru. Výkon ale rozhodně ideální nebyl.
60:00 Komentář domácích Brouček Martin (Trenér): Po dlouhé době dobrý výkon po celých 60 minut hry. Méně chyb, lepší výsledek do budoucna.
60:00 Střely ve 3. části: 10:6
59:56 Poslední šanci zápasu hasí Richterová. Je dobojováno.
59:00 Probíhá poslední minuta, Ostrava hraje na míčku.
57:44 Janošová se vytočila z rohu až před branku a prostřelila Richterovou okolo bližší tyčky...
57:43 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:9
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #73 Rozálie Janošová bez asistence (4:9)
56:54 V situaci 2 na 1 Ostrava trestuhodně míjí...
56:15 Buldočky riskují a napadají, avšak je z toho mnoho propadů.
55:10 Najsrová jen do bloku a o dorážku se též zvládla postarat ostravská obrana.
54:01 Veselá úplně sama před brankou, ale nedokázala zasunout míček za ležící brankářku! Obrovská šance.
53:25 Richterová hasí další brejk FBC.
52:37 Po ztrátě na vlastní polovině a gólu Kovárníkové vašk Buldočky propadly a Ostrava získavá rchle zpět své čtyřbrankové vedení.
52:36 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:8
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #14 Kristýna Gajdečková, asistoval #76 Anna Včelná (4:8)
52:11 GÓL GC System Bulldogs Brno! 4:7
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #98 Nikol Kovárníková, asistoval #27 Karolina Bartoňková (4:7)
50:40 Buldočky však dál presují a trefují další tyčku!
49:44 Katastrofální propad buldoček a je z toho gól ve vlastním oslabení...
49:43 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #77 Kristýna Klubalová, asistoval #65 Radka Niemczyková (3:7)
49:33 Bartoňková v dobré šanci jen do gólmanky.
48:44 Najsrová jen do gólmanky.
48:22 Buldočky tlačí, ale zatím nic z toho.
47:55 Vyloučen hráč #79 Adéla Keberlová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za špatné střídání
47:54 Tomešová trefuje tyč!
47:36 Buldočky na míčku. Gól jim vlil energii do žil.
46:38 Nádherná kombinace Bulldogs, které snižují.
46:17 GÓL GC System Bulldogs Brno! 3:6
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #88 Lota Najsrová, asistoval #37 Karolína Čižmárová (3:6)
44:21 Ostrava rozehrává z rohu. Stejně jako ve druhé třetině hraje FBC na míčku a domácím ho moc nepouští.
42:48 Míček chvíli skotačil po brankovišti, ale Buldočky tuto situaci zvládly a hrají v plném počtu.
42:11 Klubalová těsně nad.
41:38 Richterová opět jistotou mezi třemi tyčemi.
41:01 První ostravská střela v přesilovce, míček je v rohu
40:49 Vyloučen hráč #88 Lota Najsrová družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
40:38 Ostrava hraje ve výhodě.
40:00 Střely ve 2. části: 5:6
39:59 Druhá třetina patřila jasně Ostravě, která převzala otěže zápasu a určuje tempo hry. Buldočky se po většinu druhé části jen bránily a měly problémy s rozehrávkou. Pokud chtějí ještě pomýšlet na nějaký bodový zisk, budou muset ve třetí třetině výrazně přidat.
39:57 Nešťastný moment v závěru třetiny... Bolfová ve snaze odpálit míček z vlastního brankoviště ho poslala pouze za záda Richterové a darovala Ostravě šestý gól.
39:56 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:6
Vlastní branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #15 Nela Bolfová (2:6)
38:57 Průnik Lukášové byl zastaven, ale míček vyplaval na Veselou, která však netrefila zařízení.
37:52 Šefraná netrefuje v dobré šanci...
37:40 Wrestlingový souboj před brněnskou střídačkou, který vedl také ke slovní výměně mezi oběma trenéry. Buldočky budou rozehráat standardní situaci.
36:26 Klubalová úplně sama na ose, trefuje však jen Richterovou!
35:27 Richterová drží svůj tým.
35:01 Po pohledné akci Ostravy přišla rychlá odpověď v podobě snížení Veselé.
35:00 GÓL GC System Bulldogs Brno! 2:5
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #16 Kristýna Veselá, asistoval #27 Karolina Bartoňková (2:5)
34:42 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Radka Niemczyková, asistoval #71 Karolína Bínová (1:5)
32:48 Mikšlová vybojovala míček pro Veselou, ale ta z osy backhandem trefila jen blok.
31:36 Minutový tlak Ostravy, která prostřídává na balonu. Buldočky jsou nyní pouze v defenzivě.
30:14 Ostrava v další velké šanci, ale míček skončil jen na boční síťce.
29:35 Bartoňková si nechala vzít míček na ose a bylo z toho přečíslení tři na jednu, které však Ostrava neproměnila.
28:17 Buldočkám se stále nedaří v klidu rozehrát. Mají sice prostor, ale nedokážou ho využít a zbytečně ztrácejí míčky u půlky.
26:40 Ostrava vede díky důrazu Blažkové už 4:1. Uvidíme, jak na to Buldočky zareagují, v zápase totiž nejsou horším týmem.
26:12 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #23 Nela Blažková, asistoval #65 Radka Niemczyková (1:4)
25:55 Čižmárová našla na ose volnou Šefranou, ale ta trefila jen střed branky.
25:33 Další ztráta za vlastní brankou Brna a další velká šance Ostravy.
24:53 Bulldogs Girls se snaží míčky při rozehrávce tahat individuálně, ale to se jim moc nevyplácí.
23:02 Nádherná kombinace Ostravy až do prázdné branky. Moc hezká akce, 3:1 pro hostující tým.
23:01 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Radka Niemczyková, asistoval #23 Nela Blažková (1:3)
22:25 Střela Lukášové mimo.
21:28 Najsrová nabídla míček Čižmárové před odkrytou branku, ale ta minula!
20:55 Buldočky při rozehrávce v problémech a ztrácejí míček.
20:10 Ostrava začíná druhou periodu na míčku a tlačí své soupeřky.
20:00 Střely v 1. části: 7:8
19:59 První třetina je u konce. K vidění byla vyrovnaná hra plná nepřesností na obou stranách, díky kterým padly všechny branky. Uvidíme, jestli se týmy ve druhé třetině poučí.
19:23 Ostrava vybojovala míček za brankou Bulldogs a byla z toho nebezpečná střela a dorážka, ale skóre se nemění.
17:48 Ostravský press byl neúspěšný.
16:44 Gajdečková z osy mimo tři tyče...
16:20 Červenková před odkrytou brankou netrefuje míček!
15:40 Richterová zachraňuje další přečíslení.
15:22 Hostující Bínová prošla okolo dvou, ale poté minuta branku Bulldogs.
14:30 Střela Urbanové končí v dlani Hriškové.
13:40 Už mohlo být vyrovnáno, ale Tomešová před brankou nedokázala dostat do sítě.
13:16 Veselá získala míček na půlce a přečíslení 2 na 1 vzala na sebe. Elegantně obešla protihráčku a nekompromisně zakončila.
13:15 GÓL GC System Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #16 Kristýna Veselá bez asistence (1:2)
10:09 A právě z přečíslení Ostrava navyšuje vedení. Střela propadla Richterové okolo bližší tyče...
10:08 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #77 Kristýna Klubalová, asistoval #71 Karolína Bínová (0:2)
09:50 Ostrava zatím hraje spíše na brejky
08:25 Poslední minuty Buldočky drží balonek, ale Ostrava je nepouští do nebezpečných pozic.
07:20 Moc šancí zatím k vidění není.
05:03 Ostravské přečíslení 3 na 2 řeší Richterová.
03:55 Buldočkám se daří efektivně napadat, ale nedokážou z toho nic vytěžit.
02:19 Lukášová sama před brankou, avšak brankářku hostí nepřekonala
01:00 Hosté se rychle ujímají vedení. Uvidíme, zda Buldočky dokážou odpovědět.
00:49 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #92 Adéla Feiková, asistoval #23 Nela Blažková (0:1)
00:00 Krásný sobotní podvečer. Vítám všechny čtenáře onlinu z 12. kola 1. ligy juniorek mezi GC System Bulldogs Brno a FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Doufám, že to dnes bude probíhat v klidu.